Co ostatnio oglądałaś ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » Co ostatnio oglądałaś ?

Strony 1 2 3 43 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 38 z 1,631 ]

Temat: Co ostatnio oglądałaś ?

Ja ostatnio oglądałam genialny (choć nie najlepszy) film Tima Burtona -Sweeney Tood
Jak to u Burtona nieszczęścia , emo itp ale atutem tego filmu był moim zdaniem młodziutki i pięknie śpiewający Jamie Campbell Bower . Bardzo lubie takie postacie a i akor w moim typie.
Zakończenie mnie troche rozczarowało bo jakby takie troche nie dokończone.

Oglądała któraś z Was ?

Ja akurat co do filmów Burtona uwielbiam Edwarda Nożycorękiego ! Film na którym zadżyło mi sie rozpłakać wink

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Co ostatnio oglądałaś ?

Ja ostatnio widziałam "Weronika postanawia umrzeć". Troszkę mnie rozczarował. Lubię patrzeć na Sare Michelle Gellar i dlatego dokończyłam.

?Jeśli mogę powiedzieć komuś "kocham Cię", muszę być w stanie powiedzieć "kocham wszystkich w Tobie, kocham świat poprzez Ciebie, kocham w Tobie również samego siebie."

3

"Dorian Grey". Naprawdę dobry film. Polecam smile

Reklama

4

Pescecane napisał/a:

Ja ostatnio widziałam "Weronika postanawia umrzeć". Troszkę mnie rozczarował. Lubię patrzeć na Sare Michelle Gellar i dlatego dokończyłam.

książka jest bardzo doba polecam

a ostatnio oglądałam "Parnassus" nie polecam, film się trochę ciągnie. Trochę bajkowy, dobry do objerzenia na kanapie w domu, szkoda pieniędzy na kino

5

Ja ostatnio oglądałam "Chłopaki nie płaczą"
Stary,dobry polski film. Zawsze poprawia mi nastrój.

Penetruję swoj wewnętrzny kosmos i płaczę nad rozlanym mlekiem.
Reklama

a ja patzrałam na film Pokuta oraz Rozwazna i romantyczna .Oba byly wzruszajace i interesujace....dla tych co lubia placzliwe romansidła..."Pokuta" był lepszy....

Mężczyznę można wykastrować jednym zdaniem: wolę byś był moim przyjacielem niż kochankiem.

7

Raj dla par big_smile

Oto i on... boski prototyp.
Mutant, który nigdy nie wszedł do masowej produkcji, zbyt pokręcony, by żyć i zbyt rzadki, by umrzeć...

8

byłam ze swoim chłopakiem na Avatarze. trochę się broniłam, bo nie lubię filmów sci-fi, ale.............. polecam wszystkim! kawał dobrego kina - świetne efekty specjalne, film w 3D sprawia, że ma się wrażenie, że się w nim uczestniczy smile
tylko fabuła naiwna - jak dla dziecka... no ale cóż. ogólnie 8/10 wink wink

9

' Podryw na głupka '
wink

10

Też ostatnie byłam w kinie na "Avatarze". Film jest naprawdę dobry, zrealizowany z wielkim rozmachem. Świetne efekty specjalne i urzekająca gra świateł smile

Dum spiro, spero

11

ja ostatnio oglądałam "Miłość na wybiegu", "Złoty środek" i "Kochaj i tańcz".

12

"To skomplikowane" z Meryl Streep i Alekiem Baldwinem dla większości widzów będzie filmem potwierdzającym przysłowie "Stara miłość nie rdzewieje".

Dla mnie jest to opowieść o egoistycznym facecie zajętym i przejętym tylko sobą. Żona pracowała, urodziła troje dzieci, zajmowała się domem i rodziną a on sobie żył jak ten truteń od romansu do romansu. W końcu zostawił rodzinę, aby mieć jeszcze więcej wolności. Aż ożenił się z dużo młodszą kobietą mającą dziecko. I był szczęśliwy do momentu gdy ona przestała się nim zachwycać, a zaczęła oczekiwać zajścia w ciążę. Natomiast on, ciągle niedojrzały, chciał tylko beztrosko żyć i żeby go podziwiano bez żadnych zobowiązań.

Od rozwodu z pierwszą żoną minęło dziesięć lat, jemu zaczęło się zdawać, że ona o niczym innym nie marzy jak o jego powrocie. Wyobraził sobie, że będzie jak dawniej mu gotować (druga żona nie chce) ulubione dania, dzieci wyprowadziły się z domu czyli cisza i spokój zapewnione, żona zarabia więc on przestanie intensywnie pracować, seks bez skutków ubocznych - sama radość.

