Trudny zwiazek - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 ]

Temat: Trudny zwiazek

Witam mam na imie Tomek jestem AA juz od kilku lat, od jakiegos czasu jestem z dziewczyna ktora jest DDA. Na poczagku bylo wspaniale duzo smiechu malo smutku, ale od jakiegos czasu wszystko sie zmienilo moja dziewczyna zaczela zamykac sie w sobie na kazde pytanie odpowiada (typowa regulka jak psycholog) Jak zrobie cos zle to nic nie mowi dusi w sobie. Zauwazylem kilka zerzy w jej zyciu tzn. ze np. nie mozna jej przeszkadzac w wykonywanej pracy bo jak to zrobie to wybucha podobnie ze spedzaniem wieczorow tylko ze tutaj jest tez problem ze mna bardzo czesto gdy ogladamy jakis film to zasypiam wtedy jest cisza ukochana zachowuje sie jak by byla obrazona nie wiem co zrobic sad rozmawialismy juz ta ten temat prubuje wykryc przyczyne zasypiania i ja wyeliminowac. Prosze pomozcie mi to ratowac, albo chociarz podpowiedziec jak mam sie zachowywac przy niej jak moge ja zrozumiec !

Zobacz podobne tematy :

Posty [ 1 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024