Help tracę włosy - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » Help tracę włosy

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 21 ]

Temat: Help tracę włosy

Witam was serdecznie, moim problemem są włosy, kiedyś były długie i gęste, dopóki nie zaczęłam ich prostować i co miesiąc traktować rozjasniaczem. Później zachciało mnie się przedłużania włosków i to był mój gwóźdź do trumny. Moje włosy są bardzo cienkie pokruszone od spodu włosy są5cm resztę włosów mam do ramion, nie obcinałam ich same się pokruszyly i straciły na długości. Od pół roku nie farbuje włosów, nie prostuje, ale efektów nie ma, co robić, czy któraś z was była w podobnej sytuacji help bo nie długo będę łysa

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Help tracę włosy

Tego jest za dużo, żeby wypisywać na forum, więc radzę ci po prostu przejrzeć blogi o pielęgnacji włosów, gdzie nauczysz się jak o nie dbać. Na początek polecam choćby Anwen. Ma nawet swoją książkę o tym, jeśli wolisz taką formę. Tylko ostrzegam, że przywrócenie świetności twoim włosom to nie będzie hop-siup. Będzie ci potrzeba przede wszystkim dużo cierpliwości.

3

Odp: Help tracę włosy

Niestety sama doprowadziłaś swoje  - kiedyś piękne - włosy do "ruiny", farbowanie,prostowanie,rozjaśnianie zrobiły swoje.Miałam podobnie,ale uratowało mnie jedno,w aptece doradzono mi jeden preparat o nazwie  "MERZ SPEZIAL" DRAGEES Supłement diety.Zdrowie skóry,włosów,paznokci. W opakowaniu jest 60 drażetek,należy je używać po 1 dwa x dziennie,zresztą na opakowaniu znajdziesz zastosowanie.Z tym, że należy nieprzerwanie zażywać przez co najmniej  trzy m-ce,zaręczam, że pomoże. Ja chwytałam się różnych specyfików,dopiero MERZ mi pomógł.

http://i.pinger.pl/pgr21/8b1ca1e1000528 … al_391.jpg

4 Ostatnio edytowany przez Cyngli (2016-01-13 12:06:21)

Odp: Help tracę włosy

Niestety, nie mam dobrych wieści dla Ciebie - najlepiej jest ściąć włosy na krótko, ponieważ i tak już ich nie odbudujesz.
A o resztkę włosów na głowie należy odpowiednio zadbać, czyli najlepiej popytać u zaufanego fryzjera lub w aptece o dobre preparaty do odbudowy włosów.

Ja też rozjaśniałam włosy i farbowałam, moje włosy były w okropnym stanie. Fryzjerka mi wprost powiedziała, że jedynym wyjściem jest obcięcie zniszczonych włosów i zadbanie o resztę, by rosły zdrowe.

Obcięłam więc włosy na krótko, zmieniłam szampon - stosowałam na zmianę Bambino dla dzieci i szampon z czarnej rzepy, który kupowałam w aptece.
Co jakiś czas robiłam kąpiel w occie i cytrynie. Teraz włosy mam silne i lśniące, szybko rosną, końcówki się nie rozdwajają.

P.S Merz Special Dragees to jest pic na wodę. Pytałam kiedyś o to w aptece. Sama farmaceutka mi sugerowała, że to pieniądze wywalone w błoto.
Ale decyzja należy do Ciebie smile
Opakowanie 60 drażetek kosztuje prawie 40zł, wystarczy spojrzeć na skład tego specyfiku - równie dobrze mogłabyś kupić sobie zestaw witamin i wyjdzie na to samo, a taniej.

Witamina C
Niacyna
Witamina E
Kwas pantotenowy
Witamina B6
Witamina B2
Witamina B1
Witamina A
Folacyna (kwas foliowy)
Biotyna
Witamina B12
Żelazo
Cynk

Acha... i te drażetki zawierają  E171,  oraz amid kwasu nikotynowego. Także szczerze odradzam...

5

Odp: Help tracę włosy

Jakly ma rację, zajrzyj na bloga Anwen i się wszystkiego po kolei dowiesz. Trzeba czasu, cierpliwości, systematyczności i będzie dobrze smile

6

Odp: Help tracę włosy

Na wpisach na blogach raczej bym się nie opierała,nigdy nie wiadomo czy druga osoba nie chce zainteresowanej zrobić swoimi "mądrościami" krzywdy,radzę posłuchać mojej rady i udać się do najbliższej apteki. Podcięcie włosów też niczego nie gwarantuje, ale należy mimo wszystko zawsze je podcinać - przynajmniej końcówki ,bądź ściąć je na krótko.

