Powrót do byłego - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Powrót do byłego

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

1

Temat: Powrót do byłego

Byłam w zwiazku przez 2 lata w tym czasie stracilam dziecko w 5 miesiacu ciazy nie radzilam sobie z tym wszystko bylo na glowie mojego faceta, odmawialam mu czulosci i wspolzycia przez 1.5 roku wyzywałm sie na nim ciagle sie klocilismy, oboje bardzo sie Kochamy ale zakonczylam zwiazek bo juz bylo tego za wiele ale wiedzialam ze on zawsze wroci, tym razem było inaczej wpadlam w histerie pisalam do niego sms ze go nienawidze ze zniszczyl mi zycie wymyslilam nawet ze jestem w ciazy wkoncu przestal sie calkowicie odzywac bylo to miesiac po rozstaniu. Nie jestesmy razem 3 mies okazalo sie ze przez jakis czas spotykal sie z pewna kobieta mowi mi ze potrzebowal sie tylko wygadac ale ona chciala go uwiesc pocalowala go, zadawalali sie przez jakis czas ale do wspolzycia nie doszlo on to przerwal, spotkal sie z nia jeszcze kilka razy bo fajnie mu sie z nia gadalo ale kiedy ona chciala zwiazku wycofal sie  Po tym jak zerwal z nia kontakt nawiazal go ze mna. Zaluje tego co z nia robil nie chcial sie do tego przyznac musialam go zmusic wymyslal inne historie wkoncu sie przyznal , on chce do mnie wrocic a ja boje sie byc z nim z obawy przed zdrada ale boje sie takze zyc bez niego raz mysle ze mu wybacze bo przeciez nie bylismy razem a raz ze nie dam rady tego wybaczyc co powinnam zrobic?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Powrót do byłego

Odpuścić. Dla jego i Twojego dobra.

3

Odp: Powrót do byłego

Gadasz jak najęta. Poza tym, ja bym odświeżyła zasady interpunkcji w języku polskim, bo tego nie da się normalnie przeczytać.

4 Ostatnio edytowany przez feniks35 (2016-03-13 17:12:27)

Odp: Powrót do byłego

Ale o jakies zdradzie Ty piszesz Kobito? Sama z nim zerwałas przecież i dałaś przed tym solidnie popalić. I nie nie straciłaś dziecka tylko straciliście je oboje ale Ty skoncentrowałas sie wyłącznie na swoim bólu. Ja rownież przeżyłam taka stratę ale nie uważalam że dawało mi to prawo ciosać kołki na głowie męża tylko wspieraliśmy sie wzajemnie w tym trudnym czasie. Ciebie nie boli to ze On mógłby Cię zdradzić. Ciebie boli i przeraża to ze musiałabyś teraz o niego dbać i liczyć sie z nim i jego uczuciami bo do tej pory jak sama przyznałas co byś nie zrobiła on zawsze wracał. Teraz pokazał Ci ze bez Ciebie tez istnieje życie. Nie masz mu nic do wybaczania, miał prawo zacząć układać sobie życie nie będąc z Tobą. To Ty się powinnaś ogarnąć i zastanowić wogole czy kieruje Tobą uczucie do tego człowieka czy strach przed samotnością i dlatego chcesz to na sile posklejać do kupy.

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Powrót do byłego

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024