Co dalej .... zobaczcie sami. Dodam tylko, ze zakończenie bardzo mi się spodobało.

Nie przestraszcie się twarzy Steve Martina, wstrzyknięto mu zbyt dużo botoksu i wygląda jakby miał maskę.
Film reklamują go jako komedie romantyczną - nie wierzcie w to!

smile"Uroda mija głupota zostaje."smile

Zapraszam na mój blog: kotnagalezi1.blox.pl

13

Krwawy Diament, The Holiday i Terminator big_smile:D hehehe

Chodzić swoimi ścieżkami...

14

ja mocno polecam polski film 'Senność' smile

Operacja wyrwania serca przeprowadzona w normalnych warunkach jest całkowicie bezbolesna.
Trwa od dwóch do trzech minut. Zostaje po tym blizna, zwana również świętym spokojem.
-Agnieszka Osiecka-

15

'Była sobie dziewczyna'

Gniot... Oczekiwałam wiele od tego filmu a obejrzałam marniuchną historyjkę o prymusce niedojrzałej emocjonalnie, jej nieświadomych  rodzicach oraz wiecznym Piotrusiu Panu. Szkoda czasu na ten film.

Kto marzy o doskonałości, zazwyczaj poucza, poprawia, daje lekcje innym i wszyscy od niego uciekają.
L. Kołakowski

16

,,Ile wazy kon trojanski" smile Mi sie film spodobal smile

-Wszyscy jesteśmy wariatami,tylko nie każdy został zdiagnozowany -

17

"Wina Woltera" z Elozdie Bouchez polecam!!Można go ściągnąc -La Faute a Voltaire(oryginalny tytuł)

18

Zeitgeist - Duch przeszłości (czy jakoś tak)
Dobry film ale nie dla zagorzałych katolików.

19

"Ostatni dom po lewej' - taki trochę horror/thriller ale trochę inny niż wszystkie ostatnio - oglądało się w napięciu do końca smile było ok.

20

Ostatnio-to Avatar, polecam świetny film, efekty rewelacyjne.

21

Ostatni film jaki widziałam to Koszmar z ulicy wiazow ;/ po dlugich namowach mojego chlopa naleglam. Stracone 1/5h !

22

"Niepokonany Seabiscuit" mi się bardzo spodobał ten film wink

23

komedie "Nie zadzieraj z fryzjerem"

24

"Apocalypto" smile Niesamowity film M. Gibsona, 2 raz już go oglądałam i z takim samym skupieniem jak za pierwszym razem smile

19.02.2017 - Oskarek, 62cm i 4600g

25

Fajny film dzisiaj widziałam. Momentów erotycznych nie było.

Głównym bohaterem jest starszy pan Borys Yelnikoff, naukowiec a we własnym mniemaniu geniusz. Człowiek z obsesją smierci i bezsensu życia. Co doprowadza go do nieudanej próby samobójczej w wyniku której kuleje. Borys jest alter ego reżysera. Ma takie same lęki, hipochondrię,  ruchy i słowotok.

Przygarnia on dziewczynę imieniem Melody, uciekinierkę z bogatego domu rodzinnego. Oraz od mamusi rekompensującej sobie nieudane życie wystawianiem córki w konkursach piękności.

Borys i Melody mieszkają razem a potem się pobierają. Aż pewnego razu, w takt V Symfonii stuka do drzwi matka. Tatuś zbankrutował i odszedł z najlepszą przyjaciółką żony.

Nie bójcie się, to nie jest dramat. Parę momentów jest naprawdę śmiesznych. Historia kończy się dobrze. Każdy znajduje miłość, czy to we dwoje, w trójkę lub homoseksualną.

Woody Allen przekazuje nam, że w życiu najważniejsza jest miłość do drugiego człowieka. Ale jest to wniosek dość ograniczający. Bo jeśli nie mamy tej drugiej połówki to co wtedy? Życie jest bez sensu? Zostawiam Was z tym pytaniem sugerując niezawężanie tematu.

smile"Uroda mija głupota zostaje."smile

Zapraszam na mój blog: kotnagalezi1.blox.pl

26

naami napisał/a:

'Była sobie dziewczyna'

Gniot... Oczekiwałam wiele od tego filmu a obejrzałam marniuchną historyjkę o prymusce niedojrzałej emocjonalnie, jej nieświadomych  rodzicach oraz wiecznym Piotrusiu Panu. Szkoda czasu na ten film.

smile A myślałam, że tylko mnie się ten film nie podobał. Obejrzałam ale z jakimś takim niesmakiem. Momentami aż dostawałam nerwa a przecież nie o to chodzi. Ostatnio korzystając promocji nvod urządzamy sobie małe maratony filmowe. Ostatnio obejrzałam:
Raj dla par - takie sobie, momentami nawet śmieszne ale ogólnie to typowa głupia komedyjka
Zaklęci w czasie - smutny ale ładny, romantyczny filmik
Bez mojej zgody - dobry, nie spodziewałam się że tak mnie wciągnie.

