Kurt Cobain >>Nirvana - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » KULTURA » Kurt Cobain >>Nirvana

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

Temat: Kurt Cobain >>Nirvana

Co sądziecie o osobowości Kurta ? O zespole który stworzył? Piosenkach muzyce ? Zapraszam do dyskusji! Dzielmy sie wrażeniami po tym wspaniałym człowieku smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Kurt Cobain >>Nirvana

dla mnie było straszne to, że można powiedzieć informował otoczenie, że zamierza popełnić samobójstwo i nikt z rodziny znajomych nie reagował, był bardzo samotny. Przed śmiercią podobno był w okropnym dołku, teraz już nie pamiętam, ale ktoś z bliskich widział jak bierze w podróż (chyba wracał do domu z jakiegoś koncertu) broń palną, ta osoba się nie domyśliła do czego może Curt wykorzystać tę broń.
Poza tym nie przepadam za nim. Z jednej strony mi żal, bo był bardzo samotny, z drugiej nic nie robił aby wyjść z nałogu i zacząć normalnie żyć. A teraz nastolatki biorą sobie jego życie za przykład traktując go jako idola. Przyznam miał kilka dobrych piosenek, ale jako człowiek jest dla mnie spalony.

3

Odp: Kurt Cobain >>Nirvana

Dla mnie za to muzyka taka sobie a osobowość fanatstyczna co z resztą opisałam w tym wątku :http://www.netkobiety.pl/t9484.html

4

Odp: Kurt Cobain >>Nirvana

Właśnie to, że informował wszystkich o planowanym samobójstwie było próbą wyjścia z dołka. Szkoda, że nikt nie podjął konkretnych działań, aby mu pomóc. W ten sposób wołał o ratunek. Z resztą czasem milczenie też bywa krzykiem...

5

Odp: Kurt Cobain >>Nirvana

Aby wyjść z nałogu potrzebne są chęci zarówno pomagającego jak i osoby uzależnionej. Jeżeli osoba uzależniona nie chce wyjść z nałogu to choćby cały świat mu pomagał z nałogu nie wyjdzie.

6

Odp: Kurt Cobain >>Nirvana

To smutne, że nie potrafił się podnieść, że nikt mu nie pomógł, ale jaki miał wpływ na kulturę w dziedzinie muzyki...wielu tzw. artystów nie dorośnie mu do pięt nigdy....

7

Odp: Kurt Cobain >>Nirvana

Wielki facet, niestety nie umiał poradizć sobie z tym całym wielkim światem artystycznym,pewnie czuł się samotny,zmęczony a może miał dość? Nie zapominajcie że istnieją przypuszczenia że ktoś mu pomógł to samobójstwo popełnić (są na to dowody w książce Nirvana, polecam) a ja myślę że mogła być to Courtney

8

Odp: Kurt Cobain >>Nirvana

Czy sądzicie ,że żona Kurta go zabiła ?

Odp: Kurt Cobain >>Nirvana
Camilla109 napisał/a:

Czy sądzicie ,że żona Kurta go zabiła ?

Sądzę, że nigdy nie poznamy odpowiedzi na to pytanie. Pewne organizacje o to zadbają wink

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » KULTURA » Kurt Cobain >>Nirvana

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024