Kosmetyki różane - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Kosmetyki różane

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Kosmetyki różane

Cześć! Kompletuję zestaw dla mamy kosmetyków o zapachu róży. Znalazłam raptem kilka takich, a mam zamiar zrobić cały duży kosz kosmetyków smile
Czy któraś z was może jakieś polecić? Nie chodzi tylko żeby były o zapachu róży, ale też żeby były faktycznie dobre.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Kosmetyki różane

Ja dostałam w sklepie indyjskim gratis, wodę różaną do przemywania twarzy, może coś takiego?

3

Odp: Kosmetyki różane

Tak, sklepy indyjskie czy arabskie będą obfitowały w kosmetyki różane. Nie wiem skąd jesteś, ale jak nie stacjonarnie, to internetowo można takie kupić.

4

Odp: Kosmetyki różane

Yves rocher ma ładną różaną serię (UN MATIN AU JARDIN)

5

Odp: Kosmetyki różane
mevel napisał/a:

Yves rocher ma ładną różaną serię (UN MATIN AU JARDIN)

A do tego jeszcze żel pod prysznic i mleczko do ciała <3 Kiedys z palmolive był żel różany pod prysznic, ale chyba już go wycofali.

6

Odp: Kosmetyki różane

Ja polecam serie Signature Spa, jest troche droższa ale zapach cudowny. Mydło z kawiorem, olejek do ciała czy krem regenerujacy. Ja dostałam w prezencie ale mozna kupic na allegro lub w sklepie prettybody.pl pozdrawiam

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Kosmetyki różane

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024