Potrzebuję waszej pomocy. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » OGŁOSZENIA » Potrzebuję waszej pomocy.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Potrzebuję waszej pomocy.

Witam i dziękuję z całego serca za wysłuchanie mojej osoby.
Moja rodzina to ja i trójka dzieci, Sama ich wychowuję,mąż nie utrzymuje z nami kontaktu,i nie ukrywam,że sobie nie radzę czasem,a nie mam do kogo się zwrócic.
Będę wdzięczna za cokolwiek.Mama jest chora,na nikogo nie moge liczyć prócz siebie,dlatego szukałam pomocy w necie,i natknełam się na ten wątek.Wynajmuję mieszkanie,na życie zostaje nam 600 zł na cztery osoby.
Pierwszy raz tak proszę o pomoc,w razie pytań prosze pisac.
DZIĘKUJEMY!

Pozdrawiam ciepło

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Potrzebuję waszej pomocy.

magda23magda2interia.pl

3

magda23magda napisał/a:

Witam i dziękuję z całego serca za wysłuchanie mojej osoby.
Moja rodzina to ja i trójka dzieci, Sama ich wychowuję,mąż nie utrzymuje z nami kontaktu,i nie ukrywam,że sobie nie radzę czasem,a nie mam do kogo się zwrócic.
Będę wdzięczna za cokolwiek.Mama jest chora,na nikogo nie moge liczyć prócz siebie,dlatego szukałam pomocy w necie,i natknełam się na ten wątek.Wynajmuję mieszkanie,na życie zostaje nam 600 zł na cztery osoby.
Pierwszy raz tak proszę o pomoc,w razie pytań prosze pisac.
DZIĘKUJEMY!

Pozdrawiam ciepło

Skąd jesteś? Pewnie jakbyś podała adres to jakiś odzew by był.

Reklama

4 Ostatnio edytowany przez die_patryska (2016-03-11 00:33:35)

Witam! Moj maz przebywa za granica ja obecnie wychowuje 4letnia coreczke sama w Polsce. Potrzebuje kogos kto jest w podobnej sytuacji bo juz przestaje sobie sama radzic:( tesknie za mezem....co najgorsze boje sie ze maz mnie zdradzi I zostawi:( Czy jest ktos kto popisze I pomoze mi?? Czy jest ktos w podobnej sytuacji???

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » OGŁOSZENIA » Potrzebuję waszej pomocy.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018