27

A ja... magluję HOUSE MD big_smile.
Uwielbiam tego sukinkota big_smile.

28

Wyspa tajemnic i Zeitgeist jak to było napisane powyżej. Co prawda niezbyt optymistyczny film, ale ciekawy. No i klasyka czyli tańczący z wilkami,

29

Ostatnio ogladalam, hmm, "Infiltracje" chyba smile
Teraz czekalam na wejscie do kin polskiej komedii "Piksele" (zapowiada sie swietnie, a fanpage na facebooku tylko mnie nakrecil na obejrzenie tego filmu zdjeciami i filmikami z planu :] warto zajrzec). Na szczescie juz dzisiaj komedia wchodzi do kin, to dobrze, bo juz nie moglam sie doczekac!

30 Ostatnio edytowany przez GetReal (2010-06-14 18:11:35)

Shut Up and Shoot Me - GENIALNY !!!  http://www.filmweb.pl/Zamknij.Sie.I.Zastrzel.Mnie

"Shaun of the Dead" i  "Run Fatboy Run"

i "Żywot Briana" - film ktory zawsze mnie smieszy od samego poczatku tekstem:
-A wy co za jedni?
-Jestesmy trzema medrcami.
-Co?
-Jestesmy trzema medrcami.
-To dlaczego szlajacie sie po oborach o 2:00 w nocy?

az do koncowej piosenki:Always look on the bright side of life smile

-Musicie sami myslec! Wszyscy jestescie jednostkami!
-tak wszyscy jestesmy jednostkami!
-kazdy z was jest inny!
-tak, kazdy z nas jest inny!

31

,,Nostalgia Anioła'' wzruszający i skłaniający do refleksji film....

'Iść za marzeniem, i znowu iść za marzeniem i tak zawsze, aż do końca'

32

"Palimpsest"- polski film, z dobrą obsadą. Daje do myślenia, zmusza do myślenia, żey zrozumieć o co tak naprawdę chodzi. Polecam

Nigdy Nie Mów Nigdy.Nigdy Nie Mów Zawsze.

33

"A single Man" (Samotny mężczyzna ) cudowny film, prawdziwe studium samotności, bólu, cierpienia po stracie ukochanej osoby, wzruszyłam sie na tym filmie. Genialna rola Firtha, najlepsza w jego karierze no i cudowny soundtrack naszego rodaka Abla Korzeniowskiego dodaje uroku temu dziełu.Zdecydowanie polecam temu kto jeszcze nie widział!

Prawdziwy ból nie objawia się we łzach...- Marie-Jeanne Roland De La Platiere

34

dziś za namową koleżanki : "Psychoza" Hitchocka. Spoko,ma klimacik. Wczoraj "Billy Elliot".Pozytywne. A dziś chyba...hmhm...Natural Born Killers,jedyny Tarantina,którego nie obejrzałam.
Pora to nadrobić:)

Ja nadrobiłam zaległości i obejrzałam "Juno" i to był dobry wybór. Widziałyście?

36

Ja postanowiłam trochę odpocząć i wczoraj zrobiłam sobie wieczór filmowy podczas którego obejrzałam 3 filmy:

1. "Beksa" z Johnym Deep'em
2. "Plan B" z Jennifer Lopez
3. "Koniec niewinności" m.in. z Demi Moore, Melanie Griffith wink

Niektórzy tak bardzo pamiętają o celu, do którego zmierzają - iż zapomnieli o ruszeniu z miejsca

37

Juno!!! Rewelacja!!!Przez jakiś czas mój nr jeden na liście ulubionych filmów. Świetny soundtrack,polecam!!!

38

"Furia" z Melem Gibsonem. Świetny film akcji.
Na początku filmu pomyślałam: "znowu chłam, policjant ściga morderców swojej córki.... bleee. Co za nuda... "
A tu takie miłe zaskoczenie. Film oglądnęłam z zapartym tchem, fajne zwroty akcji choć film dosyć czytelny dla widza. Prosty i jak na amerykanów przystało trochę przekoloryzowany; jeśli ktoś lubi taki gatunek to gorąco polecam.

Tracąc niektórych z pola widzenia, rozszerzamy sobie horyzonty.

09.03.2014r. - Il Mio Nuovo Inizio Sei Tu smile

Posty [ 1 do 38 z 1,631 ]

Strony 1 2 3 43 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » Co ostatnio oglądałaś ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016