zerwał, po czym poznać, że chce wrócić - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2010-01-03 01:28:09

maroczanka
Dobry Duszek Forum

zerwał, po czym poznać, że chce wrócić

Niedawno zerwał ze mną facet. Nigdy nie zdarzyło się nam zerwać, wiem, że zdarzają się sytuacje, kiedy pary zrywają i wracają do siebie na przemian. Od zerwania minęły dwa miesiące. On wydawał się być we mnie wpatrzony i po cichu liczyłam, że zacznie za mną tęsknić. Gdzieś czytałam, że faceci zaczynają tęsknić dopiero po paru miesiąsach od zerwania. Gubię się. Czy ktoś z was miał podobną sytuację, w której partner zaczął tęsknić po dłuzszym czasie i doszło do ponownego zejścia się ?? Bardzo go kocham sad

proszę o liczne odpowiedzi, dziękuję.

#2 2010-01-03 10:23:03

mylenne
Przyjaciółka Forum

Re: zerwał, po czym poznać, że chce wrócić

Mój chłopak chciał do mnie wrócić tydzień, może dwa tyg po rozstaniu, ale się nie zgodziłam.
Szczerze mówię, nie łudź się, i nie czekaj bo szkoda czasu.
Nie sugeruj się tym co gdzieś czytałaś,, bo to sprawa jak najbardziej prywatna osoby jak się zachowa wobec takiej sytuacji.

Nigdy Nie Mów Nigdy.Nigdy Nie Mów Zawsze.

#3 2010-01-03 10:37:23

chomej
Cioteczka Dobra Rada

Moja historia jest zdecydowanie dla ciebie. Mój chłopak za pierwszym razem zerwał ze mną i chciał wrócić po 3 tygdoniach. Zgodziłam się. Po pół roku bycia razem znowu mnie zostawił, tym razem na 2 miesiące, po których przyszedł i zaczęły sie farmazony: jaki był głupi itd. Ja naiwna no ehh, myśląc, że może to miłość, znowu go przyjełam, po czym po jakimś czasie znowu mnie olał. I teraz wiem, że to był ostatni raz i żałuję, że wczesniej nie byłam mądrzejsza. Takie przerywane związki, nie sa dobre, zawsze jakaś zadra zostaje, która juz nigdy nie zniknie. Nic dobrego z tego już nie będzie.
To takie tyranie się, myślę, że powinnaś być mądrzejsza ode mnie i odpuścić.
To już nie ma sensu.

Ostatnio edytowany przez chomej (2010-01-03 10:38:42)

bo najsilniejsza jest miłość nieodwzajemniona...

http://chomikchomik.blog.onet.pl/

#4 2010-01-03 14:10:56

maroczanka
Dobry Duszek Forum

chomej a ile byliście razem ? czy w waszym związku bardzo się nie układało ? były kłótnie? czy on po prostu odszedł, bo mu się znudziło ?a może tak jak mój, był niedojrzały ?

#5 2010-01-03 14:25:07

ShadowMe
Zbanowany

Znam aż za dużo takich par i lepiej nawet jak będzie chciał, nie rób tego. Tylko wychodzi gorzej dla ciebie, uwierz mi. Najlepiej jest poprostu iśc dalej i zapomnieć o nim, albo traktować jak kolejnego byłego faceta. Pozdrawiam.

#6 2010-01-03 14:47:55

arbuzekona
Cioteczka Dobra Rada

Zgadzam się to nic dobrego...   Jest takie przysłowie pekła nitka nitke mozna związać ale supeł na zawsze zostanie....

"Nigdy nie przegap okazji, aby powiedzieć komuś, że go kochasz"

#7 2010-01-03 15:03:40

chomej
Cioteczka Dobra Rada

My bylismy razem ok 2,5 roku. Najpierw mnie zostawił po 1,5 roku potem po ok 8miesiącach a ostatni raz to szybko poszło, 2 miechy i z głowy. Zawsze słyszałam to samo: nie wiem co czuje, czuje sie ograniczony, nie wiem czy cie kocham i czy jestem gotowy na poważny związek. Nie kłóciliśmy się, po prostu kiedy robiło się poważnie on uciekał. Chłopiec niestety, nie facet. Dlatego uważam, że sklejenia nic już nie dadzą. Popękany wazon już nigdy nie spełni swojej podstawowej funkcji. Owszem łudziłam się, że się zmienił itd, tak jak obiecywał, ale po miesiącu od wielkiego "powrotu" stawał się taki sam jak byl wcześniej. Znowu zapominal, że zwiazek to 2 a nie jedna osoba. Dlatego odradzam ci odgrzewane kotlety.
Ja tylko żałuję, że wcześniej nie byłam taka mądra.

