rozmowy przez internet i spotkanie z inną;( - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » rozmowy przez internet i spotkanie z inną;(

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 28 ]

1

Temat: rozmowy przez internet i spotkanie z inną;(

witam

Moja historia jest dosc zagmatwana...od jakiegos czasu nie układało mi się z chlopakiem,w nasz zwiazek wkradła się rutyna,zaczęłam podejrzewac,że moj facet mnie zdradza...rozpoczełam długi proces by sie o tym przekonac..stworzylam fikcyjny profil na portalu spolecznosciowym i mając juz 180znajomych z naszgo miasta by uwiarygodnic,nazwe profilu zmienilam na dane wymyslonej przeze mnie dziewczyny,zapisalam sie do szkół ... moj chlopak po zaproszeniu przez tą wymyslona przeze mnie dziewczyne zapytal skąd sie znamy,więc wymyslilam historie i uwierzyła...mial wtedy jeszcze zdjecia ze mną,wiec jako ta dziewczyna zapytałam o dziewczyne ze zdjęć i co on jej w tedt odpisał???!!że "z ta dziewczyna to nieaktualne i ze jest wolny" dodam,ze dodane przeze mnie zdjecie fikcyjnej dziewczyny to nie zła laska..napisał jeszcze"że pora je usunąć bo ktos może pomysleć,ze jest zajęty"..pogadalismy jeszcze trochę, z tym,ze przeszliśmy na komunikator,az w koncu zaproponował spotkanie przy kawie..zadzwoniłam do Niego jako Ja,zapytałam co z naszymi zdjeciami i powiedział,że doda je jak na to zasłuże bo ostatnio nic tylko się kłócimy... co robic,pojsc na spotkanie z Nim,z tym,ze on nie bedzie myslał,że ona to ja?? i co mu powiedziec?;( jestem załamana..jestesmy razem 1,5roku,czasem bywało gorzej ale przeciez gdyby to inna do niego pisala,jesli tak bywalo wczesniej;( co mu powiedziec.

Przyznaje,że też spotykałam się z chlopakami bedąc z nim ale to byli moi koledzy,on o tym wiedział!!

Help

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: rozmowy przez internet i spotkanie z inną;(

Co robić? Ja na Twoim miejscu po pierwsze nie snułabym tego rodzaju intryg. Dlaczego? Bo się tym zatruwasz, kochana. A życie jest na takie rzeczy zbyt krótkie i zbyt piękne smile. Lepiej nie stwarzać sobie dodatkowych okazji do stresu.

A faceta olej, powiedz mu, że ten fikcyjny profil to Ty i nie trać dla pustego związku swego cennego czasu smile.

3

gratuluje pomysłowości mało który facet by sie skapnął,że tak mozna go sprawdzić ale są rzeczy których lepiej nie wiedziec:( faktycznie,nie wiadomo czy ta dziewczyna-która jesteś tym razem Ty jako inna to jego pierwsza...ja bym wydrukowała te rozmowy z Nią i rzuciła mu na stół i zerwała...w obliczu ładnej panny którą widzi tylko na zdjęciu staje sie wolny..i puść tu takiego na impreze samego:( a poza tym skasował zdjęcia bo przeszkadzały szok:( smutne

Reklama

4

Intryga iście filmowa big_smile Normalnie nazwałbym to dziecinadą ale jakoś mi się to spodobało big_smile Wiesz co? Umów się z nim na to spotkanie jako "ona" i idź. Chłopak chyba padnie z wrażenia. No i oczywiście to będzie koniec filmu tongue

5

łoo matko..nawet ja bym tego nie wymyśliła a tez bywałam zazdrosna, podejrzliwa i chciałam sprawdzać swojego byłego partnera...ale fakt jakbym juz się do tego posunęła to bym się z nim umówiła i poszła na to spotkanie stanęła przed nim i przedstawiła się wymyślonym imieniem i nazwiskiem.Powiedziała że jest ostatnim dupkiem i bym wyszła...

Miliony przemyśleń z głębi serca- http://kakyuu.blogx.pl/
Brak tęsknoty za kimkolwiek...rozbudza tęsknotę za tęsknotą...
                                   by moi xD
Reklama

6

A czy deklarowaliście sobie kiedykolwiek zaufanie?
Kurczeę, beznadziejnie, że facet poleciał na nieznajomą na fotce;/ Pewnie masz mętlik w głowie, idź więc na spotkanie i niech mu oczy z orbit wyjdą!

