Ból piersi- co to może oznaczać? - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2010-01-05 23:53:53

sad
Tajemnicza Lady

Ból piersi- co to może oznaczać?

Mam pewnie problem.. od dluższego czasu ( tj 2 miesiace) pobolewa mnie prawa pierś od strony zewnętrznej. Jakiś miesiąc temu byłam u lek i powiedziała mi, że to wina za malego biustonosza... I faktycznie zgodziłam się z tym... większość była za mała jak sprawdziałam później... no ale zmieniłam to... zdziwiło mnie tylko to że boli jedna pierś a nie dwie ;/. Przebadała mnie i powiedziała, że wszystko okej, jednak boleści były nadal... Jednakże od jakiegoś czasu już rzadziej boli, choć badając się sama wyczułam coś... Nie wiem dokładnie w jaki dzień cyklu  trzeba się badać, z tego co czyt to kilka dni po okresie... i tak wlasnie zrobilam...
Ale z jednej strony czy powinna się martwić skoro miesiąc temu byłam badana, czy powinnam pójść jeszcze raz się upewnić że jest wszystko okej?
Może miałyście podobne problemy?

#2 2010-01-06 00:31:25

Anemonne
Moderator

Re: Ból piersi- co to może oznaczać?

Spróbuj iść do innego lekarza. Może być tak, że jeden nic nie wyczuje, a drugi wyczuje i poprawnie zdiagnozuje, albo pójdziesz do jeszcze innego i będziesz miała trzy potwierdzenia, że nic Ci nie jest.

#3 2010-01-06 00:54:48

Emilia
100% Netkobieta

Idź koniecznie do lekarza o specjalności "specjalista chorób piersi", niech zrobi USG. A samobadanie należy wykonywać tuż po miesiączce.

Pocieszę Cię, że kiedyś też tak miałam, ale okazało się że to bóle spowodowane przez nerwicę.

"Kiedy życie domaga się od ciebie zmiany, zastanów się co dokładnie należy zrobić, i bez najmniejszej wątpliwości i bez żadnego oporu odważ się na nią, wiedząc, że każda zmiana zakłada rozwój". Eileen Caddy

#4 2010-01-06 16:17:46

sad
Tajemnicza Lady

Dziękuję Wam za odpowiedzi, muszę jednak się wybrać do tego lekarza.. tylko tego czasu brak... jak tyle zaliczeń i egzaminów... ale zdrowie ma się jedno.... dzięki.

#5 2010-01-20 22:39:25

martens330
Niewinne początki

Ja też mam takie bóle,szczególnie nasilają się przed okresem.Niepokoiło mnie to bo bardzo długo miałam ten ból i nadal mam ale odważyłam się poszłam na usg i okazało się że nic strasznego nie ma a bóle to przed okresem norma smile

Stopka forum