Ostatnio edytowany przez chomej (2010-01-03 15:04:57)

bo najsilniejsza jest miłość nieodwzajemniona...

http://chomikchomik.blog.onet.pl/

#8 2010-01-03 15:54:21

Mibi
Zaglądam tu coraz częściej

A ja myślę,że wszystko zależy od chłopaka. Mój chłopak zerwał po 1,5 roku(właściwie rozstaliśmy się za zgodą obu stron,ale była to bardzo zawiła sytuacja łącznie ze zdradą,zaangażowaniem osób trzecich itp),ale bardzo szybko pożałował tego kroku i zaczął się bardzo starać i walczyć,tak,że zaryzykowałam powrót,przy założeniu,że długo będziemy odbudowywać zaufanie i zranione uczucie i że wcale nie musi sie udać. Jego zmiana okazała się trwała i jesteśmy prawie rok po tej 'przerwie'smile Grunt,żeby po rozstaniu poczekać aż druga strona się zreflektuje a samej niczego nie wymuszać. Jeśli z tamtej strony nie ma odzewu to raczej nie ma co...

#9 2010-01-03 16:38:31

chill-out
Zbanowany

chomej napisał:

Popękany wazon już nigdy nie spełni swojej podstawowej funkcji.

Popękany wazon nawet jak się jakoś uda skleić nigdy nie będzie już ten sam. Zawsze słabszy i zawsze inny. Zainwestuj w nowy wazon, a stary wyrzuć do kosza smile

Czasem nagle ktoś się pojawia ....
i już zostaje

#10 2010-01-03 22:44:34

maroczanka
Dobry Duszek Forum

Może dlatego tak się łamię, że był to mój pierwszy chłopak na poważnie. Pierwsza miłość. Tak bardzo się cieszyłma z tego, że go zdobyłam, tak bardzo go kochałam. Tak długo. Ja dla niego też byłam pierwszą dziewczyną. Myślicie, że to dlatego odszedł. Podobno każdy facet chce się wyszaleć. Pierwsza dziewczyna nigdy nie zostaje żoną, dopiero następna. Nigdy się taki nie wydawał. Myślałam, że może on jest inny. Ale też był dzieciakiem. Jak już wcześniej pisałam nie było mowy o wspólnym wyjeździe nad morze. On wolał wyjeżdzać z kolegami. Ze mną jeździł tylko wetdy jak go przymusiłam.

sad

#11 2010-01-05 12:09:55

zakochana__85
Cioteczka Dobra Rada

Wydaję mi się, że w najbliższym czasie on nie wróci. Może po jakimś długim czasie kiedy rzeczywiście się troszkę wyszaleje, pozna inne dziewczyny i zrozumie, że Ty byłaś wartościowsza odnowi kontakt. Kiedy rozstanie następuje w wyniku jakiegoś konkretnego problemu, kiedy jedną ze stron wkurza jakieś zachowanie partnera, jego zazdrość i decyduje się na odejście, choć kocha to zazwyczaj już po kilku dniach, czy tygodniach odczuwa ogromny jej brak i tęsknotę i zazwyczaj jest wtedy powrót i próba naprawienia tego. Z tego co piszesz to on nie dojrzał jeszcze do miłości, skoro woli wyjazdy z kolegami to nie dla niego poważny związek. Oczywiście każde z Was powinno spotykać się ze swoimi znajomymi, powinniście dawać sobie wolność, ale chyba jasne jest to, że powinien wybrać wspólny wyjazdy z Tobą, bo kiedy się kogoś kocha to chce się z tą osobą przede wszystkim spędzać czas, zwłaszcza jesli chodzi o jakiś wyjazd nad morze. Czas spędzony podczas takich wyjazdów jest związkowi bardzo potrzebny. Integruje i przybliża.
Jesteś młoda, on zapewne tez, więc może rzeczywiście teraz powinniście obydwoje troszkę poszaleć, żeby później wiążąc sie na poważnie z drugą osobą nie myśleć już o tym. Masz jeszcze czas na prawdziwą dojrzałą miłość i napewno spotkasz za kilka lat człowieka,który będzie traktował Cię poważnie i czas spędzony z Tobą będzie dla niego najważniejszy. Póki co ciesz się życiem a nawet jeśli on wróci nie traktuj już tego tak bardzo serio, po prostu bądź z nim, ale przede wszsytkim dbaj o własne życie i o siebie. POWODZENIA

"Nie wystarczy pokochać, trzeba jeszcze umieć wziąć tę miłość w ręce i przenieść ją przez całe życie..."

