Potrzebuję pomocy - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » OGŁOSZENIA » Potrzebuję pomocy

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: Potrzebuję pomocy

Witam jestem w bardzo trudnej sytuacji finansowej i niestac nas na podstawowe produkty,mąż racuje dorywczo,z rachunkami jakoś sobie radzimy gorzej zapewnieniem "zachcianek" dzieci. Mamy dwuch symów 6 i 4 lata,mają koślawo-płasko stopie nie stać nas na zakup specjalnego obówia nie mówiąc już o dojazdach nma rehabilitacje. Starszy syn wyrósł już ze szkolnych ubrań a na zakup nowych nie mam co liczyć,najtrudniejsze dla mnie jako matki jest tłumaczenie synowi dlaczego nie mogę kupić mu akurat tiej wędliny na jaką ma ochotę czy wgóle tłumaczenie że dziś nie mam na chleb więc w zamian są naleśniki bo dzieciaki muszą przecież coś jesć. Wiem że wiele jest takich osób jak ja a jeszcze więcej naciągaczy ale może znajdzie się ktoś kto się zaineresuje naszym problemem kto bedzie mógł nas wesptrzec jakąś paczko bo nie chcemy pieniędzy, prosimy o pomoc rzeczową..

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Potrzebuję pomocy

Rozumiem. Sam w rodzinie mam taki problem. Jestem synem, jest nas czterech + brat ktory studiuje. Tylko tata ma słabo płatną prace.. No takie paczki z jedzeniem, ubraniami byly by bardzo dobrym rozwiazaniem dla rodzin ktore nie mają wystarczających dochodów, na 500zł nie ma co liczyć. Jakbym był bogaty, to bym chętnie pani pomógł i wielu innym rodzinom. Ale niestety jest jak jest. Przykro mi sad Życze pani by u was w domu niczego nie brakowało. Pozdrawiam!

3

Odp: Potrzebuję pomocy

Dziękuję za miłe słowa otuchy. Nie brakuje mi nadziei, że będzie lepiej. Ciągle poszukuję jakiejś pracy dorywczej, myślałam że dam radę pracować na nocki a w dzień opiekować się dziećmi ale po tygodniu "odpadłam" podjęłam się pracy przy inwentaryzacjach co prawda dobrze płatna 10zł za godz netto ale w dzień nie mogłam się przespać z uwagi na syna a jak raz przysnęłam w ciągu dnia to syn rozbił głowe i zamiast wieczorem przespać się przed pracą spędziliśmy 2 godz na izbie przyjęć skończyło się na plastrach ściągających zamiast szwów ale po tym od razu zrezygnowałam z tej pracy. Niestety nikt do kogo wysłałam swoje cv nie odezwał się, ale nie poddaje się ciągle wysyłam nowe cv i ciągle szukam pracy chałupniczej bądź dorywczej.....

Reklama

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » OGŁOSZENIA » Potrzebuję pomocy

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018