Zakochany w przyjaciółce :( - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Zakochany w przyjaciółce :(

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Zakochany w przyjaciółce :(

Witam wiem że może wydawać się to dziwne że facet pisze na forum dla kobiet ale Wy może będziecie mogły mi coś do radzić bo kompletnie nie wiem co robić sad

Znam się z nią  jakies 2lata zaprzyjaźniliśmy sie ok 7 miesięcy temu gdy rozstała się z moim kolegom zranił ją a ja starałem się jej pomóc ale to historia na inny post.
Od tamtego czasu spotykamy się, gadamy przez tel, piszemy sms czy na facebooku praktycznie codziennie, wiemy o sobie dosłownie wszystko.
około 2 miesiące temu powiedziała mi że kogoś poznała. Chociaż od tamtego czasu nic się w naszych relacjach nie zmieniło to ja sobie uświadomiłem że ją KOCHAM i na prawde z trudem kryje ból gdy teraz mi opowiada, że z tamtym jest szczęśliwa.
Najbardziej jednak mnie zabolało kiedy pisaliśmy na "fejsie" i  powiedziała że jestem dla niej najważniejszym mężczyznom i zawsze będę jej przyjacielem i starszym bratem dodała jeszcze że żaden inny facet nie będzie w stanie nas rozdzielić bo przyjaźń jest dla niej najważniejsza. Chociaż teoretycznie jestem twardym facetem rozryczałem się jak bóbr.
Wydaje mi się, że ona podejrzewa co do niej czuje ale pewien tego nie jestem

Powiedzcie mi co mam zrobić? powiedzieć jej że ją kocham i stracić przyjaźń czy cierpieć nic nie mówiąc i po prostu na nią czekać?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Zakochany w przyjaciółce :(

Szybka piłka, powiedz że ją kochasz, ona odpowie że jest z tamtym, wywal numer, wywal z fejsa, nie odpisuj, weź się w garść przynajmniej na tydzień, dwa. Opcje są takie: 95% dalej będzie z tamtym, ale może zacząć jej Ciebie brakować i to rozwali jej związek, ale musi zobaczyć w Tobie faceta,a nie poduszkę do wypłakania, od razu ostro, jak zapyta co robisz - jedziesz na balety, od razu będzie zazdrosna i bedzie myślała co robisz, a nie o swoim chłopaku itd. 5% wpadnie Ci w ramiona i powie tak tylko na to czekałam, pamiętaj ciężko jest wyjść z friend zone. "moja" mówi zostańmy przyjaciółmi, od razu wiedziała że nawet znajomymi nie będziemy, jakoś teraz powoli wracamy do siebie, ale to całkiem inna historia przy której twoja to śmiech ;] I nie słuchaj lasek z forum, święta rada bracie, powodzenia!

3

Odp: Zakochany w przyjaciółce :(

DIĘKI STARY OD WCZORAJ JESTEM NAJSZCZĘŚLIWSZYM FACETEM NA ŚWIECE W PIĄTEK WSTAWIŁEM NA FEJSIE POSTA TYPU "DZISIAJ BALUJE Z ...." I JAK NAPISAŁEM TAK ZROBIŁEM! CAŁY CZAS PISAŁA DO MNIE SMS I DZWONIŁA AŻ W KOŃCU OK 2 W NOCY ODEBRAŁEM TEL I SIĘ STAŁO POWIEDZIALA ŻE NIE DAJE JEJ SPOKOJU TO ŻE BAWIE SIĘ Z INNYMI DZIEWCZYNAMI KAZAŁA MI WRACAĆ DO DOMU. WRÓCIŁEM A ONA Z SAMEGO RANA BYŁA U MNIE. POWIEDZIAŁA ŻE MNIE KOCHA I NIE CHCE ŻĄDNEGO INNEGO FACETA.
STARY NIE WIEM JAK CI SIĘ ODWDZIĘCZYĆ CHĘTNIE BYM SIĘ Z TOBĄ NAPIŁ ALBO COŚ JESZCZE RAZ WIELKIE DZIĘKI ZA RADE!!!!!!!!!!!!

4

Odp: Zakochany w przyjaciółce :(

Wcale nie jest pewne czy ona nie zrobi tego ponownie.

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Zakochany w przyjaciółce :(

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024