stylizacja paznokci - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » stylizacja paznokci

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 38 z 46 ]

Temat: stylizacja paznokci

Hej wszystkim!
Ostatnio zainteresował mnie tematy paznokci, chciałabym coś w tym kierunku podziałać. Czy znajdą się tu dziewczyny, które podpowiedzą, których materiałów najlepiej używać, gdzie kupić i czym zdobić? Jak wygląda sprawa hybrydowych lakierów? czy może lepsze są żele?

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Olinka (2016-05-12 23:44:02)

Odp: stylizacja paznokci

Ja kupiłam standardowo cały zestaw z lampą na allegro. Tak było najwygodniej i najtaniej. Ale raczej odradzam Ci te zwykłe lakiery dołączone do zestawów. Trzeba nimi malować po kilka razy. Lepiej jak sobie zainwestujesz w jakiś lakier z górnej półki. I pamiętaj o dobrym Acetonie przy zdejmowaniu hybryd aby nie uszkodzić płytki paznokcia. Ja używam acetonu z [spam] i jestem bardzo zadowolona. Lakier ładnie schodzi nie niszcząc przy tym paznokcia.

3 Ostatnio edytowany przez Olinka (2016-08-17 01:34:42)

hm ja co do lampy  to jeszcze mogę u przyjaciółki korzystać smile najpierw chciałam w lakiery zainwestować. Ten [spam] ma fajne serie lakierów, ale szczerze mówiąc na dodatkowe rzeczy lub akcesoria nie patrzyłam... Aceton też powinien być specjalny/lepszy niż taki z drogerii?

Reklama

4

Ja na razie robię manicure u kosmetyczki bo sama jakoś nie jestem przekonana do swoich umiejętności. Chociaż powoli zaczynam rozważać zakup lampy. Co do lakierów to kosmetyczka malowała mi kilkoma Semilac, Opi, Neonail a ostatnio Makear. Na razie najbardziej jestem zadowolona z dwóch ostatnich. No ale tydzień temu robiłam manicure tym ostatnim lakierem więc muszę zobaczyć jeszcze jak długo się trzyma i wtedy powiem czy jestem w zupełności zadowolona

5 Ostatnio edytowany przez amethyst_08 (2016-05-20 12:13:51)

Ja kilka lat temu robilam sobie paznokcie zelowe sama w domu. Kupilam zestaw nauczylam sie i nawet udalo mi sie sobie troche dorabiac do pensji smile. Teraz juz calkowicie odeszlam od tej metody i z duchem czasu przerzucilam sie na hybrydy. Zdecydowanie bardziej polecam. Przede wszystkim nie niszcza paznokci, a wrecz polepszaja ich kondycje, wygladaja naturalniej niz zelowe czy bron Boze akrylowe. Dodatkowy plus, to hybrydowe pazurki robi sie szybciej i latwiej, bo oprocz przygotowania paznokci, wystarczy je pomalowac jak lakierem i utwardzic w lampie. Uwazam, ze kazda kobieta, ktora kiedys malowala sama sobie paznokcie, wykona je bez zadnego problemu smile.

Ja pracowalam caly czas na lampce, ktora dawno temu uzywalam do zeli, jednak teraz chcialabym wymienic lampke i planuje kupic caly nowy zestaw z allegro. Tylko mam dylemat jaka lampke wybrac, fajne sa te ledowe, ale jak czytalam to niby sa dosc slabe i moga nie utwardzac wszystkich lakierow tylko z danej firmy, a ze ja lubie eksperymentowac to chcialabym bardziej uniwersalna lampe. Czy moze ktos cos moze polecić? Przyznam, ze interesuja mnie zestawy za ok 200 zl, bo uwazam, ze w zupelnosci wystarczy ta kwota. Wiem, ze sa.lampy nawet za 500 zl, ale do wlasnego uzytku kompletnie nie jest mi to potrzebne.

"Cokolwiek zamierzasz zro­bić, o czymkolwiek marzysz, zacznij działać. Śmiałość za­wiera w so­bie ge­niusz, siłę i magię."

