Toksyczne relacje. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Toksyczne relacje.

Hej kochane,

czy mieliście kiedyś problem z toksycznymi  relacjami?  Głównie chodzi mi o związki z partnerami. Uzależnione łączmy  się!  Potrzebne nam wsparcie!

Iza

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Toksyczne relacje.

Tak smile byłam prawie 2 lata, wyszłam z tego bagna w sierpniu 2015 roku smile

3

Odp: Toksyczne relacje.
Kasia123x napisał/a:

Tak smile byłam prawie 2 lata, wyszłam z tego bagna w sierpniu 2015 roku smile


Kasia - napisz do mnie na priv. Bo ja nie jestem w stanie;)

4

Odp: Toksyczne relacje.

oj tak .. prawie przez 3 lata potem same szantaże ,że sie zabije i inne jak odejdę. Ogólnie wielka masakra.

5

Odp: Toksyczne relacje.
bella1995 napisał/a:

Hej kochane,
czy mieliście kiedyś problem z toksycznymi  relacjami?  Głównie chodzi mi o związki z partnerami. Uzależnione łączmy  się!  Potrzebne nam wsparcie!
Iza

Z taką formą zaburzonej osobowości macie kontakt niemalże wszędzie i jesteś okradana ze wszystkiego w białych rękawiczkach, nawet o tym nie wiedząc. Zresztą jest to na dzień dzisiejszy raczkujący temat tabu, którego kokon milczenia bardzo powolnie pęka. A i w internecie jest sporo fałszu w tej materii.

Tu na forum są jeszcze wątki jak się dobrze poszuka, gdzie ta tematyka była poruszana niemalże w formie operacji na otwartym sercu. I z reguły pomogła tym, którzy wiedzieli chociaż zarys tego, z czym mają problem w swoim najbliższym otoczeniu.

Na starcie trzeba sobie stanowczo i bez wahania odpowiedzieć na pytanie, czy chcesz uleczyć związek, partnera, czy siebie?
Poprawna odpowiedź jest tylko i aż jedna... od której nie powinno być najmniejszego odwrotu.

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024