czy wróci? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 13 ]

1 Ostatnio edytowany przez inna25 (2016-01-09 16:30:48)

Temat: czy wróci?

czesc, licze na jakies wsparcie i porade…

rzucil mnie chłopak z ktorym bylam kilka lat, teraz jest z inną, więc w zasadzie ot tak o mnie zapomnial i zadzialala metoda klin klinem

nie podal konkretnego powodu, po prostu odszedł bez slowa. nie odzywa się, nie reaguje na moje wiadomosci.

myslicie, że on kiedys opamieta się i odezwie się. łączylo nas bardzo duzo.
jak jest u facetów czy oni jak maja nowa kobiete to tak szybko zapominaja o byłej sad:(

wierzycie ze do ludzi czasami cos po fakcie dociera i załuje swoich decyzji..

Zobacz podobne tematy :
Odp: czy wróci?

A Ty naprawdę chcesz z powrotem chłopaka, który nagle odchodzi bez słowa mimo "tego wszystkiego co Was łączyło" i to jeszcze do innej dziewczyny? Rozumiem, że bardzo byś chciała usłyszeć coś na zasadzie "Byłem głupi, teraz wiem, że jesteś wspaniała i jesteś miłością mojego życia", bo pewnie Twoja samoocena po zerwaniu leży i kwiczy plus jeszcze coś do niego czujesz, ale naprawdę nie warto zaprzątać sobie głowy kimś, kto teraz się radośnie bawi z inną mając Cię gdzieś.

3

Odp: czy wróci?

Dziewczyno, daj spokój. Nie pisz,nie dzwoń olej gościa. Wiem - łatwo powiedzieć. Zachęcam do lektury "Dlaczego mężczyźni kochają zołzy". Jest nawet dostępna w necie w pdf. Wzmocni Cię smile

4

Odp: czy wróci?

ale jak tak ludzie moga postepować i zapomnieć o kims z kim się zyło codziennie sad sad ?

Odp: czy wróci?

Potrafią postępować o wiele, wiele gorzej.

6

Odp: czy wróci?

Trochę szczęścia nawet masz, wolałabyś żeby się odzywał i robił Ci ciągle nadzieje? Niektórzy tak kończą związki, to nawet lepiej dla drugiej strony szybciej dochodzi do siebie.

7

Odp: czy wróci?
inna25 napisał/a:

ale jak tak ludzie moga postepować i zapomnieć o kims z kim się zyło codziennie sad sad ?

Nie przejmuj się , jesteś młoda...
Zrobił dość okropnie, kobiety też tak potrafią... ale pamiętaj, zawsze pojawi się ten, co będzie ciebie wart.

8

Odp: czy wróci?

ale ja wierze ze on jest odezwie i bedzie chcial to wszystko odbudowac

9

Odp: czy wróci?

Jeszcze  bedzie chcial do Ciebie wrocic. Nie pisz do niego, nie dzwon, a byc moze sam zateskni za Toba. Pisze to z wlasnego doswiadczenia, ale Ty sie zastanow czy gdyby tak bylo, ze chcialby do Ciebie wrocic, to czy on jest tego wart? Czy zasluguje, zeby byc z Toba? Trzymaj sie, wszystko sie ulozy, moze nawet z kims innym, lepszym, dojrzalyszym, z kims kto bedzie o Ciebie dbal i bedzie Cie szanowal:)

10

Odp: czy wróci?

To jak to wyglądało u Ciebie? Ile byłaś w związku, jak się rozstaliście kto to zrobił?
I po jakim czasie się odezwał?

11

Odp: czy wróci?

Jak to u mnie wygladalo? Napisze Ci w skrocie: poznalismy sie za granica w 2012 roku, od poczatku wiedzialam ze ma zone (tak, niestety bylam kochanka). Naopowiadal mi, ze z zona nic go nie laczy, ani dzieci ani wspolny majatek, nic! Nigdy nie byl pewien czy to ona jest kobieta jego zycia i takie tam.... zebym uwierzyla, po pewnym czasie on jej o nas powiedzial, rozstali sie teoretycznie, bo praktycznie nigdy sie nie rozwiedli! Wyjechalismy razem za granice, pracowalismy i pol roku temu oswiadczyl mi, ze on kocha ja, nie mnie, a ona kocha jego i chca byc razem. Niby do niej wrocil, ale pare dni temu sie odezwal i chce zebysmy sie spotykali nieoficjalnie, bo oficjalnie to on jest z zona....Poprostu brak slow na to wszystko. A ja bylam wtedy naiwnym dziewczatkiem, ktore w to wszystko uwierzylo, ale no coz... Jesli chcesz to mozesz poczytac moja historie. http://www.netkobiety.pl/t89080.html

12 Ostatnio edytowany przez Madman88 (2016-01-10 16:48:49)

Odp: czy wróci?

Brak słów na co? Najpierw wskoczyłaś do łóżka żonatego faceta, a teraz płaczesz, że tak źle Cię potraktował?

13

Odp: czy wróci?
Madman88 napisał/a:

Brak słów na co? Najpierw wskoczyłaś do łóżka żonatego faceta, a teraz płaczesz, że tak źle Cię potraktował?

Nie placze, tylko chcialam pocieszyc autorke, ze faceci z reguly tak maja najpierw kogos kopna w ... cztery litery, a pozniej ta osoba sie nie odzywa do nich, ucina kontakt to nagle zapala sie im jakies swiatelko, ze jednak chcieliby wrocic, tylko u mnie nie ma mozliwosci powrotu... Bo do czego tu wracac... jeszcze tak zeby nikt nie wiedzial ha... no brak slow...:)

Posty [ 13 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024