Johann Wolfgang Goethe
Reklama

6

Smutne troche jest to, ze wszystkie kosmetyczki namawiaja na manicure hybrydowy sad ja chcialam ostatnio zrobic skorki i zwykle pomalowanie, to az z obrzydzeniem na mnie patrzyla, ze przeciez wszystkie kobiety robia hybryde. Naprawde az tak Was to kreci? Przeciez to niszczy paznokcie, robia sie cienkie, brzydkie, slabe.. hmm Juz niewspomne o tym ile to pieniedzy kosztuje hmm placimy za zrobienie i za zdjęcie hmm zwykly lakier same sobie mozemy zmyc, zdrowym zmywaczem, bez acetonu!

7

mamaFilipka1 napisał/a:

Smutne troche jest to, ze wszystkie kosmetyczki namawiaja na manicure hybrydowy sad ja chcialam ostatnio zrobic skorki i zwykle pomalowanie, to az z obrzydzeniem na mnie patrzyla, ze przeciez wszystkie kobiety robia hybryde. Naprawde az tak Was to kreci? Przeciez to niszczy paznokcie, robia sie cienkie, brzydkie, slabe.. hmm Juz niewspomne o tym ile to pieniedzy kosztuje hmm placimy za zrobienie i za zdjęcie hmm zwykly lakier same sobie mozemy zmyc, zdrowym zmywaczem, bez acetonu!

Zmień salon. Moja stylistka robi wszystko, tradycyjny manicure także. I nie zgodzę się, że dobrze (!) zrobione żele czy hybrydy niszczą paznokcie. Ostatnio po zdjęciu starych, a przed położeniem nowych, sprawdzałam swoje - pomimo że od wielu lat coś z nimi robię, to płytki mam mocne i zdrowe. Jak napisałam - trzeba znaleźć fachowca w swojej dziedzinie wink.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj, a będzie Ci z nami łatwiej smile 

Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz.

8 Ostatnio edytowany przez Olinka (2016-08-17 01:33:59)

Też mi się wydaje, że gdyby naprawdę wszystkie hybrydy niszczyły paznokcie to by przestano je robić. Ale pewnie też trochę zależy od jakości lakierów. Ja zdecydowałam się na ten [spam] i wszystko w porządku, paznokcie bez zmian

9

Ja swoje ciągle ukrywam pod hybrydami więc nie widać czy są zniszczone czy nie smile Lakier je dobrze maskuje smile

10 Ostatnio edytowany przez Olinka (2016-08-17 01:33:16)

No ja też w sumie, jakoś jak mam te lakiery to zapominam, że czasem moje własne paznokcie nie wyglądają idealnie... Ale jako że [spam] ma naprawdę kryjące lakiery to nigdy nic nie dam po sobie poznać! smile

11

kurcze ja mam swoje naturalne paznokcie w bardzo opłakanym stanie, ciągle mi się łamią sad robiłam sobie pazurki żelowe i efekt był jeszcze gorszy

12

pozeczkaa napisał/a:

kurcze ja mam swoje naturalne paznokcie w bardzo opłakanym stanie, ciągle mi się łamią sad robiłam sobie pazurki żelowe i efekt był jeszcze gorszy

Zmień manicurzystkę. Ja od lat robię żele czy ostatnio hybrydy, ale po zdjęciu moje paznokcie (nie ukrywam, że ku zaskoczeniu) są mocne i zdrowe - specjalnie sprawdziłam przed nałożeniem kolejnej warstwy produktu. Czasem po prostu płytka zostaje zbyt mocno spiłowana, a jeśli do tego używa się kiepskich, za to tańszych, materiałów, to efektem są właśnie słabe, zniszczone paznokcie.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj, a będzie Ci z nami łatwiej smile 

13

Dziewczyny na zniszczone paznokcie nie nakładamy hybryd, to tylko pogorszy sprawę. Przede wszystkim poprzez hybrydę do paznokcia nie dociera wilgoć, więc paznokieć się niszczy. Ważne jest by stosować różne odżywki. Innowacyjny jest system GelColor, który ma taką budowę, że do płytki wilgoć jednak dociera, przez co paznokcie się nie niszczą. Nie wiem czy czytałyście jakie uczulenia powodują najróżniejsze z hybryd, Semilac np. Coraz głośniej o tym dookoła..