7

Odp: Help tracę włosy
natolinka napisał/a:

Na wpisach na blogach raczej bym się nie opierała,nigdy nie wiadomo czy druga osoba nie chce zainteresowanej zrobić swoimi "mądrościami" krzywdy,radzę posłuchać mojej rady i udać się do najbliższej apteki. Podcięcie włosów też niczego nie gwarantuje, ale należy mimo wszystko zawsze je podcinać - przynajmniej końcówki ,bądź ściąć je na krótko.

Suplementacja też jest ważna (choć już lepiej zażywać naturalne suplementy, niż coś takiego i to za zawyżona cenę), ale nie obejdzie się bez codziennej pielęgnacji, ani wyrobienia sobie odpowiednich nawyków. Większość ludzi nie umie nawet prawidłowo myć włosów, przez co nieświadomie je sobie niszczy. Wszystkiego tego można nauczyć się właśnie na owych blogach. A jakby przypadkiem znalazła się jakaś bloggerka, która chciałaby zrobić ludziom krzywdę, natychmiast zostałaby zrównana z ziemią przez inne.

8

Odp: Help tracę włosy

Tez tak mialam po rozjasnianu i czestym farbowaniu. Wlosy mialam dlugie i nie sciełam ich na krotko. Zaczełam brac suplementy na wlosy,wcierac rozne olejki,przestałam prostować,nie farbowałam tak czesto i po kazdym myciu uzywalam maseczek i odzywek. Po kilku miesiacach byla widoczna roznica,Kiedys wypadaly garsciami,teraz juz o niebo lepiej,nie lamia sie az tak jak kiedys. Wlosow tych zniszczonych juz nie naprawisz co prawda,ale mozesz zatrzymac wypadanie i zapobiec lamliwosci. Jak nie chcesz duzo sciac to proponuje tak jak robilam,czyli scinac po trochu,nie bedzie duzego szoku. Dla mnie sciecie wlosow na krotko byloby  koszmarem.

9

Odp: Help tracę włosy
Cyngli napisał/a:

Niestety, nie mam dobrych wieści dla Ciebie - najlepiej jest ściąć włosy na krótko, ponieważ i tak już ich nie odbudujesz.
A o resztkę włosów na głowie należy odpowiednio zadbać, czyli najlepiej popytać u zaufanego fryzjera lub w aptece o dobre preparaty do odbudowy włosów.

Ja też rozjaśniałam włosy i farbowałam, moje włosy były w okropnym stanie. Fryzjerka mi wprost powiedziała, że jedynym wyjściem jest obcięcie zniszczonych włosów i zadbanie o resztę, by rosły zdrowe.

Obcięłam więc włosy na krótko, zmieniłam szampon - stosowałam na zmianę Bambino dla dzieci i szampon z czarnej rzepy, który kupowałam w aptece.
Co jakiś czas robiłam kąpiel w occie i cytrynie. Teraz włosy mam silne i lśniące, szybko rosną, końcówki się nie rozdwajają.

P.S Merz Special Dragees to jest pic na wodę. Pytałam kiedyś o to w aptece. Sama farmaceutka mi sugerowała, że to pieniądze wywalone w błoto.
Ale decyzja należy do Ciebie smile
Opakowanie 60 drażetek kosztuje prawie 40zł, wystarczy spojrzeć na skład tego specyfiku - równie dobrze mogłabyś kupić sobie zestaw witamin i wyjdzie na to samo, a taniej.

Witamina C
Niacyna
Witamina E
Kwas pantotenowy
Witamina B6
Witamina B2
Witamina B1
Witamina A
Folacyna (kwas foliowy)
Biotyna
Witamina B12
Żelazo
Cynk

Acha... i te drażetki zawierają  E171,  oraz amid kwasu nikotynowego. Także szczerze odradzam...

amid kwasu nikotynowego to właśnie niacyna czyli wit B3 (kwas nikotynowy oraz amid tego kwasu) i jest bardzo potrzebna dla zdrowia, więc czemu odradzasz? smile

10

Odp: Help tracę włosy

Ja teraz mam taki problem ale u mnie jest jeszcze gorzej bo ja dziewczyny trace wlosy z cebulkami ;/ No i mnie to szczerze powiedziawszy przeraza. Zawsze miałam takie ładne wlosy ale teraz to jakas masakra. Są bardzo słabe, leca mi z glowyDzisiaj z rana sie czesalam to wyciagnelam pelna garscia  kepe wlosow.
Co robic?

