potrzebuje pomocy!!! - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » potrzebuje pomocy!!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 12 ]

Temat: potrzebuje pomocy!!!

Cześć jestem tu po to dlatego że nie moge się otrząsnąć .. Problem polega w tym że byłam z moim chłopakiem 1,5 roku on ma 21 ja 17 lat i na poczatku związku pisałam z kimś to mu to nie pasowało i normalnie bylo potem ale było tego więcej i on zaczął być zazdrosny potem czepiał sie o moje zachowania zrywał ze mną wracał i tak w kółko , potem był spokój i zrobiliśmy sobie wspólnego facebooka i pisałam tylko z koleżankami jednak pokłóciliśmy sie i zerwał ze mną i usunal to założyłam swojego facebooka i nic mu nie mówiłam i zobaczył to że mam i chcial sprawdzić a ja nie chciałam mu pokazac a jak już pokazałam to bylo tam pare wiadomości wiec powiedzial że to definytywny koniec wygnał mnie z swojego domu bo bylam w gościach i twierdził że caly czas go oszukiwalam bo tak bylo pisałam z jakimiś kolegami ale tylko pisałam !! A on mówi ze się mną brzydzi , brzydzi sie mnie pocałować , ma uraz do mnie tak mówi  .. Jak do niego pisałam mówił że usuwa mnie z swojej pamięci i nie chce miec ze mną nic do czynienia i dalej mi juz nie odpisał i nie odpisuje tak samo nie odbiera nawet telefonu albo rozłącza albo nie odbiera .. Mam kontakt z jego siostra i poprosiłam by pogadała z nim ale czy to poskutkuje to nie wiem .. Kilka razy zawiodłam go oklamalam oszukalam ale zrywalismy z sobą i wracaliśmy do siebie dużo razy ale teraz czuje że to naprawde co mam robic ??? Jestem załamana proszę o porady pomoc .. sad

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: potrzebuje pomocy!!!

Wiem, że go bardzo kochasz. Ale odpuść. wink Takim zachowaniem pokazuje Ci że mu nie zależy. Jest zazdrosny o każdą osobę z którą piszesz a to nie jest normalne.  Pewnie on pisał różne rzeczy z innymi dziewczynami będąc z Tobą i bał się, że w końcu się dowiesz. Jak by Cię serio kochał to by wrócił. Zapomnij o nim. Wiem, że jest to trudne i potrzebujesz czasu ale postaraj się smile Powodzenia !

3

Odp: potrzebuje pomocy!!!

Szczerze to kopnij go w tyłek po same j.... przepraszam , ale z takim zazdrośnikiem i toksycznym gościem nawet chwili jak bym był kobietą "nie była".

4

Odp: potrzebuje pomocy!!!

Wiem ale ja go Kocham i to ja go oszukiwalam pisaniem z innymi kolesiami ale on zachowaniem tez nie umiał mnie dobrze potraktować i zerwał bo oszukalam a ja potrzebowałam tego popisania z kimś czego on mi nie dawał.. Wczoraj u siebie przy swoich rodzicach powiedział że mnie kocha ale że takie cos mu zrobilam a mi powiedzial " wypierd*alaj i nie chce Cie znać i widzieć " .. I sie nic nie odzywa nawet nie chce się odzywać co mam robic to nie wiem .. Czuje sie mocno winna sad

5

Odp: potrzebuje pomocy!!!
PaczusiaKrk napisał/a:

Wiem, że go bardzo kochasz. Ale odpuść. wink Takim zachowaniem pokazuje Ci że mu nie zależy. Jest zazdrosny o każdą osobę z którą piszesz a to nie jest normalne.  Pewnie on pisał różne rzeczy z innymi dziewczynami będąc z Tobą i bał się, że w końcu się dowiesz. Jak by Cię serio kochał to by wrócił. Zapomnij o nim. Wiem, że jest to trudne i potrzebujesz czasu ale postaraj się smile Powodzenia !

tak niby pokazuje i ja to tak samo odczuwam ale wczoraj się poryczał powiedział zdecydowanie przy swoich rodzicach cos takiego " kocham ją a ona takie cos mi robi oszukuje mnie " .. Oszukiwalam go bo mnie olewal i potrzebowałam popisać z kimś a jemu sie nie da wytłumaczyć bo mnie wygonił od siebie i powiedział" wypie*rdalaj nie chce miec z toba do czynienia brzydzę sie Toba itd .. " i sie nie odzywa nawet jak dzwonie i pisze do niego ja do zero odpowiedzi .. Strasznie mi przykro bo nie wyobrażam sobie innego tylko jego chce ale jak mam to naprawić ?? sad

6

Odp: potrzebuje pomocy!!!