14

Zgadzam się. Ja jestem zdania, ze w ogóle  lepiej zainwestować w dobra odżywkę.  A co do samych stylizacji, to ja aktualnie jestem fanką ombre.

15

Najlepiej zniszczone czy słabe paznokcie pod kurować a potem nakładać dobrą hybrydę. Uwielbiam hybrydy i nawet sama zaczęłam je robić smile Myślałam, że o trudne ale jednak nie. Kupiłam cały zestaw i powoli dokupuje kolejne lakiery, mi bardzo pod pasowała marka Mollon, polecam bo lakiery są super.

16

Ja kiedyś miałam akrylowe, według mnie hybryda jest dużo lepsza, ale najlepiej jak się da, to zapuścić swoje.

17

Ja tam zdejmuję hybrydy i zaraz robię nowe. I tylko w ten sposób udaje mi się zapuścić paznokcie. Nie daje im wcale odpoczynku. Pod lakierem i tak nie widać czy są zniszczone czy nie smile

18

Zauważyłam ze teraz coraz więcej osób kupuję lampy i robi pazurki w domu.  W sumie bardziej opłaca się wybrac do koleżanki niż do kosmetyczki.

19

Clementine8 napisał/a:

Zauważyłam ze teraz coraz więcej osób kupuję lampy i robi pazurki w domu.  W sumie bardziej opłaca się wybrac do koleżanki niż do kosmetyczki.

bo to się najbardziej opłaca, o ile oczywiście masz takie umiejętności. sama mam zestaw z Neonail i gdzieś po 3 próbach miałam paznokcie jak od kosmetyczki.

20

Clementine8 napisał/a:

A moim zdaniem tych samouczacych sie kosmetyczek jest za duzo i tak nagrawde nic nie wiedza o tym co robia. Profesjonalna kosmetycza potrafi tak zrobic i zdjac hybryde ze plytka paznokcia na tym nie ucierpi, a taki samouk to robi byleby zrobic. Wiem o tym dokladnie. Od takiego robienia pazurkow u samouka mam wstret do hybrydy. Teraz uzywam tylko klasycznych lakierow i czasami zelowych, ktore nie wymagaja ani lampy ani acetonu do sciagania,  a najbardziej lubie lakiery z golden rose, za niska cene i ich fajna trwalosc. Teraz kupilam sobie Holographic Nail Color i jestem w nim zakochana, piekny efekt holo, super blyszczace i gladkie paznokcie. Lakier ma swietna konsystencje i nie da sie nim zalac skorek, nie smuzy i szybko schnie.

Ja jestem za hybrydami - zdecydowanie mniej niszczą paznokcie. ja robię już od ponad roku, najdłużej pracuję na lakierach NN i paznokcie są nienaruszone! Jedno to produkty, drugie technika, wiec jak ktoś robi w domu, to niech najpierw dużo poczyta na ten temat. smile

22 Ostatnio edytowany przez adiaphora (2017-04-27 23:41:23)

paznokcie  malowałam sobie od wielkiego dzownu, zwykłymi lakierami, ale odkąd kupilam lampę i zrobiłam hybrydy to nie mogę wyjść z podziwu smile Szybko, prosto, tanio, nic nie odpryskuje i gdyby nie odrosty to chodziłabym i miesiąc a tak to 2 tygodnie z hakiem:)
Aha, i dodam, że płytki nie mam zniszczonej.
A to dowód, że lakier dobrze się trzyma na krawędziach i nie odpada, nie matowieje i po prawie 2 tygodniach wygląda naprawdę nieźle. Specjalnie dałam zbliżenie. Przy normalnych lakierach już po kilku dniach miałam odpryski na końcówkach.
https://images81.fotosik.pl/536/67ec59cc70303079med.jpg

23

adiaphora napisał/a:

paznokcie  malowałam sobie od wielkiego dzownu, zwykłymi lakierami, ale odkąd kupilam lampę i zrobiłam hybrydy to nie mogę wyjść z podziwu smile Szybko, prosto, tanio, nic nie odpryskuje i gdyby nie odrosty to chodziłabym i miesiąc a tak to 2 tygodnie z hakiem:)
Aha, i dodam, że płytki nie mam zniszczonej.
A to dowód, że lakier dobrze się trzyma na krawędziach i nie odpada, nie matowieje i po prawie 2 tygodniach wygląda naprawdę nieźle. Specjalnie dałam zbliżenie. Przy normalnych lakierach już po kilku dniach miałam odpryski na końcówkach.
https://images81.fotosik.pl/536/67ec59cc70303079med.jpg

a gdzie kupilas lampe  na allego? ja tez maluje sobie zwyklym lakierem bo hybrydy jak dlamnie to za drogi interes,i przy mojej pracy trzymaja ok tygodnia,chcialabym tez zakupic swoja lampe.

