Facet tyran - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 24 ]

Temat: Facet tyran

Mam 30 lat.Poznalam 2 lata temu francuza, 25 lat starszego.Poczatkowo układało się nam dobrze, mówił iż chce robić wszystko by kobieta była szczęśliwa, obsypywał mnie kwiatami, prezentami, wyjazdami, niespodziankami.Myslalam, ze bedzie to trwać wiecznie.Dodatkowo miesięcznie otrzymuje pieniądze, bo on nie chce bym pracowała.Mieszkamy na odległość i mogliby sie wydawać ze na odległość nie mozna terroryzować.

Otóż mieszka z mama, którą stawia zawsze na pierwszym miejscu.Mowi, ze nigdy nie wolno nic mowić przeciwko matce i nigdy matki krytykować nie wolno.Nawt jak razem spędzamy wakacje to mówi, ze co on tu robi jak mama jest sama.

Czuje sie kompletnie odtrącona, myśle ze w jego hierarchi jestem na ostatnim miejscu.Podam przykład sytuacji, ktore moim zdaniem nie są normalne:
-cokolwiek robimy jest to przerwane gdy mama dzwoni
-nie spędziliśmy moich urodzin razem, mimo ze wypytywałam o to od miesiąca, mówił ze nie moze zostawic mamy samej, po czym w moje urodziny poleciał na egzotyczna wycieczkę, prezentu nie dostałam
-zapytałam co z prezentem, który mi obiecał, powiedział ze mi nie kupi, bo nie zasluzylam
- mieliśmy lecieć w pewne miejsce, obiecał mi, po czym odmowil twierdząc ze nie ma pieniędzy dwa tygodnie pózniej polecial w inne miejsce beze mnie
- od roku nie dostaje prezentów,życzeń, ogólnie żadnego zainteresowania
-Wigilie spędziłam sama,
-ocenia moje wydatki
-mówi, ze obietnic nie trzeba dotrzymywać,bo wszystko zależy od okoliczności,
-twierdzi, ze prezenty, ktore mi daje, muszą sie podobać przede wszystkim jemu, moje zdanie jest drugorzędne.
-jeśli dyskusja nie idzie według jego myśli stosuje wybieg:" Jak Ty możesz tak do mnie mowić"
-używa często sformułowania: " nie masz nic do gadania"
Reasumując, jedyne co robi to ciągła krytyka, nie dotrzymuje słowa, siebie widzi na pierwszym miejscu,tylko on ma racje.

Czuje sie bardzo przygaszona, jedyne co mnie przy nim trzyma to pieniądze.Powiedzcie jak oceniacie jego zachowanie tak obiektywnie, moze to ja jestem przewrażliwiona.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Facet tyran
Ladyinthemirror napisał/a:

Czuje sie bardzo przygaszona, jedyne co mnie przy nim trzyma to pieniądze.Powiedzcie jak oceniacie jego zachowanie tak obiektywnie, moze to ja jestem przewrażliwiona.

Jeśli tylko pieniądze trzymają Cię przy nim, to nie rozumiem, dlaczego chodzisz przygaszona?
Oko za oko, on tyran, Ty pijawka i git wink
Korzystaj ile możesz, co Ci szkodzi.

3

Odp: Facet tyran

Ok ustalmy fakty.
Facet Ciebie utrzymuje
Jest mamisynkiem -Ignoruje Ciebie
-nie liczy sie z Twoim zdaniem-zabrania Tobie pracowac
etc...
Wiesz gdzie jest problem? On kupil sobie Ciebie.Prezentow wymagasz? Za malo Ci daje pieniedzy?
Szukasz szacunku,a ten to akurat sprzedałas

4

Odp: Facet tyran

No niestety też tak uważam. Sama stwierdziłaś że trzymają Cię przy nim tylko pieniądze. To gdzie tu problem? On Cię kupił, on Cię ma. Skoro nie możesz znieść jego zachowania to odejdź. No tak, ale pieniędzy szkoda...

5

Odp: Facet tyran

Zdecyduj się. ... albo chcesz być utrzymanka albo partnerką.
Teraz jesteś utrzymanka. Na partnerkę w tym układzie raczej nie zaawansujesz. To miejsce zajmuje doczesnie mamusia.

Odp: Facet tyran

Ale czy to oznacza, ze gdy mezczyzna jest bogaty to moze wszystko? Tak tylko pieniądze mnie trzymają, bo z dawnej milosci nic nie zostało.Nienawidze go.

7

Odp: Facet tyran

Zawsze myślałem, że to dla Włochów matka jest numero uno a tu się okazuje, że dla Żabojadów też.

