Druga ciąża prawdy i mity. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Druga ciąża prawdy i mity.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

1

Temat: Druga ciąża prawdy i mity.

Kochane przede wszystkim mam takie pytanie czy to prawda, że przy drugiej ciąży tyje się bardziej?? Słyszałam też, że bardziej tyje się w ciąży z dziewczynką...nie mówię, że w to wierzę, po prostu chcę przeczytać od Was jak to jest naprawdę smile)

Każdy Mężczyzna Ma Coś Z Rycerza - Zakuty Łeb.....
Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Druga ciąża prawdy i mity.

Póki co nie mogę powiedzieć jak u mnie było, ale moja siostra niewiele przytyła będąc w ciąży i z córką (pierwsza ciąża) i z synem (druga). W obydwu przypadkach już w dzień po porodzie nie było widać, że była w ciąży.

Wydaje mi się, że to bardziej zależy od indywidualnych predyspozycji i wieku ciężarnej.

3

witaj;) ach, nie jest powiedziane, ja jestem w ciazy z dziewczynka i przytylam w sumie  tylko 3kg a jestem juz w 8 miesiacu ciazy.  Podobno z chlopcem ma sie raz ochote na slodkie a raz na kwasne a ja jakos bedac w ciazy z dziewczynka tez mam ochote raz na slodkie raz na kwasne. Ale kazda z nas znosi ciaze inaczej;) Nie wazne czy pierwsza,czy druga. pozdrawiam

Miłości trzeba szukać wszędzie,
nawet za cenę długich godzin,
dni i tygodni,
smutku i rozczarowań.
Reklama

4

Myślę, że wiele tu zależy od wieku ciężarnej, jak również osobistych predyspozycji, tak więc między książki z bajkami włożyłabym stwierdzenie, że druga ciąża grozi większym niż za pierwszym razem przytyciem. Fakt faktem, że nieraz zdarzyło mi się obserwować koleżanki, które niekorzystnie zmieniły tuszę, ale było to spowodowane wyłącznie ich zaniedbaniem, spożywaniem nadmiernej ilości kalorii, ewentualnie związaną z wiekiem gorszą przemianą materii, a nie drugą ciążą jako taką.

Z tego co się orientuję, podczas ciąży z dziewczynką nieco inaczej niż w przypadku chłopca pracuje nasza gospodarka hormonalna, być może ma to w niewielkim stopniu związek również z tyciem, ale specjalnie nie upatrywałabym się tu jakiegoś znaczącego wpływu.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj, a będzie Ci z nami łatwiej smile 

Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz.

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Druga ciąża prawdy i mity.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016