24 Ostatnio edytowany przez adiaphora (2017-04-28 10:56:45)

W sklepie, ale na allegro tez można. Nie wiem, ile kosztuje manicure hybrydowy w gabinecie, bo nigdy nie robilam, ale na pewno nie 30 zł. Koszt lampy w zależności czy mostek czy pełna - 150 - 250 zł. Ja mam te tansza,  jak na zdjeciu poniżej. Jakby nie liczyć koszt nieporównywalny. Lampa się szybko zwraca. Ceny lakierów hybrydowych tez nie są zabójcze - 30 zł z groszami. Zwykły, dobry lakier to podobny koszt.

http://2.bp.blogspot.com/-BLwjMkPr6Es/VkJi-NrAUvI/AAAAAAAAAI8/MJ6uy2H-od4/s1600/lampa-led-mostek-hybrydy.jpg

25

adiaphora napisał/a:

W sklepie, ale na allegro tez można. Nie wiem, ile kosztuje manicure hybrydowy w gabinecie, bo nigdy nie robilam, ale na pewno nie 30 zł. Koszt lampy w zależności czy mostek czy pełna - 150 - 250 zł. Ja mam te tansza,  jak na zdjeciu poniżej. Jakby nie liczyć koszt nieporównywalny. Lampa się szybko zwraca. Ceny lakierów hybrydowych tez nie są zabójcze - 30 zł z groszami. Zwykły, dobry lakier to podobny koszt.

http://2.bp.blogspot.com/-BLwjMkPr6Es/VkJi-NrAUvI/AAAAAAAAAI8/MJ6uy2H-od4/s1600/lampa-led-mostek-hybrydy.jpg

a gdzie pozniej  mozna kupic lakiery  hybrydowy do zrobienia w domu ,aceton podklad..wszedzie czy tylko na allegro?

26

Nie wiem w jakim mieście mieszkasz, w większych jest sporo sklepow i hurtowni, ktore rowniez prowadza sprzedaz detaliczna, najlepiej wyguglowac. Albo po prostu kupić przez internet, jeśli tak wygodniej.

27

zapomniałam napisać o ważnej rzeczy, więc jak tu zajrzysz Ewcia, to wiedz, że - jeśli się zdecydujesz - najlepiej kupić zestaw startowy niż wszystko oddzielnie. Bo w zestawie masz lampę, bazę, top, cleaner, aceton, kilka małych lakierow (w zestawie semilaca jest 5, w neonail chyba 1) dużą paczkę specjalnych wacików i inne pierdołki, typu pilniczki...  Kupując oddzielnie wydasz dużo więcej.

28

adiaphora napisał/a:

zapomniałam napisać o ważnej rzeczy, więc jak tu zajrzysz Ewcia, to wiedz, że - jeśli się zdecydujesz - najlepiej kupić zestaw startowy niż wszystko oddzielnie. Bo w zestawie masz lampę, bazę, top, cleaner, aceton, kilka małych lakierow (w zestawie semilaca jest 5, w neonail chyba 1) dużą paczkę specjalnych wacików i inne pierdołki, typu pilniczki...  Kupując oddzielnie wydasz dużo więcej.

no wlasnie patrzylam   w zestawach bardzo sie oplaci.A zmywasz lakier hybrydowy czym, acetonem dolaczonym do zestawu?

29

Tak z ciekawości, bo całkiem mnie to zainteresowało i nie wiem czy się nie skuszę - jaki jest orientacyjny koszt takiego sensownego (przede wszystkim jakościowo) zestawu?

