Preparaty na pamięć - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: Preparaty na pamięć

Witam,

chciałam zapytac czy możecie polecic jakies dobre preparaty poprawiajace pamięć ? Mam glownie problem z tym, że np. powiem cos rano mojej kolezance, a potem ona pyta  o to samo co ja rano mowilam, a ja wielce zdziwiona ze cos takiego wyszlo z moich ust. takie sytuacje zdarzaja mi sie co najmniej 4 razy w tygodniu.

Poza tym mam obrone i musze nauczyc sie 60 ciezkich pytan w krotkim czasie, chcialabym wziac kilka tabletek sesji, zeby tylko wchlonac te pytania.
Czy ktoś zazywal te tabletki ? Jakie macie zdanie na ten temat ?

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Preparaty na pamięć

Moim zdaniem nic to nie daje. big_smile ale nie wiem, może w ostatnim czasie wymyślono coś innowacyjnego.

[tu był niedozwolony link]

3

Moja nauczycielka biologii ze złośliwością zawsze mówiła, że "organ nie używany ulega zanikowi".
Nie wiem, jak działają tabletki, myślę, że tylko wyciągają kasę od naiwniaków. Problem pamięci to kwestia ćwiczenia pamięci, jest dużo stron poświęconych techniką uczenia. W twoim przypadku - nie wydaje mi się, by jakakolwiek tabletka miała aż tak magiczne działanie, jeśli nie pamiętasz, co mówiłaś rano, to może jesteś przemęczona, zestresowana i bardziej od tabletki potrzebujesz odpoczynku.

Reklama

4

Z tego co ja się orientuje to na pamięć trzeba więcej ryb jeść, tak jakoś zapamiętałam...

5

Magnez i lecytynę.

Reklama

6

Podobno orzechy pomagają, informacja od babci smile

[tu była nieregulaminowa sygnatura]

7

Orzechy, czekolada i produkty pszczele. Miód i pyłek pszczeli jako moc witamin i energii dla mózgu.

8

Edyta0 napisał/a:

Orzechy, czekolada i produkty pszczele. Miód i pyłek pszczeli jako moc witamin i energii dla mózgu.

I tłuszcze, tłuszcze są bardzo ważne dla pracy mózgu smile

9

Orzechy włoskie - mają ksztaft móżdzka bo są dobre na móżdzek smile

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016