Przyjaciel nie zawsze jest w stanie Cię podnieść, ale za to nie pozwoli Ci upaść...

7

a najbardziej boli to,ze ja byłam taka lojalna,Ci z którymi od czasu do czasu poszłam na spacer,jakis drink wiedzieli,że jestem zajeta.....miałam tylko 2takich przyjaciół,wielokrotnie przedstawiali mi pkt widzenia faceta,doradzali...zawsze ich dystansowałam,ze jestem zajeta...a on już w pierwszych wiadomościach,że jest wolny...a mi pisał,że to nie koniec tylko da nam czas na przemyslenia a przez ten czas co?? spotkania z fajna du*ą...tak bardzo boli..ale będzie gorzej jak jednak przyjdzie na to spotkanie;( ostatnio nawet móju kumpel który zna mojego faceta powiedział po kłótni,że napewno sie pogodzimy i Rafał to porządny chłopak,ciężko o takiego...a on jest taki okrutny:( ps.moje marzenie i chyba powałanie,zostac śledczym:)

8

A ja na Twoim miejscu połączyłabym dwie rady, które tutaj padły. umówiłabym się z nim na to spotkanie a na nim rzuciłabym mu w twarz wydrukowane rozmowy z tą wymyśloną laską smile Jego mina na pewno będzie bezcenna big_smile

Regulamin forum - przeczytaj! <klik>
Jeśli masz pytania dotyczące forum,  skontaktuj się ze mną

9 Ostatnio edytowany przez olaola (2010-01-04 21:10:54)

no niby tak,ale coś mu musze powiedzieć,że to koniec;( jeszcze mi sie cos przypomniało,on ostatnio mi zarzucił,że mu rogi przyprawiam tymi spotkaniami z kolegami...hipokryta;( ale kocham go i ciężko będzie powiedzieć koniec..dałam mu wszystko co miałam...całą siebie;( moje ciało,moją dusze,całą siebie;(to moja pierwsza miłośc tak poważna:( /mam 19lat,on 22myślałam,że jego słowa coś znaczyły..to planowanie przyszłości..wokół tak go pełno;(

jeszcze pewnie mi zarzuci,ze jak ja sie spotykałam z kolegami to czemu on nie może z koleżanką;(

10

Powiedz prawdę: że Cię uszukiwał, flirtował z laską z portalu, a Ty nie chcesz się wikłać w toksyczny związek. I tyle.

Wiesz, każde rozstanie boli, ale pocieszające, że przemija. Jesteś młodziutka, znajdziesz szybko kogoś, dla kogo będziesz liczyła się tylko Ty smile.

olaola napisał/a:

jeszcze pewnie mi zarzuci,ze jak ja sie spotykałam z kolegami to czemu on nie może z koleżanką

Ale on się nie spotyka, on bezczelnie flirtuje, kłamie że jest wolny i usuwa wasze wspólne zdjęcia jak jakieś śmieci. W dodatku Cię szantażuje (doda zdjęcia, jak zasłużysz)... a kim w takim razie dla niego jesteś? Służącą? Podnóżkiem? Masz być miła i grzeczna, to będzie dla Ciebie dobry, tak? Wiesz, może to nie do końca dobra metoda (z różnych przyczyn, nie czas i miejsce, by się nad nią rozwodzić), ale zrób mu wielką awanturę, rzuć mu w twarz wydruki mailingu, zakrzycz go, zmieszaj z błotem! I nie daj mu dojść do słowa. Przynajmniej Ci ulży.

11

pisałam z nim na gg jako ona,nagdałam się,że może on jej nie rozumie(czyli mnie) i mówi,że ma wątpliwości co do tego,że mnie rzucił...ale inna by tak nie zrobiła...to ja dlatego tak go naprowadzałam żeby to przemyslał..inna by myslała,że jest wolny a on by to wykorzystał;( ałłaaa;(

12

domyślam sie co czujesz,ale widocznie miałas powód,że tak pefridnie go sprawdziłaś,nie czułaś się pewnie...ale jakby Cie kochał to by nie pisał takich rzeczy,że nie jesteście razem...on chciał miec ciastko i jeść ciastko..podłe..nie zasługuje na Twoje łzy:( ale zanim zapomnisz to wiele ich spadnie:(