11

Odp: Help tracę włosy
timme napisał/a:

Ja teraz mam taki problem ale u mnie jest jeszcze gorzej bo ja dziewczyny trace wlosy z cebulkami ;/ No i mnie to szczerze powiedziawszy przeraza. Zawsze miałam takie ładne wlosy ale teraz to jakas masakra. Są bardzo słabe, leca mi z glowyDzisiaj z rana sie czesalam to wyciagnelam pelna garscia  kepe wlosow.
Co robic?

Włosy zawsze wypadają z cebulkami. Gdyby były bez cebulek, to znaczy że nie wypadły, tylko się odłamały.
A co do problemu, zastanów się czy coś konkretnego nie spowodowało tego wypadania - czy stresowałaś się ostatnio, martwiłaś, zaczęłaś używać nowego kosmetyku albo inaczej się odżywiać? Jeśli nie, dobrze by było wybrać się do dermatologa. Jeśli dobrze trafisz, zleci ci odpowiednie badania. Możesz też sama próbować zahamować wypadanie. Jest multum różnych środków, zarówno domowych jak i tych do kupienia w aptece/drogerii/sklepie zielarskim. Wiele z nich jest tanich jak barszcz, a potrafią zdziałać cuda (oczywiście pod warunkiem, że przyczyną nie jest coś poważnego). Nie będę ci ich wypisywać, bo tego jest za dużo. Bez trudu znajdziesz je w internecie.

12

Odp: Help tracę włosy

Isc do lekarza.I to jak najszybciej. Sama jestem obecnie na terapii wypadania wlosow i widze mega dobre efekty. Nie sopdziewalam sie tego wczesniej bo testowalam bardzo wiele roznych szamponów i wcierek na wlosy.Nic nie dzialalo i to bez znaczenia czy bylo tanie czy drogie.  Potem za namową znajomej wybrałam się do dermatologa na leczenie i kurację i to dopiero przyniosło efekty. Tak więc jak najbardziej polecam

13

Odp: Help tracę włosy

Mi włosy wypadały z powodu tzw anemii utajonej, hemoglobine miałam w normie, więc żelaza mi nie sprawdzali, a okazało się jak już wymusiłam badanie, że jest znacznie poniżej normy, chociaż lekarz i tak powiedział że to nie od tego skoro hemoglobina jest w normie, tylko dziwnym trafem jak zaczęłam brać żelazo to włosy przestały mi wypadać.

14

Odp: Help tracę włosy

Ja mam niestety już to rodzinne, że włosy wypadają i powoli ukazują się zakola. Ale staram się przeciwdziałać i jak mogę hamować. Idę w czwartek na analizę skóry głowy i analizę włosów w klinice na a.dauna w Krakowie i na podstawie tego co się ukaże będę miał dobrany zestaw do mezoterapii.

15

Odp: Help tracę włosy

Weź wypróbuj szampon i wcierkę keep professional. Włosy po tygodniu używania nie powinny już wypadać, a po miesiącu pojawią się nowe. Z czasem staną się też mocniejsze, grubsze. Mi przynajmniej pomogło.

16 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2019-01-11 13:45:32)

Odp: Help tracę włosy

Na wypadające włosy polecam zastosować produkty od spam param pam pam !

17

Odp: Help tracę włosy

tą całą listę witamin z postu powyżej zastąpiłabym jakimś zestawem, jak Merz spezial. Takie drażetki właśnie na włosy

18

Odp: Help tracę włosy

Ja też mam straszny problem z włosami sad Lecą mi już po raz drugi ;(

19

Odp: Help tracę włosy
zofialasecka napisał/a:

tą całą listę witamin z postu powyżej zastąpiłabym jakimś zestawem, jak Merz spezial. Takie drażetki właśnie na włosy

też wolę taki zestaw niż łykać milion pigułek

20

Odp: Help tracę włosy
zofialasecka napisał/a:

też wolę taki zestaw niż łykać milion pigułek

jeśli chodzi o Merz Spezial Dragees, to chyba można im zaufać. Ja już 5 miesiąc zażywam i od dwóch zauważyłam poprawę na włosach

21

Odp: Help tracę włosy

mnie też pomagał merz spezial i do tego robiłam wcierki od czasu do czasu

Posty [ 21 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » Help tracę włosy

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024