Infolic komu pomógł? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Infolic komu pomógł?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

1 Ostatnio edytowany przez majka7448 (2016-01-27 17:52:23)

Temat: Infolic komu pomógł?

Tak jak w temacie, staramy sie o dzidziusia od ponad rok . Zrobiłam cytologie jest wszystko ok, moja doktorka nie skierowała mnie jeszcze na badania dała czas a ja powoli się zadręczam myślą że być może nie bedę mogła mieć dzieci , ze coś jest nie tak . Poki co nie stać mnie na badania ze wzgl na remont domu . Lekarka poleciła mi Infolic , az jestem zdziwiona pozytywnymi opiniami . Dużo osobom pomógł zajsc w ciąże . Stosowaliscie??? Prosze o opinie

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Infolic komu pomógł?

Bralam inofem i inofoli ( to to samo kupowalam poprostu co tansze akurat bylo) zaszlismy w 6 cyklu, niewiem czy tylko przez inofolik bo bralam tyle rzeczy o: kwas, witaminki ( vigor materna),  siemie lniane pilam na sluz, przed owulacja pilam tez guajazyj na sluz, inofem lub inofolik, i ostatnie 2 cykle jadlam tez castagnus, a zaszpam ostatecznie na duphastonie bo. Nagle spadl mi progesteron:) meza faszerowalam: wit c, wit e, selenem, vigor ON

Zuzia 1 IV 2016 10:45
56cm, 3560g

3

oo to sporo tego . Lekaz Ci to wszystko polecił czy sama z siebie?

Reklama

4

Moja koleżanka brała inofolic i w ciążę zaszła, ale po stymulacji hormonalnej.

Powiem Ci coś - wyremontować dom zawsze zdązysz, a czasu straconego bez potrzebnego leczenia nikt Ci potem nie odda ...

Mozesz na około 10 dni przed spodziewaną miesiączką wykonać badanie poziomu progesteronu - ze 2-3 cykle. Badanie kosztuje 21 złotych, a będziesz wiedziała czy w ogole była owulacja.
Wynik powyżej 10ng daje informację, że miała miejsce owulacja, wyniki poniżej mówią o jej braku. Takie proste badanie a juz tyle informacji daje i nie kosztuje fortuny.

Gdy Ty i Ja, cały świat jest dla nas ...

5

majka7448 napisał/a:

oo to sporo tego . Lekaz Ci to wszystko polecił czy sama z siebie?

Sama sama ale za pozwoleniem,  lekara o wszystkim wiedziala..

A zaszlam wlasnie na dupku i podczas remontu jak nie mialam glowy do ciazy tylko do palety kolorów i przy wyboeraniu kafelek:)

Malo tego. W miedzy czasie okazalo sie ze maz ma problem z biala armi, i poprostu psychicznie padlismy, niemyslac zajdziesz najwczesniej droga autorko tego tematu, w glowie jest najwieksza bariera, wiem wiem pewnie kazdy ci to mowi ze sie nakrecasz itp, ale naprawde to  prawda wielka wielka:)

Gdy zajmnirsz sobie glowe remontem to moze wtedy wyjdzie:):)

A swoja droga to castagnus ziolowy. Ma w sobie niepokalanek i inne dobre rzeczy i tez masa ludzi w ciagu 3 mc na tym zachodzi:) powiem tak ja jestem  z innego forum i na tamttm forum stwierdzilysmy z dziewczynami ze sprobojemy na castagnusie..   Wiekszosc zaszla do 3 mc stosowania, przypadek? Moze ale ja wierze ze te tbl dzialaja a do tego swietnie reguluja cykl jesli masz z ttm problemy a nie sa drogie bo paczka kosztuje kolo 16 zl polecam jani moje ciazarne grono kolezanek:)
Pozdrawiam

Zuzia 1 IV 2016 10:45
56cm, 3560g
Reklama

6

Dziewczyny, ja wierze, że to wszystko jest w głowie. Ale po prostu nie mogę siedzieć bezczynnie. Dlatego rozważam branie inofemu, ale powiedzcie mi na co się nastawić tzn. czy już po miesiącu mogę się spodziewać efektów? Czy raczej mam się uzbroić w cierpliwość i nie nakręcać niepotrzebnie? Po jakim czasie powinnam sobie odpuścić i spróbować czegoś innego?

A jeśli mam o tym nie myśleć, to chyba faktycznie jedynie remont byłby w stanie odciągnąć moją uwagę, także chyba czas rozważyć  i taką opcję smile

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Infolic komu pomógł?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018