Cześć nie wiem czy pisze we właściwym miejscu. Mam na imię Ewa w marcu będę miała 22 lata i 132 wzrostu mam problem ze zdrowiem mam skolioze to jest skrzywienie kręgosłupa i na dodatek mam klatkę piersiową wysunięta do przodu sama wiem ze brzydko wyglądam nikt mi nie musi tego mówić bo mam w domu lustro. Mam tylko takie pytanie. Czy w  osobie która ma taki problem ze zdrowiem i tak wygląda zakocha się jakiś chłopak??  To jest dla mnie bardzo ważne proszę niech ktoś odpisze

7

Odp: potrzebuje pomocy!!!

na sylwestra pojechałam do niego i jeszcze przed sylwestrem wydało się że z kimś piszę a on tego nienawidził kilka razy mi tłumaczył co we mnie źle jest itd i powiedział że mnie kocha ale go oszukuje i definitywny koniec to jest usuwa mnie z pamięci i mam " wypierd*alać z jego domu , usuwa mnie z pamięci nie patrzy już na moje smsy i mam nie dzwonić nie chce mieć nic do czynienia i że znajdzie sobie kogoś i ułoży sobie życie " nie raz go oszukałam z pisaniem ale tylko z tym i nagle wybuchło i koniec w sumie wiele razy ze mną zrywał i wracaliśmy ale teraz czuje się słaba i totalnie brak sił się starać i chcę tylko jego ... co mam robić gdy on nie chce się odzywać porozmawiać tak jakby mnie nienawidził jak to naprawić proszę o porady !!! sad

8

Odp: potrzebuje pomocy!!!

A ile macie lat i jak długo byliście ze sobą, no i z kim tak pisałaś.

9

Odp: potrzebuje pomocy!!!
marcinkot napisał/a:

A ile macie lat i jak długo byliście ze sobą, no i z kim tak pisałaś.

on ma 21 lat a ja 17 lat .. byliśmy z sobą 1,5 roku .. pisałam z kolegą którego on zna i ma laske i jeszcze z kimś ale kiedyś też to robiłam i on czuje się oszukany bo wszystko pamięta zerwał ze mną po tym jak to zobaczył powiedział że kocha ale nie chce mieć ze mną żadnego kontaktu ... dziś jego siory się pytałam ona rozmawiała z nim i mówi że mu nic się nie da przetłumaczyć ma złamane serce i napewno ciężko mu jest ... ale mi też jest cięzko bo nie chciałam go stracić i chce jakoś odzyskać !! sad

10

Odp: potrzebuje pomocy!!!

przed sylwestrem się wydało że z kimś piszę i jeszcze kogoś kogo on zna itd i jeszcze z innym on tego nie lubiał wiem bo już nie raz go oszukałam i ciągle mi to mówił ale się wkurzył wygnał mnie z domu od siebie bo mieliśmy razem spędzać i zerwał wszelki kontakt oszukiwałam go sam fakt ale chce to naprawić tylko nie wiem jak .. pisałam do jego siory by z nim pogadała ale nikt mu nie przetłumaczy ma złamane serce i ciężko mu napewno ale po zachowaniu niby normalnie wygląda co mam robić by go odzyskać proszę o pomoc bardzo mi źle bez niego i bardzo żałuje że tak robiłam tęsknie za nim i tylko jego chce sad

11

Odp: potrzebuje pomocy!!!

Lepiej daj sobie spokój i znajdź kogoś normalnego bo on ma jakiś problem z zazdrością i nie ma sensu meczyc się i roboc to co on chce. Masz prawo rozmawiać z każdym i miec kolegów a jesli przez cos takiego zrywa to jaka jest jego milosc? Dla mnie żadna

12

Odp: potrzebuje pomocy!!!

Witam:) jesteś bardzo młoda. Pewnie pierwszy raz zakochana ale "zazdrość" to zło. Też raczej Ci poszukać kogoś kto nie będzie aż takim że Ci będzie zabraniał utrzymywać kontaktów z innymi:) powodzenia:)

Posty [ 12 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » potrzebuje pomocy!!!

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024