wazniejszy internet - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: wazniejszy internet

Witam jestem z żoną po ślubie 8 lat i mamy 2letniego syna wszystko bylo dobrze ale od jakiegoś czasu zona ciągle siedzi z telefonem na facebuku ja zostałem odstawiony na bok jak się sam nie przytule to sama nic nie zrobi w tej sprawie co weekend gotuje sprzątam.piore itd,mam dość juz wszystkiego a słowa co mowie do niej nie pomagają,
co zrobić mam 29l a zona 31

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: wazniejszy internet

juz niedawno mialam podobny temat z tym ze moj partner caly czas siedzi na PlayStation...
z dzisiejszych czasach niestety prawie wszystko kreci sie dookola internetu i facebooka! straszne! ludzie przez to zamieniaja mózg na smartfona w glowie. powiedz jej prosto ze nie zyczysz sobie by tyle czasu siedziala na telefonie poniewaz czujesz sie zaniedbany i chcialbys aby zajela sie zyciem a nie swiatem wirtualnym w ktore wszystko wydaje sie tak piekne. ja tez musialam usunac konto na Facebook poniewaz mialam przez to pranie mozgu i uwielbialam przeglaac czyjes konta, wpisy, zdjecia... manipulacja czlowieka poprostu.
niech twoja zona pojdzie na kompromis: najpierw rodzina, dom, hobby, itd a pod wieczor relax z telefonem... im wczesniej zareagujesz tym lepiej.
nieraz czlowiek sam musi dojsc do tego ze to jest nudne. ty sprobuj najpierw rozmowa, ale nic na sile! nie zabieraj jej telefonu, bo to tylko pogorszy sprawe. zakazany owoc smakuje najlepiej...
jesli nie zgodzi sie to wtedy ty zacznij szukac sobie zajecia na internecie i moze wtedy ona zorientuje sie, ze jest to nie mile!

3

Odp: wazniejszy internet

Temat zostaje zamknięty, ponieważ jest kolejnym wątkiem o tej samej osobie. Proszę zapoznać się z regulaminem. Pozdrawiam, Cslady

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024