#12 2010-01-05 12:19:26

a_normalna
Zbanowany

maroczanka napisał:

Pierwsza dziewczyna nigdy nie zostaje żoną, dopiero następna.

A to dlaczego? Ja jestem pierwszą dziewczyną mojego narzeczonego i za półtorej roku mamy ślub. Znam mnóstwo par gdzie obydwoje albo przynajmniej jedno z nich nikogo wcześniej nie miało, a mimo to założyli razem rodzinę. Nie uogólniaj, wszystko zależy od ludzi.

#13 2010-01-05 20:34:32

Amelia*
Zbanowany

maroczanko,nie wroci.A nawet jesli,to w zyciu(!) nie przyjelabym takie faceta spowrotem.
Takie odgrzewane zwiazki nie maja szans.
Nie ludz sie,lepiej rozejrzyj sie za jakims odpowiedzialnym facetem.

#14 2010-03-03 18:50:06

majki32
Niewinne początki

to naprawde ciezka sprawa u mnie jest tak ze wczoraj zerwala ze mna dziewczyna bylismy razem 2,5 roku powiem szczerze neiwiem totalnie o co chodz i dlaczego tak sie dzieje w sms napisala mi ze nie kocha mnie itp ja caly czas bardzo ja kocham i nieumiem sobie z tym poradzic( trzy miesiace temu tez ze mna zerwala ) dlatego nie moge tego zrouzmiec poprostu uwaam ze najlepij jest powiedziec prawde o co chodzi ,nigdy jej nie zdradzilem malo tego ona tylko sie liczyla pprostu nie interesowaly mnie inne kobiety a tu nagle taka bomba ja jestem bardzo uczuciowy facet chodz moze tego niewidac (ponoc lysi nie maja uczuc) nigdy jej nie uderzylem ani nawet nie probowalem w jakis sposb ja kontrolowac poprostu neiiwem co mam robic bardzo jak kocham ciagle i nieumiem sobie z tym poradzic

#15 2010-03-08 16:50:48

pennylane
100% Netkobieta

Różnie to bywa z tymi rozstaniami - strasznie dziewczyny uogólniacie. Bo równie dobrze para może być razem 5 lat i po pięciu coś się może wydarzyć. I wtedy co, też nie warto spróbować jeszcze raz? Według mnie bzdura. Oczywiście, jeżeli dwoje ludzi schodzi się i rozchodzi co pół roku to inna kwestia ale cóż, tak samo mówi się, że pierwszy poważny kryzys pojawia się po 2-3 latach związku, drugi po 5 a trzeci po 7 wink

Ostatnio edytowany przez pennylane (2010-03-08 16:51:10)

Are you an idiot? No, sir, I'm a dreamer

#16 2010-03-08 17:15:49

Rubi ***
Dobry Duszek Forum

Jasne, że ci idioci tęsknią wink Za każdym razem po zerwaniu minął góra miesiąc i się zaczęło ... "Przepraszam chciałem dobrze, wybacz" Moj zwiazek zatacza jedno wielkie kółko... Musze sie nad nim powaznie zastanowic

#17 2010-03-08 21:01:25

alicicja
Niewinne początki

Ciężko odpowiedzieć na Twoje pytanie. Nie znam go i nic o nim nie wiem. Wsłuchaj się mocno w swoją wewnętrzną intuicję, co ona Ci podpowiada, ale nie w pragnienia i marzenia, ale w głos rozsądku. Kieruj się nim smile Mój mężczyzna wrócił do mnie po ponad 2 miesiącach od zerwania. Intuicja cały czas podpowiadała mi, że to jeszcze nie koniec i nie był. Co prawda nie jest tak jak dawniej, bo ja sparzyłam się bardzo, ale wolniutko i bez nacisków odbudowujemy to co miedzy nami było. Co prawda tu było tylko rozstanie, bez scen i zdrad, wiec to tez troszkę inna sprawa, a i przyczyna tez była inna (on próbuje poukładać sobie życie po śmierci zony).
Uszy do góry i pamiętaj = > najlepsze dla nas rozwiązania przychodzą w najmniej oczekiwanym dla nas momencie. Uwierz że wszystko będzie ok i tak się stanie.

