Książki Nicholasa Sparksa :) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » KULTURA » Książki Nicholasa Sparksa :)

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Książki Nicholasa Sparksa :)

Może znajdzie się tutaj osoba , która tak jak ja , uwielbia książka pisarza Nicholasa Sparksa ? smile

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Książki Nicholasa Sparksa :)

Jej trafiłaś, nie tylko książki ale także filmy na podstawie książek. Pamiętnik czy Jesienna miłość. Jesienna miłość jest na tyle piękną książką, że nie mogłam oprzeć się by nie przeczytać jej drugi raz. I drugi raz na koniec książki płakałam tak sam gdy główny bohater opowiadał, jak wielką miłością wciąż darzy ukochaną mimo, że ma już 50 lat smile .. piękne piękne....

3

Moja ulubiona to Jesienna miłość i Pamiętnik - cudowne książki. Uwielbiam Sparksa , naprawdę wyjątkowy pisarz.

Reklama

4

książki Sparksa chyba doczekały się najwięcej adaptacji filmowych. Niezwykle wdzięczny materiał, bo któż nie lubi romantycznych historii miłosnych? Nie czytałam wszystkich jego książek, ale z tych, co mam za sobą, najbardziej lubię List w butelce i Pamiętnik. Filmy również oglądałam. W Pamiętniku Rachel McAdams jako Allie jest niesamowicie urocza i bezpretensjonalna, ale Ryan Gosling jako Noah mniej mi przypadł do gustu. Ale chyba dlatego, że ogólnie nie przepadam za tym aktorem. Za to Kevin Costner jako Garret Blake dla mnie strzał w dziesiątkę.

Doskonale wiadomo, że w nieskończonym wszechświecie wszystko, co możemy sobie wyobrazić, musi gdzieś istnieć.  T.Pratchett/Pyramids.

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » KULTURA » Książki Nicholasa Sparksa :)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016