Potrzebuję informacji o pracy w drukarni - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » OGŁOSZENIA » Potrzebuję informacji o pracy w drukarni

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

1

Temat: Potrzebuję informacji o pracy w drukarni

Cześć. Jestem tu nowa i nie mam pewności czy piszę w dobrym miejscu. Jeśli nie to proszę przesunąć temat tam gdzie powinien być. Ostatnio znalazłam ofertę pracy w drukarni pod warszawą. Może któaś z Was już tam pracowała albo pracuje? Chciałabym się dowiedzieć czegoś więcej o tym miejscu zanim się zdecyduję żeby pójść tam do pracy. Możecie mi coś podpowiedzieć? smile

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Potrzebuję informacji o pracy w drukarni

Jest tu ktoś? sad

3 Ostatnio edytowany przez zbytdelikatna (2016-01-05 16:35:30)

Bikami a o co chcesz konkretnie zapytać? Mój kuzyn pracuje w drukarni, to go zapytam, tylko o co? tym bardziej, że tobie chodzi o konkretną drukarnię. Zawsze możesz spróbować, przecież możesz zrezygnować w każdej chwili, jak ci nie bedzie odpowiadać ta praca.

Czasem ratują nas prawdziwe drobiazgi : zmiana pogody, gest dziecka, filiżanka doskonałej kawy.
Jonathan Carroll "Dziecko na niebie".
Reklama

4

Będę ci bardzo wdzięczna jak go podpytasz. No drukarnia do której składam dokumenty to jest w Wiązownej więc może coś będzie wiedział więcej. Ogólnie chciałam zapytać na czym polegałaby taka praca introligatora albo sales menagera bo widziałam że tam takich ludzi szukają no i jak to jest z tą pracą 3 zmianową bo nigdy wcześniej tak nie pracowała a introligator tak ma napisane w opisie stanowiska.

5

Wiesz, niewiele się dowiedziałam, powiedział tylko, że to dobra i dobrze płatna praca. Do 3 zmian można się przyzwyczaić i żebyś się nie zastanawiała, tylko pośpieszyła, bo na pewno znajdą się chętni.

Czasem ratują nas prawdziwe drobiazgi : zmiana pogody, gest dziecka, filiżanka doskonałej kawy.
Jonathan Carroll "Dziecko na niebie".
Reklama

6

generalnie polega to na tym że robisz poprawki po maszynach, docinasz, pakujesz, wykrajasz. Robota fajna, pracowałam z przyjaciółką w wakacje troche sobie dorobiłam do studenckiej kieszenia ludzie bardzo fajni wink

7 Ostatnio edytowany przez cslady (2016-06-10 16:46:47)

Zadzwoń do drukarni np. tej  [niedozwolony link] i spytaj po prostu. Nikt Ci lepiej nie powie niż osoby, które się tym zajmują, nie sądzisz?

8

Być może teraz to już musztarda po obiedzie, ale może komuś się jeszcze przyda... W ellercie można nieźle dorobić- mój mąż tam pracuje, obowiązki nie są na tyle ciężkie, aby mieć problemy z ich wykonaniem- również jako kobieta. Grafik jest elastyczny, a ludzie uprzejmi, także w jego imieniu- polecam wink

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » OGŁOSZENIA » Potrzebuję informacji o pracy w drukarni

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016