Ja I moja toksyczna relacja ... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Ja I moja toksyczna relacja ...

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 19 ]

Temat: Ja I moja toksyczna relacja ...

Witam Was Kobietki. Jestem tu nowa, ale od dwoch miesiecy ostro podgladam podobne tematy. I wiem ze nie jestem sama.

Opowiem Wam w skrocie moja historie. W lipcu 2014 wyjechalam do uk. Po burzliwym rozstaniu. Wyjechalam do siostry. We wrzesniu na fb zaczal mi pisac facet calkowicie w moim typie. Umiesniony przystojny .... na poczatku bylo tylko pisanie. Pozniej jedno spotkanie, drugie ... dziwne bylo dla mnie ze widzimy sie tylko u mnie albo jedziemy do jakiejs knajpki. Gdy juz bylam calkiem nim zauroczona dostalam wiadomosc ... poinformowal mnie ze mieszka z byla dziewczyna (ogolem mieszkaja tam tez inni ludzie ktorym wynajmuje pokoje). Prosil abym poczekala, szuka jej pokoju I  bleble. Ogolem babka starsza ode  mnie  o 14 lat. Ja mam 27. GLUPIA ja postanowilam czekac. Noi w koncu w grudniu nadeszla chwila zamieszkania z ukochanym. Poczatki wiadomo. Piekne. Jednak oboje Mielismy kontakty z bylymi partnerami. Raz sie poklocilismy I wyladowal u niej. Wykrzyczal mi to po tym jak zobaczyl w telefonie ze gadalam z bylym na skaypie. Za xo wyrzucil mnie z domu. Oczywiscie po tygodniu wrocilam. Przeprosilismy sie wzajemnie. Bylo ok. Jednak odilozowal mnie od jedynej kolezanki tam (bo byla z arabem) ogolnie nic nie moglam. Pamietam raz wyszlam z nia na zakupy. 2h mnie nie bylo. Wrocilam zjadlam cos, poszlam sie kapac. A moj pan z zegarkiem w reku liczyl mi czas I uznal ze za krotko sie kapalam. Musialam komus dupy dac I kapac sie wczesniej .... Chore!  Pracowalam, nie bralam od niego na nix pieniedzy. Wrecz jedzenie zazwyczaj kupowalam ja. Przez jakis czas nie mial zlecen do pracy. Pracowal na ochronie. Wiec moj szwagier majacy duza firme budowlana zaproponowal mu prace u siebie .... dla niego ogolnie byl wielki wstyd isc na budowe ale jak uznal zrobil to dla mnie. Po 2 tyg .... pieklo! Wypilysmy troche. Zaczal mi wypominac ze moj szwagier to ciota, ze ma mu wiecej placic itp. W nerwach poszlam do kuchni zapalic. Z racji iz nie mialam znajomych bo nie moglam, zaczelam rozmawiac z lokatorka o tym ze szwagier dal mu prace a on nie docenia. I stalo sie ... pan to uslyszal. Zawolal do pokoju po czym stwierdzil ze go zdradzilam bo gadam na niego do ludzi z domu. I oczywiscie mam wypier.... z domu. Znowu szybkie pakowanie. On zaczal wydzwaniac po mojej rodzinie ze sa pojeb... cioty itp. Darl sie ze szwagier ma mnie szybko zabrac z domu. Ja oczywiscie szybko sie spakowalam I dzwonilam po taxi. Pojechalam do kolezanki ktora wlasnie byla z arabem. Dostalam po drodze pelno smsow od niego ze jestem Kur.... I jade mu dupy dac itp ... Oczywiscie po tygodniu znowu wrocilam .... bylo ok.... Niby. Moje problemy nigdy sie dla niego nie liczyly. Jego zainteresowanie mna bylo tylko chora zazdroscia. Dla niego nawet moj szwagier chcial mnie przeleciec. Kazdy! Noi w pazdzierniku pan znalazl prace. Stanie w pubie .... na co ja sie nigdy nie godzilam. Pech chcial ze mi zaproponowali prace w tym samym pubie. Chcialam mu zrobic na zlosc. Wypilam troche wina I poszlam do tego pubu niby na rozmowe ... bylam tam godzine. Pare drinkow I nic wiecej. Bo ja nie moglam pracowac w pubie ani tego typu miejscach. Bo przeciez beda mnie bzykac.... po godzine moj pan podszedl I oznajmil ze jakis koles podszedl do niego I spytal czy moze przeleciec jego laske .... kazal mi sie pakowac I wypier..... poszlam tak zrobilam. Ale nie mialam juz na nikogo liczyc w nocy. Pan przyszedl o 3 rano przebral sie i poszedl. Do bylej ... ja sama na podlodze w kuchni z walizkami. Pamietam znalazlam przypadkowego faceta na fb ktory mi pomogl. Bezinteresownie zawiozl mnie o 4 rano 40 mil dalej do rodziny. A ja nawet nie balam sie z nim jechac. W takim amoku bylam ....
Po tygodniu znalazlam szybko transport do pl. Wrocilam. Oczywiscie ciagle proby kontaktu. Jakie on rzeczy na mnie nawymyslal w nerwach .... Nikt nigdy mi tak nie naublizal.... pare razy wytrzymalam nie odpisywac. Poblokowalam go na fb na ang nr tel. Na polskim nie mam takiej mozliwosci. Aaaa ... w listopadzie zjawil sie w pl. Spedzilam z nim noc w hotelu. Po czym uznal ze tak powinnysmy sie rozstac. Plakalam. Trudno. Moja glupota ze sie zgodzilam. Oczywiscie od kolezanki z mieszkania wiem ze jego ex starucha przebywa juz od samego poczatku naszego rozstania u nas .... Noi ktorys dzien do tylu odebralam skaypa. Nachlany darl sie ze mam wrocic ze mnie kocha a najlepsze sa teksty ze nigdy lepszego nie znajde, mam walczyc o niego bo to ja popsulam poprzez wyjscie do pubu (zniknelam z jego z lot ej klatki) wnikam ie z kim spalam I czy mi dobrze bylo... do tej pory smsy pisania gadania itp. koszmar.. wroc wroc .... wiem ze mimo jego milosci staruszka I tak sobie go odwiedza I do mojej znajomej sie chwalila ze bywal u niej bedac ze mna .... moze tak bylo a moze specjalnie tak gada bo wie ze znajoma mi przekaze.... jaka ja jestem glupia. Rozumiecie to ze ja myslalam nad powrotem ? Wybijcie mi to z glowy .... wiem napisane haotycznie. Ale mam taki burdel w glowie .... Nigdy nikogo nie obdarzylam takim uczuciem I nigdy nikt tak mnie nie potraktowal sad