30 Ostatnio edytowany przez adiaphora (2017-05-06 14:24:00)

szczerze to zwykłym zmywaczem nigdy nie próbowałam, ale jutro będę malować, więc spróbuję smile Wczoraj kupiłam sobie parę nowych, fajnych kolorów a jeden z nich właśnie sobie zrobię, o taki smile

https://www.neonail.pl/fotos-5305/lakier-hybrydowy-ocean-green-buteleczka-6-ml.jpg

Olinka, za zestaw semilaca zaplaciłam dokładnie 145 zł. W zestawie była lampa ze zdjeć wyżej. Z jakości jestem zadowolona. Lakiery kupuję zarowno z semilaca jak i neonail i nie widzę różnicy. Lampy sa różne (wczoraj w sklepie widziałam kilka rodzajów LED i UV) ale trudno mi coś w temacie powiedzieć, bo nie mam porównania i zresztą nie bardzo się orientuję w dzialaniu. Jedne szybciej utwardzają, inne dłużej. Moja lampa jest led/uv o mocy 9 W. Właśnie wyczytałam w sieci, że niektóre nie polecają, bo jest za słaba i trzeba dłużej naświetlać. Dla mnie naprawdę nie robi rożnicy minuta mniej czy dłużej. W swojej naświetlam 30 sekund gdy jedna warstwa lakieru a minutę gdy kładę dwie. Zazwyczaj kładę jedną, gdy kolor intensywny.
Poza tym nie lubię takiej grubej warstwy, bo mam wtedy wrażenie, że wygląda to trochę jak tips i już przy niewielkim odroście wyraźnie poziom się odznacza smile

31

Lubię takie kolory, choć ten, na który najczęściej się decyduję, jeszcze bardziej wpada w zieleń, czyli - moim zdaniem - bardziej zbliżony jest do tzw. morskiego.

32

adiaphora napisał/a:

szczerze to zwykłym zmywaczem nigdy nie próbowałam, ale jutro będę malować, więc spróbuję smile Wczoraj kupiłam sobie parę nowych, fajnych kolorów a jeden z nich właśnie sobie zrobię, o taki smile

https://www.neonail.pl/fotos-5305/lakier-hybrydowy-ocean-green-buteleczka-6-ml.jpg

Olinka, za zestaw semilaca zaplaciłam dokładnie 145 zł. W zestawie była lampa ze zdjeć wyżej. Z jakości jestem zadowolona. Lakiery kupuję zarowno z semilaca jak i neonail i nie widzę różnicy. Lampy sa różne (wczoraj w sklepie widziałam kilka rodzajów LED i UV) ale trudno mi coś w temacie powiedzieć, bo nie mam porównania i zresztą nie bardzo się orientuję w dzialaniu. Jedne szybciej utwardzają, inne dłużej. Moja lampa jest led/uv o mocy 9 W. Właśnie wyczytałam w sieci, że niektóre nie polecają, bo jest za słaba i trzeba dłużej naświetlać. Dla mnie naprawdę nie robi rożnicy minuta mniej czy dłużej. W swojej naświetlam 30 sekund gdy jedna warstwa lakieru a minutę gdy kładę dwie. Zazwyczaj kładę jedną, gdy kolor intensywny.
Poza tym nie lubię takiej grubej warstwy, bo mam wtedy wrażenie, że wygląda to trochę jak tips i już przy niewielkim odroście wyraźnie poziom się odznacza smile

to czym zmywasz paznokcie?

33

Zmywam acetonem  (w zestawie i do kupienia oddzielnie). Jest on chyba bardziej skondensowany niż zwykły zmywacz z acetonem, wiec lepiej rozmiekcza hybrydę, która robi się gumowata i bez problemu odchodzi.  Nie mocze  paznokci w acetonie, tylko nasaczam kazdy wacik, przykładam na paznokieć i  okrecam  paskiem folii, aby dobrze przylegal. 
Nie wyprobowalam w koncu, jak pisalam wczesniej,  zwyklego zmywacza, bo jeszcze nie zmienialam koloru. Nie miałam czasu - calą niedziele bawilam się w ogrodnika sadząc krzaki.

