Jak szybko po urodzeniu dziecka do pracy - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA KARIERY - MOJA KARIERA ZAWODOWA » Jak szybko po urodzeniu dziecka do pracy

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

1

Temat: Jak szybko po urodzeniu dziecka do pracy

Cześć
Mam takie pytanko jak szybko po macierzyńskim wróciłyście do pracy lub jak szybko planujecie wrócic??
big_smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jak szybko po urodzeniu dziecka do pracy

Mhhhh,widzę że temat nie cieszy sie powodzeniem,szkoda:(.No ale trudno.Pozdrawiam

3

Odp: Jak szybko po urodzeniu dziecka do pracy

madi30 mimo szczerych chęci nie jestem w stanie udzielić Ci odpowiedzi na Twoje pytanie, ponieważ na macierzyńskim jeszcze nie byłam :> Co się zaś tyczy planów to zależy od wielu czynników, m.in. od tego czy będę miała jakąś zaufaną osobę, z którą będę mogła zostawić dzieciaczka, jeśli nie to czy będzie mnie stać na to, żeby taką osobę wynająć i wrócić do pracy lub sytuacja odwrotna czy będę mogła pozowlić sobie na to by siedzieć w domu na jednej pensji i zasiłku.

4

Odp: Jak szybko po urodzeniu dziecka do pracy
Lena napisał/a:

madi30 mimo szczerych chęci nie jestem w stanie udzielić Ci odpowiedzi na Twoje pytanie, ponieważ na macierzyńskim jeszcze nie byłam :> Co się zaś tyczy planów to zależy od wielu czynników, m.in. od tego czy będę miała jakąś zaufaną osobę, z którą będę mogła zostawić dzieciaczka, jeśli nie to czy będzie mnie stać na to, żeby taką osobę wynająć i wrócić do pracy lub sytuacja odwrotna czy będę mogła pozowlić sobie na to by siedzieć w domu na jednej pensji i zasiłku.

Lena mimo wszystko twoja odpowiedź mnie satysfakcjonuje:)).Ja też jeszcze nie byłam na macierzyńskim,ale zdanie mam takie samo jak Ty:P big_smile

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA KARIERY - MOJA KARIERA ZAWODOWA » Jak szybko po urodzeniu dziecka do pracy

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024