Zobacz podobne tematy :
Odp: Ja I moja toksyczna relacja ...

Poratuje ktos dobrym slowem .... sad

3

Odp: Ja I moja toksyczna relacja ...

Dobre słowo?wdeplas w główni jakich mało. Wczoraj pisałam kilka razy o psychofagach. Ich opisy znajdziesz na blogach:moje dwie głowy najlepiej kup sobie książkę o takim tytule. Drugi to uciekamy do przodu i trzeci blog to po drugiej stronie lustra. Facet znalazł głupia gąskę która będzie na jego zawołanie. Pasuje Ci sex z facetem który obraca kilka kobiet na raz?według Ciebie to miłość?masz walczyc i bic sie o niego?? To jest chore. Zapewniam Cię o tym. Zlikwuduj nr telefonu które on zna zablokuj na skypie na fb i co tam jeszcze używasz.Odetnij się całkowicie. Zapomnij. Płacz i krzycz do poduszki ale milcz w próbie kontaktu z jego strony. Druga rzecz proste pytanie czy to jedyny taki chory związek związek twoim życiu?nigdy nic nie było takiego?może w domu coś nie tak?np  alkohol w nadmiarze to powoduje ze mozesz byc DDA lub DDD?? może jakąś agresja ze strony rodziców?bicie? Pomysl co mozesz zrobic dla siebie. Silownia nauka tanca lub zdobienia paznokci co zajmie Ci troche czasu zebys nie myslala o glupotach i dupkach. Nie niszcz sobie życia. Idź na terapię by dowiedzieć się czemu przyciagasz takich ludzi. Psychofagow lepiej brzmi. 27 lat to jeden z najpiękniejszych okresów życia i szkoda bo marnować na myślenie ze nic lepszego nie znajdziesz. Każdy ma swój czas. Pamiętaj

