Dom weselny Polna Róża Legionowo opinie, Bella Donna Zegrze opinie:) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WIECZÓR PANIEŃSKI, ŚLUB, WESELE » Dom weselny Polna Róża Legionowo opinie, Bella Donna Zegrze opinie:)

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

1

Temat: Dom weselny Polna Róża Legionowo opinie, Bella Donna Zegrze opinie:)

Witam serdecznie szanowne koleżanki.
Poszukuję domu weselnego na ten rok.
Moje poszukiwania jak na razie zawężam do dwóch domów weselnych pod Legionowem.
Obie sale mają swoje plusy i minusiki.
Może ktoś coś podpowie?
O Bella Donna mało jest w necie opinii.
Sala ładna cena do przełknięcia, ale mało terenu i parking za ogrodzeniem.
Sala sama w sobie piękna, spotkałam opinię że mało jedzenia. Ktoś może to zweryfikować może to tylko ploty?

Polna Róża też mi się strasznie podoba, jest tańsza i ma ładny ogród. Ale motel jest kilometr z okładem od sali. Z kolei chwalą jedzenie.
Ktoś zna ten lokal od strony organizacyjnej? Zawsze inaczej wszystko wygląda od strony gościa.

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Dom weselny Polna Róża Legionowo opinie, Bella Donna Zegrze opinie:)

Ja od siebie mogę polecić tą salę pod Legionowem.
W Polnej Róży byłam dwa razy. Pierwszy raz świeżo po otwarciu na chrzcinach córki koleżanki.  Ze dwa lata później byłam świadkową na weselu. Miałam kontakt zarówno z właścicielami jak i z obsługą taki trochę od kuchni więc coś tam mogę powiedzieć.
Dużo nam podpowiedzieli, kilka rozwiązań wydawało się lekko dyskusyjnych ale pięknie sprawdziły się w praktyce. Koleżanka bała się dań serwowanych na półmiskach bo kiedyś była u konkurencji na weselu i zabrakło jedzenia.
W Polnej Róży jedzenie było też na półmiskach ale było  go więcej niż potrzeba. Każdy się najadł do bólu i jeszcze zostało na poprawiny. Jedzenie bardzo smaczne i trochę nawet domowe, były dania wykwintne ale były też takie dla każdego.
Ogółem sala piękna, personel miły a jedzenie bardzo smaczne i dużo.  Nie pamiętam cen ale dopytam i dam znać.

Raz

3

Hej. Dzięki ale cennik mam jest bardzo atrakcyjny. Na okolicę naprawdę rozsądne ceny. Choć i u konkurencji też jest w miarę ok.
Zastanawiamy się nad wyborem menu i ilością posiłków. Z jednej strony 4 dania gracę uważam za wystarczające ale teściowie chcą więcej i stół wiejski.
Dla mnie wiejskie stoły to przeżytek, bimbru zdecydowanie nie chcę. Więc to raczej detale, w sobotę z teściami mamy jechać jeszcze na wizytę i czas powiedzieć tak.
Trochę już mam stracha. Jak się wejdzie do takiej sali to wszystko zaczyna być takie uroczyste i trochę przerażające, a to już tak blisko.

Więc ile gorących polecasz?

Reklama

O widzę moja salka się spodobała. Fajnie. To Naprawdę fajny lokal. Z jednej strony niedrogi z drugiej ciężko znaleźć salę w której jest aż tyle jedzenia i to to tak dobrego. Mnie bardzo podobał się ten ogródek, w dzień nic specjalnego ale wieczorkiem bardzo fajnie wygląda. Taki tajemniczy i ma takie fajne miejsce z ławeczkami i stolikami przed salą. Jeżeli pytasz o dania to standardowo 5 lub nawet cztery. Zupy są dawane w wazach a drugie dania wieloporcjowo w ilościach do oporu więc goście nie są głodni, ale dla tych najbardziej wygłodniałych można wziąć opcję z pięcioma gorącymi. Wrażenie na gościach robią przystawki ma stole młodych podane na lustrze, to bardzo efektowna rzecz, ogółem przekąski wyglądają bajkowo. Powodzenia. Daj znać jak się potoczyły negocjacje.

5

Witam, zaliczka dana. umowa podpisana.
Poszło dobrze, cena myślę rozsądna, wariant pięć dań czyli taki standard weselny. W naszym zakresie napoje zimne, alko, tort. W ich sala, obsługa, jedzenie, dekoracja, cena 160 złotych już z pokrowcami itp. co do kwiatów to pomyślę mają sztuczne ale chyba poproszę jakąś koleżankę żeby ogarnęła z żywych jak będzie czas.
Przed weselem mamy jechać na degustacje żeby wybrać dania. Dobra opcja pierwszy raz o tym słyszę chociaż w sumie wiem już mniej więcej co chcemy.
Jak będzie już po weselu to zdam relację.
Buziaczki.

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIECZÓR PANIEŃSKI, ŚLUB, WESELE » Dom weselny Polna Róża Legionowo opinie, Bella Donna Zegrze opinie:)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016