13

Skoro już powiedziałaś "A" to powiedz "B". Wiesz już na czym stoisz i szkoda na niego czasu. Nie masz się czego bać, bądź silna, pójdź na to spotkanie i stań z nim oko w oko. Wygarnij mu i tyle. Co to za powiedzenie z tymi zdjęciami, że "musisz zasłużyć" ?  A co to , związek to jakiś konkurs czy jak? Przepraszam ale ten kolega ma jakieś mylne wyobrażenie o tym wszystkim. Zasłużyc? Teraz widzisz jaki on jest, zamiast postarać się żeby w waszym związku było ok, to on szuka wrażeń i jeszcze Ciebie obarcza winą za to wszystko. Świętoszek się znalazł.  Pojedź mu po całości i niech ze wstydu i poczucia winy zapadnie się pod ziemię.

14

macie swiętą racje;( niestety;( muszę tylko znaleźć siłę...do czwartku do 17.30:(

15

Wiem że będzie Ci ciężko, bo jak sama napisałaś to Twoja pierwsza miłość, ale dasz radę. Ja byłam w związku przez 6 lat, zakochana jak w obrazku. Też oddałam mu wszystko a w zamian za to zostałam 4 razy zdradzona...(świetnie się z tym krył) ale kłamstwo ma króciutkie nóżki. Też poznawał je przez internet. Założyłam mu konto na naszej klasie i wstawiłam nasze wspólne zdjęcia z zaręczyn...podpisując "uwieńczenie 6 lat związku"....ta ostatnia z którą tak niewinnie niby flirtował znalazła go na tym portalu i napisała do mnie opisując wszystko ze szczegółami... czułam się jakby ktoś dał mi w twarz...od 6 miesięcy jestem sama i choć myślałam na początku że nie dam rady to jednak nie było tak źle. Jeśli znalazłaś siłę aby go tak sprawdzić to znajdziesz też siłę by z tego wyjść.

16 Ostatnio edytowany przez olaola (2010-01-05 16:36:53)

dziś przyznał sie tej dziewczynie wymyslonej przeze mnie,że wcale  jeszcze ze mna nie zerwał,ale,ze chce to zrobić,bo nie jest pewien czy jestem tą z którą chce spedzic resztę życia..spotkanie jednak dziś o 18;(

nie poradzę chyba sobie;( za niecałe 2 tyg studniówka;(

17

Ehh.. Współczuje.
Czyli facet niezle to wymyslił, jest z Tobą, u Ciebie ma 'stały grunt' a jak znajdzie sie cos innego co mu bedzie pasowało to dopiero wtedy zerwie, zeby w razie czego miec do kogo wrocic.
Idz i daj mu czadu ;] I koniecznie daj znac jak bylo.

18

byłam,czekał na nią..reszta jak ochłone;(

19

ochłoń i opowiadaj ;( będzie Ci lzej jak to z siebie wyrzucisz

20

A nie pomyślałaś o tym że może on czuje się zdradzany przez ciebie i poczebował osoby której mógłby się wyżalić żle z twojej strony zachowałaś cię jak mała prosta dzewczynka

21

ej,nalezy zauważyć,że on dopiero wczoraj sie dowiedział,że ta panna to ja..do wczoraj pisał do niej,że nic do mnie nie czuje i że jest wolny a do jasnej ch***ry nie był! chciał sie spotkać z inną i nie wiadomo jak daleko by to zaszło gdyyby ta panna nie była mną;(

22

i jak sie wszystko potoczyło?

