Jak odzyskać jej zaufanie i atrakcyjność? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Jak odzyskać jej zaufanie i atrakcyjność?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 12 ]

Temat: Jak odzyskać jej zaufanie i atrakcyjność?

Cześć. Sprawa w szybkim skrócie wygląda tak, że dwa miesiące temu rozstaliśmy się z dziewczyną. Byliśmy ze sobą dwa lata. Powodem rozstania było moje zaniedbanie jej osoby (nie poświęcałem jej uwagi, miałem ją trochę na drugim miejscu itd. Nie chodzi o innego faceta, ani o to że sam się zapuściłem, bo emocjonalnie bardzo na nią działałem; tj. seks, różne emocje itd.).

Niestety dopiero wtedy zrozumiałem, jak bardzo jest dla mnie ważna. Na początku po rozstaniu chciałem jak typowy zraniony chłopiec wybłagać u niej przebaczenie, obiecałem że się zmienie, że będę inny itd. Dodatkowo jeszcze po pijaku niestety miałem bardzo duże wyrzuty do niej, obrażałem ją że teraz nie chce mnie itd., więc wiem (tymbardziej że ona strasznie nie lubi takiego desperackiego zachowania), że teraz ona na pewno nie chce mi zaufać i nie jestem dla niej atrakcyjny.

Chce podejść do tego w innym stopniu. Odpocząć od niej, dać jej trochę zatęsknić. Na Dzień Kobiet zaplanowałem, że zaskoczę ją niespodzianką z kwiatami. Chce być przy tym spokojny, nie pokazywać jej że chce do niej wrócić, tylko raczej pokazać jej, że nie jestem tą samą osobą z którą zerwała znajomość tylko kimś nowym, kimś kto chce inaczej traktować swoje kobiety i na pewno tym który się nie obraża jak dziecko i nie błaga o powrót i po tym powoli odbudowywać jej zaufanie.

I tutaj, pytanie głównie do pań. Co sądzicie o moim pomyśle? Jak czułyście się z facetami, którzy chcieli by dla was tak zrobić? Kochacie go, ale zrywacie z nim z bezsilności, bo nie potraficie mu już zaufać. Co by ten facet musiał zrobić, by pokazał się z innej strony i powoli dostawał kolejną szansę na zaufanie?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jak odzyskać jej zaufanie i atrakcyjność?
ameyurii napisał/a:

więc wiem (tymbardziej że ona strasznie nie lubi takiego desperackiego zachowania), że teraz ona na pewno nie chce mi zaufać i nie jestem dla niej atrakcyjny.

Jeśli tak jest, to nic już raczej nie zrobisz smile. Nie wiem jak twoje zachowanie 8 marca miałoby wpłynąć na to, że ona na nowo ci zaufa i dzięki temu znów będziesz dla niej atrakcyjny. Nawaliłeś, straciłeś, więc teraz się z tym pogódź. Oczywiście możesz tam sobie walczyć o jej uznanie i powrót, ale czy to ma sens...?

3 Ostatnio edytowany przez ameyurii (2016-02-29 13:06:21)

Odp: Jak odzyskać jej zaufanie i atrakcyjność?

Chodzi mi o to, że chciałbym po prostu stopniowo starać się jej pokazywać, że nie jestem taki. Nigdy w związku nie byłem właśnie taki zazdrosny, bądź zdesperowany i przestraszony o swoją "jedyną miłość życia". Po prostu chciałbym zapalać w niej coraz częściej oznaki tego, że jednak nie mam zamiaru taki byc, jak i moje intencje odnośnie związku i mojej kobiety są inne. Wiem, że w takich sprawach muszę być naprawdę cierpliwy i nie da się tego zrobić "hop siup", ale nie chciałbym żyć z świadomością, że zrozumiałem czego ona ode mnei chciała, sam chce jej to dać ale i tak nic z tym nie robimy, tylko zapominamy o tym, co przeżylismy. Wydaję mi się, że emocje kobiety są bardziej plastyczne niż mężczyzny, więc myślę że wpływając powoli na jej emocje byłbym w stanie tutaj cokolwiek osiągnąć.

4

Odp: Jak odzyskać jej zaufanie i atrakcyjność?

A mieszkaliście razem na co dzień, czy tylko spotkania? Ile macie lat?

5 Ostatnio edytowany przez ameyurii (2016-02-29 14:07:03)

Odp: Jak odzyskać jej zaufanie i atrakcyjność?

