Sama z malym dzieckiem? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Sama z malym dzieckiem?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Sama z malym dzieckiem?

Witajcie,
Mam pytanie, czy ktoras z dziewczyn zostala sama z niemowleciem po zdradzie meza?
Jak dalyscie sobie rade? Czy to wy zdecydowalysie sie na rozwod / rozstanie? Jak oceniacie to z perspektywy czasu? Zalujecie czy tez nie swojej decyzji?

Dziekuje z gory za wpisy, pozdrawiam

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Sama z malym dzieckiem?

Ja się rozstałam jak mój synek miał pół roku. właśnie zdrada i wiele innych czynników miało na to wpływ. ja się czuje super. synek jest ze mną na codzien, tata zabiera go w weekendy najczęściej. i ja jestem szczęśliwa i napewno nie żałuję wink

3

Odp: Sama z malym dzieckiem?

oczywiście raz jesteśmy na ścieżce wojennej a raz staramy iść sobie na rękę. głównie na początku było dużo złośliwych sytuacji. to normalne. teraz jestem od ponad roku żyjąca pełna piersią samodzielna mama. bo samotną napewno nie wink pozdrawiam

Odp: Sama z malym dzieckiem?

Co prawda mąż mnie nie zdradził bo znęcał się nade mną psychicznie i kilka razy uderzył aż w końcu od niego zwyczajnie uciekłam. Od tej pory minęło już prawie 9 lat i przez najmniejszy ułamek sekundy nie żałowałam tej decyzji. Walcz.

5

Odp: Sama z malym dzieckiem?

Ja zostałam sama w 7 miesiącu ciąży. Teraz córcia ma rok i 2 miesiące. Przede mną pierwsza sprawa rozwodowa. Pozew złożyłam ja. On nie chce wcale rozwodu a ja nie wyobrażam już sobie życia z nim

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Sama z malym dzieckiem?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024