Ból piersi- co to może oznaczać? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Ból piersi- co to może oznaczać?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

1

Temat: Ból piersi- co to może oznaczać?

Mam pewnie problem.. od dluższego czasu ( tj 2 miesiace) pobolewa mnie prawa pierś od strony zewnętrznej. Jakiś miesiąc temu byłam u lek i powiedziała mi, że to wina za malego biustonosza... I faktycznie zgodziłam się z tym... większość była za mała jak sprawdziałam później... no ale zmieniłam to... zdziwiło mnie tylko to że boli jedna pierś a nie dwie ;/. Przebadała mnie i powiedziała, że wszystko okej, jednak boleści były nadal... Jednakże od jakiegoś czasu już rzadziej boli, choć badając się sama wyczułam coś... Nie wiem dokładnie w jaki dzień cyklu  trzeba się badać, z tego co czyt to kilka dni po okresie... i tak wlasnie zrobilam...
Ale z jednej strony czy powinna się martwić skoro miesiąc temu byłam badana, czy powinnam pójść jeszcze raz się upewnić że jest wszystko okej?
Może miałyście podobne problemy?

Poleć temat na :

2

Odp: Ból piersi- co to może oznaczać?

Spróbuj iść do innego lekarza. Może być tak, że jeden nic nie wyczuje, a drugi wyczuje i poprawnie zdiagnozuje, albo pójdziesz do jeszcze innego i będziesz miała trzy potwierdzenia, że nic Ci nie jest.

3

Idź koniecznie do lekarza o specjalności "specjalista chorób piersi", niech zrobi USG. A samobadanie należy wykonywać tuż po miesiączce.

Pocieszę Cię, że kiedyś też tak miałam, ale okazało się że to bóle spowodowane przez nerwicę.

4

Dziękuję Wam za odpowiedzi, muszę jednak się wybrać do tego lekarza.. tylko tego czasu brak... jak tyle zaliczeń i egzaminów... ale zdrowie ma się jedno.... dzięki.

5

Ja też mam takie bóle,szczególnie nasilają się przed okresem.Niepokoiło mnie to bo bardzo długo miałam ten ból i nadal mam ale odważyłam się poszłam na usg i okazało się że nic strasznego nie ma a bóle to przed okresem norma smile

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Ból piersi- co to może oznaczać?