Odp: Ja I moja toksyczna relacja ...
santana napisał/a:

Dobre słowo?wdeplas w główni jakich mało. Wczoraj pisałam kilka razy o psychofagach. Ich opisy znajdziesz na blogach:moje dwie głowy najlepiej kup sobie książkę o takim tytule. Drugi to uciekamy do przodu i trzeci blog to po drugiej stronie lustra. Facet znalazł głupia gąskę która będzie na jego zawołanie. Pasuje Ci sex z facetem który obraca kilka kobiet na raz?według Ciebie to miłość?masz walczyc i bic sie o niego?? To jest chore. Zapewniam Cię o tym. Zlikwuduj nr telefonu które on zna zablokuj na skypie na fb i co tam jeszcze używasz.Odetnij się całkowicie. Zapomnij. Płacz i krzycz do poduszki ale milcz w próbie kontaktu z jego strony. Druga rzecz proste pytanie czy to jedyny taki chory związek związek twoim życiu?nigdy nic nie było takiego?może w domu coś nie tak?np  alkohol w nadmiarze to powoduje ze mozesz byc DDA lub DDD?? może jakąś agresja ze strony rodziców?bicie? Pomysl co mozesz zrobic dla siebie. Silownia nauka tanca lub zdobienia paznokci co zajmie Ci troche czasu zebys nie myslala o glupotach i dupkach. Nie niszcz sobie życia. Idź na terapię by dowiedzieć się czemu przyciagasz takich ludzi. Psychofagow lepiej brzmi. 27 lat to jeden z najpiękniejszych okresów życia i szkoda bo marnować na myślenie ze nic lepszego nie znajdziesz. Każdy ma swój czas. Pamiętaj

Dziekuje

Odp: Ja I moja toksyczna relacja ...

Moje dwie glowy Studiuje czesto. Zreszta zbieram sie za czytanie kolejnych poleconych przez Ciebie. Masz racje w mojej rodzinie naduzywal ojciec alkoholu.
Ale z takim dupkiem bylam pierwszy raz. Mam nadzieje ze ostatni. Tylko wiesz xo mnie zastanawia? Jak ja moglam az tak kogos takiego pokochac. Slepa bylam jak cholera!

6 Ostatnio edytowany przez santana (2016-01-03 14:15:02)

Odp: Ja I moja toksyczna relacja ...

Ważne ze już to widzisz. To typ człowieka narcyza. Poczytaj i o takim człowieku. Mężczyźni z  borderline są z reguły narcystyczni. On Ci niczego nie da. Nawet kwiatów. Bo to Ty byś musiała mu dawać dawać ramach przeprosin za nie swoje złe zachowanie. Wpędzi Cię w ogromne poczucie winy. Zobacz co do Ciebie mówi. Nagraj sobie kiedyś po to abyś mogła sobie uświadomić ze nie warto i jesteś niszczona z premedytacją. Może pojdziesz na terapię DDA? POCZYTAJ o objawach i krokach. Wglebij się w temat. Porozmawiaj z psychologiem w ośrodku AA.to nie Ty jesteś winna. Tu ujawniają się schematy które trzeba przerwać. I Ty nie kochasz.  Tobie się to tylko wydaje tylko dlatego ze on jest przemocowcem jak Twój ojciec. To nie miłość wybij  to sobie z głowy. Masz szczęście ze jesteś z dala od niego. Nie zapomnij zablokować go.

