Laska z przeszłości którą mąci. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Laska z przeszłości którą mąci.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

Temat: Laska z przeszłości którą mąci.

Sama nie wiem co o tym myśleć. Spotykam się z facetem wszystko zaczęło się układać i odkrywam że wokół niego wciąż kręci się laska z przeszłości. On twierdzi że między nimi nic już nie ma i nie bedzie i nie mam o co się martwić. A ta dziewczyna nie daje za wygraną. Wszystko mu komentuje, oznacza go we wszystkim. On początkowo to ignorował lecz ostatnio zauważam coraz częściej że zaczyna "lubić" jej posty, komentować zdjęcia pisać jej jaka ona ładna. Każda by się wkurzyła. chciałam wyjaśnić sytuację to się obraził że mu nie ufam bo skoro mówi mi że między nimi nic nie ma to nie ma. To w takim razie czemu komentuje? Czemu daje jej nadzieję? jak byście postapiły w mojej sytuacji?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Laska z przeszłości którą mąci.

Jeżeli mu zależy na Tobie,to po co dalej z byłą utrzymuje kontakt?
Żeby rozpocząć nowy rozdział,trzeba zamknąć poprzedni.
Sytuacja miałaby się troszkę inaczej,gdyby mieli wspólne dziecko.
Wtedy kontakty  byłyby nieuniknione.
Być może ten chłopak nie widzi w niczym problemu i nie widzi jak Cię tym krzywdzi.
Albo w najgorszym wypadku,robi to z premedytacją.

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Laska z przeszłości którą mąci.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024