Powodzenia

#18 2012-08-19 15:07:52

cherrymousee
Przyjaciółka Forum

zakochana__85 napisał:

Może po jakimś długim czasie kiedy rzeczywiście się troszkę wyszaleje, pozna inne dziewczyny i zrozumie, że Ty byłaś wartościowsza odnowi kontakt.

Prawda, tak jest.

#19 2012-11-27 21:28:30

s***per
Niewinne początki

Bylam razem z chlopakiem dwa miesiace potem zerwalam, ale po jakims czasie zrozumialam jak bardzo za nim tesknie. no i po tygodni wrocilismy do siebie ! ale po 2 miesiacach on zerwal ze mna :( mienlo juz 9 miesiecy a ja niewiem co mam zrobic, placze i nie moge sie pozbierac ja go nadal kocham i tak za nim tesknie :( co mam robic ?

zaras grudzien a z grudniem lzy :(

#20 2013-08-08 17:28:10

justysia161711
Niewinne początki

Mam podobny problem. 4 dni temu zerwał ze mną chłopak, a byliśmy  3 miesiące ze sobą. Bardzo starał się o moje względy ponad rok i dałam mu szanse chociaż wtedy go nie kochałam tak bardzo jak on mnie, ale zaryzykowałam i po jakimś czasie tj ok 1,5 miesiąca szalenie go pokochałam czego nigdy wczesniej az tak silnego nie czułam, było pięknie. Okazał się wspanialym facetem myślał powaznie o mnie i o przyszłosci ze mną byłam przeszcześliwa. Jednak pozniej zaczeło sie cos psuc między nami, coraz rzadziej przyjezdzał do mnie (ZE WZGLĘDU NA NOWĄ PRACĘ) o co miałam do niego pretensje i złoscilam sie na niego. Jednak on chyba nie do konca wiedzial o co mi tak naprawde chodzi, niestety tak rzadko mnie odwiedzał ze nie mielismy nawet okazji pogadać na spokojnie a jak juz dochodzilo do spotkania to miałam lukę w głowie i nie powiedzialam mu wszystkiego do końca. Pod koniec naszego związku poszedl sam na wesele ( ja byłam w pracy i niestety nie mogłam dostać wolnego chociaz prosiłam) no ale poszedł sam mimo wszystko i nawet w ten dzien nie odezwał sie do mnie, bylo mi bardzo przykro, pozniej wygarnełam mu to, a on z tekstem do mnie ze zwalam całą wine na niego. Nie odzywalismy się do siebie do następnego weekendu, gdy dowiedzialam się ze poszedł sam na chrzciny. Jak mnie to zdenerwowalo to brak slow, w niedziele miałam urodziny i nie chciałam siedziec w domu czekając na to az się odezwie wiec zorganizowalam sobie dzien nad zalewem bez niego. I co? Dowiedział się i wygarnał mi ze pojechałam bez niego, moze popelnilam bład ale podejrzewam ze musiał miec jakąs wymowke zebym i ja nie była bez winy.. Za kilka dni rozstaliśmy się i jest mi cholernie zle z tego powodu a kocham go jak nikogo innego do tej pory.. Napisał mi ze juz nie widzi ze mną przyszłosci. Pytałam go czy nie chce dać nam jeszcze jednej szansy i czy tak naprawdę już nie chce być ze mną, ale niedtety nie odpisuje na takie sms. Jak myslicie czy mam czekać cierpliwie czy skreslic go i zapomniec o wszystkim?

#21 2013-08-09 11:25:36

mirka12
Niewinne początki

Jeżeli zerwał to kopnijcie go w 4litery!!!!

http://www.dekoraksklep.pl/

#22 2013-08-09 14:34:11

justysia161711
Niewinne początki

Ciągle sobie to powtarzam że nie był mnie wart, że skoro zerwał tak nagle to nie mógl kochać mnie naprawdę, bo gdyby kochał to przecież chciałby się spotkać i wyjaśnic to wszystko, a on jednak milczy... już powoli przechodzi mi ten ból bo czuje że bedzie żałowal tego co zrobił... teraz mam zamiar pokazać mu co stracił.. smile usmiech na twarzy robi dużo.. i pewnośc siebie..

Stopka forum