Odp: Ja I moja toksyczna relacja ...

smile kochana jestes.
Wiesz ze masz racje. Sam z siebie kupil mi kwiaty raz I to na przeprosiny. Jak pierwszy raz mnie z domu wyrzucil... a wypomina do tej pory ... kupilem Ci kwiaty, pojechalem po Ciebie teraz Ty sie postaraj o mnie ... dokladnie tak mi  gadal pare dni temu! On czeka na te kwiaty I  na moj powrot. Ludzie ... jakie to zalosne! Widze to,  naprawde wiem ze to dran. Malo takich na swiecie.
Z checia przeszlabym sie do psychologa tylko jak znalezc dobrego w swojej okolicy.

8

Odp: Ja I moja toksyczna relacja ...

Poszukaj na Internecie. Gdzie mieszkasz? Nie dawaj się wkrecac w jego tandetne gierki. Te kwiaty będziesz miała wyrzygiwane do końca życia i jeden dzień dłużej. On nie jest Ciebie wart. Nie wplątuj się w bagno bo im dalej w Las tym więcej drzew. Lata będzie trwała terapia z wyjścia ze związku z psychofagiem. Nie dasz sobie rady. Zniszczysz sie psychicznie upadniesz fizycznie. Zostaniesz wrakiem człowieka. Chyba tego nie chcesz. Napisałaś ze czytasz te forum od 2 miesiecy. Coś już wiesz?przerób to na czyny.

Odp: Ja I moja toksyczna relacja ...

Oj duzo. Daje mi to sile. Ale kiedy ta gnida sie odzywa ... nie mowie za kazdym razem, ale czasami wymiekam I odpisze. Glupota wiem. Dlatego w koncu sama napisalam moja historie. Psychologa musze znalezc w lodzkiem. Musze sie wziasc w garsc bo najwazniejsze to zero kontaktu. W koncu odpusci... a ja zapomne. O najwiekszej zyciowej pomylce. Przed sylwestrem plakal mi, a podobno sylwestra proponowal jednej dziewczynie z mieszkania. Pozniej mi napisala ze nie, on  tylko pytal co robi .... wszedzie kretactwa. Jak ja moglam w to wejsc.

10

Odp: Ja I moja toksyczna relacja ...

Zmien numer telefonu. Poblokuj go. Milcz. Nie rozmawiaj bo wtedy masz wahania. Jestes rozbita. Po co Ci to? Lubisz czuć się gorzej? Chcesz słyszeć obraźliwe słowa pod swoim adresem?dręczyć się? Chyba nie. Albo raczej jestem tego pewna ze nie. Wiesz ze wisisz nad przepaścią. Cofasz się czy idziesz do przodu?

11

Odp: Ja I moja toksyczna relacja ...

Czarnulo...Niesamowite  jest to jak napisalas "mieszka zbyla dziewczyna".Nabralas sie na typowo chlopski bajer.Naprawde to lyknelas?Facet byl znia,szarpal sie -pewnie mnie juz miala dosc tego idioty...Wykolowal kogos na boku,tj Ciebie.Niestety ...dla Ciebie.Wpakowalas sie w chory uklad.Czy masz tego swiadomosc?Czy potrafisz czytac to,co napisalas z dystansem?Tak jakby to nie o Ciebie chodzilo?Nalezy szukac zawsze odpowiedzi w sobie.Co Ci dawala ta relacja?Po co z nim bylas?Naprawde wierzylas mu ?Czy raczej chcialas wierzyc?Jestes tak naiwna czy kierowalas sie marzeniami?