Jesteśmy młodzi. Mam 21 lat, ona 20, nie mieszkaliśmy razem ale byliśmy na wspólnych dłuższych wyjazdach itp. Wiesz, to jest najgorsze ze ja wiem czego by oczekiwała od faceta, że zrozumiałem to i co najgorsze, że chciałbym dawać to swojej kobiecie teraz, a nie chce jej wyrzucać do śmieci i brać się za nową, tylko sprawić by to co nas łączyło dalej fajnie trwało. W dodatku tymbardziej, że nie zapuściłem się w sferze życiowej (dobrze zarabiam, dbam o wygląd, rozwój osobisty itp.) tak samo jak nie zaniedbałem seksualnej strony relacji (może to smutne, ale zawsze mi mówiła pod koniec, że seks był najlepszym czynnikiem tej relacji)

Ciekawi mnie, czy kobiety nie mają tak że w końcu zaczynają tęsknić? Myśleć że fajnie byłoby się do kogoś przytulić, dla kogoś być kobietą w 100%, seksualnie i życiowo? Rozumiesz mnie big_smile

6 Ostatnio edytowany przez Iceni (2016-02-29 14:12:49)

Odp: Jak odzyskać jej zaufanie i atrakcyjność?

O  boszzz.... kwiatki i coś tam na Dzień Kobiet  to rzeczywiście niespodzianka

Nie, chłopaku.  Masz pozamiatane. Rozczarowałes ja i to była dla niej ważna lekcja. Owszem mozesz spowodować,  że do ciebie wróci, ale to bedzie tylko na chwile - tak długą, aż  nie spotka innego faceta,  z którym nie będzie miała złych wspomnień.  Kiedy to się stanie, każde twoje bylejakie zachowanie będzie argumentem by dać ci kopa.

7

Odp: Jak odzyskać jej zaufanie i atrakcyjność?

Mało kiedy była tak przeze mnie doceniona, więc dlatego uważam, że akurat to by była ciekawa sprawa big_smile Nie mam zamiaru zachowywać się już bylejak, także myślę że z innymi facetami spokojnie mogę sobie poradzić smile

8 Ostatnio edytowany przez Iceni (2016-02-29 14:39:46)

Odp: Jak odzyskać jej zaufanie i atrakcyjność?

Tiaa... W teorii.

Nie ma najmniejszego znaczenia co ty ZAMIERZASZ - póki co to jesteś spalony. Dla niej nie ma znaczenia jaki będziesz,  tylko jaki byłeś.  W życiu liczą się czyny, a nie obietnice i marzenia.

9

Odp: Jak odzyskać jej zaufanie i atrakcyjność?

No to co z czynami, w których pokazał bym jej że jest dla mnei naprawdę ważna i chce ją odzyskać? To przecież działa na was jak płachta na byka. Skoro nie mam szansy pokazać jej innej strony?

10

Odp: Jak odzyskać jej zaufanie i atrakcyjność?
ameyurii napisał/a:

No to co z czynami, w których pokazał bym jej że jest dla mnei naprawdę ważna i chce ją odzyskać? To przecież działa na was jak płachta na byka. Skoro nie mam szansy pokazać jej innej strony?

Ja bym zrobiła tak. Dzwonek do drzwi. Dryyyń, dryyyyń. Drzwi się otwierają, ona wychodzi, a ty..... Stanęłabym wtedy na głowie i zaczęła klaskać uszami big_smile. To może jej zaimponować i może uwierzy, że coś ze sobą innego zrobiłeś wink.

11

Odp: Jak odzyskać jej zaufanie i atrakcyjność?

Chciałem dojrzałych odpowiedzi smile To co zacytowałaś pisałem w odpowiedzi na post koleżanki która właśnie o czynach mówiła wink Czyli z tego co czytam lepiej wymieniać się genitaliami z innymi ludźmi i mówić że jest to spoko i bardzo dojrzałe, zamiast pracować nad uczuciem i relacją, która już trwała?

12

Odp: Jak odzyskać jej zaufanie i atrakcyjność?
ameyurii napisał/a:

Chciałem dojrzałych odpowiedzi smile To co zacytowałaś pisałem w odpowiedzi na post koleżanki która właśnie o czynach mówiła wink Czyli z tego co czytam lepiej wymieniać się genitaliami z innymi ludźmi i mówić że jest to spoko i bardzo dojrzałe, zamiast pracować nad uczuciem i relacją, która już trwała?

Ziewnęłam.... wink.

Posty [ 12 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Jak odzyskać jej zaufanie i atrakcyjność?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024