8

Odp: Facet tyran
Ladyinthemirror napisał/a:

Ale czy to oznacza, ze gdy mezczyzna jest bogaty to moze wszystko? Tak tylko pieniądze mnie trzymają, bo z dawnej milosci nic nie zostało.Nienawidze go.

Oznacza to, że jeśli stawiasz się w pozycji utrzymanki to nią będziesz. Proste.

9

Odp: Facet tyran

To nie jest związek, ale układ, więc co Ty się żalisz? Płaci, wymaga. Jesteś utrzymanką. On Ci nie obiecał miłości do grobowej deski, ale pokrycie comiesięcznych wydatków w zamian za seks i towarzystwo.

Nie podoba Ci się, to złóż wypowiedzenie i znajdź bardziej hojnego i milszego łosia.

10

Odp: Facet tyran

Płaci,to wymaga...proste prawa rynku tongue big_smile

11

Odp: Facet tyran

Szpileczko, nie pamiętasz tego numeru tel. z wątku program tv? Bo może Autorce by się przydał wink

12 Ostatnio edytowany przez cslady (2016-03-11 16:06:04)

Odp: Facet tyran

Autorko, alez ten stary musi mieć o tobie zdanie- ja pierniczę. On ma cię za młodą [wulgaryzm], która dla jego pieniędzy gotowa byłaby [wulgaryzm]mu lizać. Strasznie nisko upadłas. Jesteś chciwa i wyrachowana- on musiałby byc głupi albo ślepy, żeby tego nie widzieć. Nic dziwnego, że tak bezczelnie ci odpowiada, gdy ty upominasz się o prezenty- ja będąc na jego miejscu traktowałabym cię jeszcze gorzej, ale ty najwyraxniej odpowiadasz mu w łóżku, więc on jeszcze się z toba certoli. Gdy mu się znudzisz, to kopnie cię w zadek i tylko plunie na wspomnienie twojej osoby. Piekną tez wyrabiasz sobie opinię wśród swoich znajomych, bo jestem pewna, że wyskarżasz się ludziom, jak to podły dwa razy starszy od ciebie Francuz skapi ci wszystkiego, a sam wyjeżdża sobie pod palmy i ma ciebie w [wulgaryzm]. Twoi znajomi patrzą na ciebie odpwiednio i niby przyznaja ci rację, ale to, co sobie na twój temat pomyslą, to już inna bajka. Jesteś tragiczna i zwyczajnie zeszmaciłaś się. a odkładasz sobie chociaż jakąś kasę, którą on ci daje? Czy też wydajesz wszystko na bieżąco? Lepiej sobie odkładaj, bo potem nie wiadomo czy uda ci się tak szybko znaleźć kolejnego nadzianego i łasego na młodą [wulgaryzm] frajera.

13

Odp: Facet tyran

Oliwia9195 jak czytam Twoje posty to wypisz wymaluj Krystyna Pawlowicz. Nadinterpretuje, dolozy i zniewazy.
I jest omnipotentna.
A tak w ogole to dla mnie tez jest niepojete, ze Autorka wybiera takie zycie i zgadza sie na upokorzenia z powodu pieniedzy.

14

Odp: Facet tyran
Ladyinthemirror napisał/a:

(...) obsypywał mnie kwiatami, prezentami, wyjazdami, niespodziankami.Myslalam, ze bedzie to trwać wiecznie.Dodatkowo miesięcznie otrzymuje pieniądze, bo on nie chce bym pracowała.(...)
jedyne co mnie przy nim trzyma to pieniądze.


Nikt nie ma obowiązku szanować kupionej przez siebie rzeczy. Jak już zapłaciłaś za coś, to przecież możesz to zniszczyć, możesz połamać, wyrzucić do kosza i nikt Ci nic złego nie może za to zrobić, bo przecież to jest Twoja rzecz i Ty za nią zapłaciłaś. A rzecz też nie ma prawa głosu, bo jest tylko rzeczą.
No to o co teraz masz te pretensje? Przecież to niemożliwe, byś nie wiedziała jakie prawa ma osoba do przedmiotu, który kupiła. Dałaś się sprzedać, to teraz nie narzekaj.

15

Odp: Facet tyran

Nie rozumiem Cię.

Zależy Ci tylko na kasie, sama to przyznajesz, więc on Ci płaci i nie daje nic więcej od siebie.
Taki układ.

Dupek i pijawka - piękna para, nie ma co.

Nie szanujesz się, to inni też Cię nie szanują, proste.

16

Odp: Facet tyran

oliwia9195  skąd ty takie teksy bierzesz. No wypadałoby czasem się ugryźć w język wink

Nie popieram tego co robi autorka. Ogólnie nie mam nic przeciw takiemu układowi ty mi seks- ja tobie kasę. Ale tylko na zasadzie partnerstwa i gdy występuje jakiś szacunek.
W tej sytuacji to autorka daje się poniewierać. I sama nie ma dla siebie szacunku.