34

adiaphora napisał/a:

Dziękuję za informacje smile.
Paznokcie od lat robi mi koleżanka, która prowadzi swój zakład i jest w tym fachu naprawdę dobra. Na paznokciach dłoni mam cieniutkie, bardzo naturalnie wyglądające żele, które trzymają się rewelacyjnie. Robię je u niej przez cały rok, a że ja tam po prostu lubię bywać, to nie chcę z tej przyjemności rezygnować smile. Za to na profesjonalny pedicure decyduję się głównie latem, kiedy chodzi się w sandałkach, a w pozostałą część roku robię go sobie sama, przy czym nakładam standardowy, zwykły lakier. Właśnie w stopach chętnie przerzucę się na hybrydy i wtedy już bez żalu zrezygnuję z żeli, które - nikt mi nie powie - zwłaszcza w stopach wyglądają lepiej niż tradycyjny lakier.

35 Ostatnio edytowany przez adiaphora (2017-05-13 01:39:33)

chciałabym mieć taką fachową koleżankę smile Ja nie mam takiej precyzji (i cierpliwości), zazwyczaj zalewam skórki, potem patyczkiem zbieram nadmiar, ale linia nigdy nie jest idealna, ale co tam, z normalnej odległości tak nie widać a nikomu pod nos nie podstawiam smile
Dzisiaj w końcu pomalowałam. Miał być ten morski, ale poczekam, aż będzie bardziej słonecznie a na razie jest wiśnia smile Na probnikach jakoś lepiej ten kolor wyglądał smile
Na stopach nie robiłam jeszcze hybryd. Zawsze mi tam niewygodnie malować, kąt nie taki i w ogole... to jednak wyższa szkoła jazdy. Może i ja wybiorę się do salonu, zobaczę...

https://images84.fotosik.pl/567/bec142f980dce37e.jpg

36

adiaphora napisał/a:

chciałabym mieć taką fachową koleżankę smile Ja nie mam takiej precyzji (i cierpliwości), zazwyczaj zalewam skórki, potem patyczkiem zbieram nadmiar, ale linia nigdy nie jest idealna, ale co tam, z normalnej odległości tak nie widać a nikomu pod nos nie podstawiam smile
Dzisiaj w końcu pomalowałam. Miał być ten morski, ale poczekam, aż będzie bardziej słonecznie a na razie jest wiśnia smile Na probnikach jakoś lepiej ten kolor wyglądał smile
Na stopach nie robiłam jeszcze hybryd. Zawsze mi tam niewygodnie malować, kąt nie taki i w ogole... to jednak wyższa szkoła jazdy. Może i ja wybiorę się do salonu, zobaczę...

https://images84.fotosik.pl/567/bec142f980dce37e.jpg

bardzo ladne:).A na stopach to nawet lakier zwykly dobrze sie trzyma...

37

dzięki Ewcia, bywało lepiej wink
Na stopach rzeczywiście zwykły lakier trzyma się długo i z tego względu wiele moich koleżanek uważa, że nie ma sensu się bawić w hybrydy.
Tak w ogole na dloniach i stopach to najbardziej podoba mi się klasyczny french, ale zawsze mi się przy nim dlugo schodziło przy zwykłych lakierach, i ta zabawa z paskami... potem za 3 dni już odpryski, więc szkoda zachodu było. Z hybrydowymi jeszcze nie robiłam, ale perspektywa kusząca, że 3 tygodnie będę mieć ładnego frencza smile

38

Ja też od niedawna mam lampę. Uznałam, że taniej wyjdzie robić sobie samej paznokcie. Z moją precyzją też jest jeszcze nie najlepiej. Ale myślę, że z czasem nabiorę wprawy. Na razie jestem na etapie prostego jednokolorowego malowania paznokci. Szaleje tylko z kolorem, a nie z wzorkami. Choć bardzo mi się podobają zdobienia bardziej utalentowanych osób. W tą sobotę jadę do Nadarzyna na targi Beauty Days. Skusiłam się, bo wejście jest za darmo, a można coś ciekawego podejrzeć. Mam za miesiąc wesele u brata i zastanawiam się, co ciekawego mogę zrobić na swoich paznokciach. Mam jasnoróżową sukienkę i chciałabym sobie upolować jakiś pasujący do niej lakier.

Posty [ 1 do 38 z 46 ]

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » stylizacja paznokci

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016