Sposoby na katar u dziecka - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WYCHOWANIE, ZDROWIE I EDUKACJA DZIECKA » Sposoby na katar u dziecka

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: Sposoby na katar u dziecka

Mój synek odkąd poszedł do szkoły często jest przeziębiony i ma katar. W dzień sobie jakoś radzimy ale noce są dla nas najgorsze gdyż zatkany nos uniemożliwia spokojny sen. Macie może jakieś sprawdzone sposoby? Może jakieś krople stosujecie u swoich dzieci?

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Sposoby na katar u dziecka

Ja robie inhalacje dziewczynkom z soli fizjologicznej stężonej

3

Sól fizjologiczna, do tego olejek sosnowy i da się przeżyć. U nas z katar chodzi w parze z kaszlem mokrym. Wtedy standardowo Flavamed + PlantagoPharm Plus (z melisą), do tego poduszka wysoko i oklepywanie plecków. Działa zawsze smile

Reklama

4

Znam to. Mój 6cio latek też łatwo łapie przeziębienia. Na katar ostatnio dobry okazał się syrop pelavo nos i zatoki.

5

Po pierwsze nawilzacz powietsz, sol do psikania noska, I najlepsze to inhalator. U mnie malej 3 dni I katar przechodzi inwestycja w inhalator szybko sie zwrocila. Inhalacje robie mgielka zablocka

Amanda Amelia - 22.08.2013
Reklama

6

W ciągu dnia inhalacje z soli fizjologicznej a na noc jak nie może oddychać Otrivin. Sprawdza sie u nas w 100%.

7

Takim myślę, że dobrym 2 w 1 jest nasz model Pro Sanity. Poza samą inhalacją można tutaj też z irygatora skorzystać. Jest o tyle fajny, że można szybko sobie nos oczyścić czy zatoki. Normalnie tabletkami to człowiek nie dość, że się długo męczy, a po drugie są one średnio bezpieczne i zdrowe dla organizmu. A tutaj można w kilka chwil sobie te górne drogi oddechowe przetkać.

8

Polecam napar z imbiru, ewentualnie mocny strzał rozpuszczonej witaminy C smile

9 Ostatnio edytowany przez Nataluszek (2017-02-15 13:48:09)

Moja czterolatka też często ma uporczywy katar. Wtedy obowiązkowa toaleta noska: smarkanie, inhalacja, smarkanie, woda morska w sprayu, smarkanie, Otrivin lub Nasivin dla dzieci i jest ok. W nocy może spać spokojnie.

Powtarzam to rano i wieczorem.

Aha i maść majerankowa na czubek noska i pod nosek.

Mamy moc, by znaleźć wyjazd ze ślepej uliczki.
Na każdy szczyt dojść, tam gdzie dochodzą nieliczni.

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WYCHOWANIE, ZDROWIE I EDUKACJA DZIECKA » Sposoby na katar u dziecka

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016