17

Odp: Facet tyran
Ludmiłaa napisał/a:

oliwia9195  skąd ty takie teksy bierzesz. No wypadałoby czasem się ugryźć w język wink

Nie popieram tego co robi autorka. Ogólnie nie mam nic przeciw takiemu układowi ty mi seks- ja tobie kasę. Ale tylko na zasadzie partnerstwa i gdy występuje jakiś szacunek.
W tej sytuacji to autorka daje się poniewierać. I sama nie ma dla siebie szacunku.


A czego Ty się tak Oliwii czepiasz, co?

Rób swoje...i bądź szczęśliwa.

18

Odp: Facet tyran

Wg mnie to Troll smile

aż tak durni ludzie raczej nie chodzą po tej ziemi... chociaż mogę się mylić smile

19

Odp: Facet tyran
Harvey napisał/a:

Wg mnie to Troll smile

aż tak durni ludzie raczej nie chodzą po tej ziemi... chociaż mogę się mylić smile


Chodzą Harvey...

Wystarczy poczytać ich posty,poglądy czy problemy z do..py.Sorrki za wyrażenia smile

20

Odp: Facet tyran
Ludmiłaa napisał/a:

Ogólnie nie mam nic przeciw takiemu układowi ty mi seks- ja tobie kasę. Ale tylko na zasadzie partnerstwa

Hyh... a nie widzisz, że układ i partnerstwo cokolwiek się wykluczają?

21

Odp: Facet tyran
allama napisał/a:
Ludmiłaa napisał/a:

Ogólnie nie mam nic przeciw takiemu układowi ty mi seks- ja tobie kasę. Ale tylko na zasadzie partnerstwa

Hyh... a nie widzisz, że układ i partnerstwo cokolwiek się wykluczają?

Nie wręcz przeciwnie to się pokrywa.
Jeżeli oprócz układu kasa-seks jest jeszcze np przyjaźń.
A zapytaliście jaką autorka ma sytuacje materialną? Może nie ma gdzie iść i za co żyć? Bo jestem pewna, ze gdyby miała to by nie tkwiła w przemocy.

22

Odp: Facet tyran

Jasne Ludka, taka to "przyjaźń" jak pomiędzy prostytutką i jej klientem big_smile

I przemoc? Jaka przemoc? Facet zamiast zasypywać utrzymankę prezentami, jedzie sobie na wakacje. No ładna przemoc...

Sama Autorka się przyznaje, że jest z nim tylko dla kasy więc jej oczekiwania, że gościu będzie w niej po uszy zakochany są conajmniej śmieszne. Jeżeli nie odpowiada jej ten układ, niech znajdzie sobie nowego jelenia, co ją będzie utrzymywał i przy tym będzie milśejszy, albo niech po prostu pójdzie do pracy i zacznie sama na siebie zarabiać.

23

Odp: Facet tyran
onnaaa77 napisał/a:

Oliwia9195 jak czytam Twoje posty to wypisz wymaluj Krystyna Pawlowicz. Nadinterpretuje, dolozy i zniewazy.
I jest omnipotentna.
A tak w ogole to dla mnie tez jest niepojete, ze Autorka wybiera takie zycie i zgadza sie na upokorzenia z powodu pieniedzy.

A ja dla odmiany uwielbiam odpowiedzi Oliwii. Trafia w sam punkt i nazywa rzeczy po imieniu.

24

Odp: Facet tyran
Ludmiłaa napisał/a:
allama napisał/a:
Ludmiłaa napisał/a:

Ogólnie nie mam nic przeciw takiemu układowi ty mi seks- ja tobie kasę. Ale tylko na zasadzie partnerstwa

Hyh... a nie widzisz, że układ i partnerstwo cokolwiek się wykluczają?

Nie wręcz przeciwnie to się pokrywa.
Jeżeli oprócz układu kasa-seks jest jeszcze np przyjaźń.
A zapytaliście jaką autorka ma sytuacje materialną? Może nie ma gdzie iść i za co żyć? Bo jestem pewna, ze gdyby miała to by nie tkwiła w przemocy.

Buahhaha no faktycznie bidula z tej Autorki. Zły sponsor sie "znęca" bo przestał przysyłać hajs tylko wydaje swoje pieniądze na siebie. Ludmiłaa ..jaka by nie była sytuacja materialna Autorki to ma chyba dwie nogi i ręce by iść do pracy a ze sie nie chce bo woli dawać .... za kasę to to nie jest przymus tylko mentalność prostytutki.

Posty [ 24 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024