12

Odp: Ja I moja toksyczna relacja ...

Bylam naiwna smile mial ciagle swoje kolo ratunkowe obok. Bylam glupia ja to wiem. Doskonale zdaje sobie z tego sprawe. I macie racje, nie cofne  sie. Juz tyle zrobilam ... ucieklam od gnoja do Polski. Juz jestem do przodu! I wiem ze juz z gorki smile lepiej mi. 
Przeczytalam swoja historie jak ktos z boku I sama do siebie mam  ochote krzyczec, dziewczyno nigdy wiecej!!!!! I masz szczescie ze nie ma z tego dzieci. Dupek od samego poczatku namawial na   bobasa. Jak nigdy tabl antykoncepcyjnych nie bralam tak z nim musialam bo  sie  balam ze w koncu mu wyjdzie! Jak sobie to wszystko  przypomne ... masakra. Trzeba duzo sily ale wiem ze dam rade. Dzieki Kobietki

13

Odp: Ja I moja toksyczna relacja ...

Trzymaj się Czarnula!. Czasem się zastanów czemu tacy gnoje do Ciebie lgną ale zawsze to możesz zmienić. Powodzenia.

14

Odp: Ja I moja toksyczna relacja ...

Dziekuje :* musze dac rade smile I dam!

15

Odp: Ja I moja toksyczna relacja ...
Ismena1976 napisał/a:

Czarnulo...Niesamowite  jest to jak napisalas "mieszka zbyla dziewczyna".Nabralas sie na typowo chlopski bajer.Naprawde to lyknelas?Facet byl znia,szarpal sie -pewnie mnie juz miala dosc tego idioty...Wykolowal kogos na boku,tj Ciebie.Niestety ...dla Ciebie.Wpakowalas sie w chory uklad.Czy masz tego swiadomosc?Czy potrafisz czytac to,co napisalas z dystansem?Tak jakby to nie o Ciebie chodzilo?Nalezy szukac zawsze odpowiedzi w sobie.Co Ci dawala ta relacja?Po co z nim bylas?Naprawde wierzylas mu ?Czy raczej chcialas wierzyc?Jestes tak naiwna czy kierowalas sie marzeniami?

Ismenko widzisz ona nie miala go dosc. Zawsze byla pod reka I czekala na moment mojej wyprowadzki. Ledwo zniknelam a ona juz mu nogi rozlozyla. Sa siebie warci.

16

Odp: Ja I moja toksyczna relacja ...

Twoj facet to psychol moim zdaniem. odejdz o niego bo zaslugujesz na kogos lepszego

17

Odp: Ja I moja toksyczna relacja ...

Nie jestem z nim. Lecze sie z niego. Probuje ostro wzbudzic moje poczucie winy. Bo to przeciez przeze mnie I ja wymyslam bzdury! Jestem silna, niereaguje. Ile szczescia w tym ze jestesmy tyyyle km od siebie! 
Doskonale wiem ze to zly czlowiek. Kiedys zaproponowalam mu abysmy poszli do psychologa. Wysmialnie I uznal ze to mi jest potrzebny bo to ze mna nie da sie normalnie zyc

18

Odp: Ja I moja toksyczna relacja ...

Dobrze, ze sie od niego uwolnilas.
I zastanow sie nad soba, dlaczego weszlas w tak toksyczny zwiazek.Kazdy zdowy czlowiek ucieka od toksykow.
I tak na marginesie - nie trzeba bc arabem, zeby kobiecie zniszczyc zycie.Pewnie ten arab kolezanki jest lepszy od Twojego bylego ?

19

Odp: Ja I moja toksyczna relacja ...

Moja znajoma tez juz z arabem nie jest. Byl bardzo podobny charakterem do mojego ex. Plus dochodzilo do rekoczynow....
Nie wiem czemu w to wlazlam .... eeeh

Posty [ 19 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Ja I moja toksyczna relacja ...

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024