23 Ostatnio edytowany przez olaola (2010-01-06 14:29:05)

juz myslałam,że nie przyjdzie,bo byliśmy umówieni na 18,miał nr,miał napisać jak będzie na miejscu,szukałam wzrokiem jego samochodu ale go nie było..była 18.15kiedy zdecydowałam się dłużej nie czekac,szłam przez park do sklepu,wtedy podobno mnie widział,ale wątpił żebym to mogła być ja i czekał dalej a ja po zakupach w spożywczaku kierowałam sie spowrotem w kierunku parku na przystanek.wtedy go zobaczyłam,czekał na Nia 20min,źle spisał nr który mu podałam dlatego nie dostałam wiadomości,że na Nią czeka..był w takim szoku,ze aż cofnął do tyłu a mine miał jak karp po wyjęciu z wanny,przedstawiłam się"cześc to ja jestem Anią i pewnie to na Nia czekałeś" powiedział,że nie wiedział,że jestem aż tak sprytna i że dał się zlapać,ale potrzebował rozmowy,bo na gg wydawało mu się,ze Ania dobrze go rozumie...powiedziałam mu,że nikt nigdy mnie tak nie zranił,że to,że się dla niego nie liczę nigdy nie przyszło by mi do głowy,dałam mu całą siebie,serce,ciało a on to..pytałam dlaczego powiedział tej dziewczynie,że jest wolny to powiedział,że w niedziele był na mnie tak zły o te moje spotkania z kolegami,że naprawdę chciał ze mną zerwać,ale we wtorek przyznał się jej(tej wymyslonej) że wcale mnie nie zostawił,bo zaczął miec mętlik w głowie i chciał z Nia pogadać...ALE CO INNEGO MÓGŁ POWIEDZIEĆ;( ...jak cos mówił miał świeczki w oczach i powiedział,że chce ze mna byc i nie pragnnie zadnej innej,a ja mu powiedziałam,że jeśli chce co kolwiek jeszcze zrobić to zaczyna od zera i nie jestem pewna czy to co czuje to miłość,która przetrwa wszystko...powiedziałam też,że nie pójdę z Nim na studniówkę i zaprosiłam innego,bo nie będę sobie psuła zabawy jego widokiem. Czekam na jego ruch,ale jestem niemal pewna,że juz się z żadną nie umówi bo będzie sie obawiał,że to znowu ja:P i jest mu napewno okropnie wstyd przed moimi rodzicami,bo widzieli co pisał na nk i gg i wiele stracił w ich oczach..moja mama płakała jak wychodziłam na to spotkanie,bała sie zebym sobie czegos nie zrobiła...ale nie poddam się,nie ulegnę tak szybko,musze wyjśc z twarzą..dzis zapytał czy dam sie zaprosić na kolacje..

24

Może ja to źle interpretuje ale gdybym znalazła się na Twoim miejscu to bym zakończyła ten związek. On będzie teraz się starał i w ogóle ale Ty będziesz ciągle miała w pamięci to jak on postąpił i jak Cię skrzywdził. To ciągle będzie się w Tobie kumulowało do tego stopnia że przy każdej kłótni będziesz mu to wypominała a on będzie wypominał Tobie brak zaufania. W końcu powie dość i Cię zostawi, mając dość ciągłego życia z poczuciem winy i pokuty za wszystko. Bo tak to już jest w życiu że bardziej zapamiętujemy to złe niż dobre. Przemyśl to na spokojnie tak abyś poźniej nie żałowała. Teraz on wydaje Ci się skruszony i pokorny ale weź pod uwagę też to ,że może w przyszłości odpłacić się za to że poddałaś go takiej próbie. Jesteś młoda, silna i dasz radę bez niego.

25

ja już daje:D w piatek spotykam sie z Nim na tej kolacji ale tylko po to zeby powiedzieć mu ostateczny koniec..zaprosiłam kolegę na studniówkę i jakos mi tak zwyczajnie..po prostu dobrze:) a nawet ciesze się,że pójdę z nim,ze mogę na Niego liczyć:) dam radę,mówiłam,że dam:)

26

no to sie wszystko ładnie poukładało:)

27

wcale nie tak łatwo,teraz pisze do mnie,że chce sie spotkać,wszystko naprawić,zabrać do siebie,że chce o nas walczyc...ale jak ja mam udawać,że wszystko jest ok,przed jego mama np.,która wiem,że mnie lubi....powiedzieć,że wcale nie idziemy razem na studniówkę w przyszłym tygodniu,wczoraj nawet zaproponowała,żeby spał u mnie bo przez te śniego może mieć trudności z dojazdem do szkoły ze swojej miejscowości...spytałam,dleczego nic im nie powiedział,to napisał,że wierzy,że jeszcze będzie między Nami dobrze.... jakby nie widział różnicy,ciągle pisze do mnie nazywając kotkiem,kochaniem...pójdę do Niego,zobaczę co wymyślił,zabiorę  swoje zdjęcia...ale powiem,że to definitywny koniec,bo nie wyobrażam sobie zrobić tego przez telefon...

Posty [ 28 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » rozmowy przez internet i spotkanie z inną;(

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018