szukam pomocy - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » OGŁOSZENIA » szukam pomocy

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 18 ]

Temat: szukam pomocy

Witam serdecznie błagam ludzi dobrej woli o zakup żywności mam 2 dzieci które straciły alimęty bo zmarł ich tato rety nie otrzymuja nasze dochody to 952 zł z czego teraz za prad mamy 600 zl do zapłaty ida swieta zostaniemy z niczym błagam o pomoc

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: szukam pomocy

daj jakieś dane czy coś żeby Ci pomóc w szerszym gronie

Ulotne są tylko dni

Izo,w innym poście piszesz,że masz jedno dziecko 8 letnie więc zdecyduj się ile ich masz.

Jedyne co w życiu musisz to umrzeć
Reszta zależy od Ciebie.
Reklama

4

600 zł za prąd?
To chyba nie za jeden miesiąc?

Końcówkę -om piszemy w celowniku liczby mnogiej rzeczowników wszystkich rodzajów, np.Wspomniałem o tym moim gościom.
Zwrócił się ku tamtym kobietom.
Przyjrzał się uważnie oknom i drzwiom.

5

malgorzata.onet.pl napisał/a:

Izo,w innym poście piszesz,że masz jedno dziecko 8 letnie więc zdecyduj się ile ich masz.

A gdzie ona napisala, ze ma jedno dziecko? Ja przeczytałam to "...nie pobieram rety na dzieci" i ze prosi o pomoc dla 8 letniego syna. Prosila o pomoc dla konkretnego dziecka, nie napisala nigdzie, ze ma jedno. Napisala natomiast w liczbie mnogiej. Bez problemu znalazlam ja na facebooku. Jest napisane, ze jest w zwiazku malzenskim. jej maz dal post 21 listopada tego roku. Jak na mloda wdowe autorka trzyma sie swietnie, caly czas jest na facebooku i udostepnia jakies pierdoly. Sciemniac ze smiercia meza? Gardze takimi ludzmi

Reklama

6

gojka102 napisał/a:

600 zł za prąd?
To chyba nie za jeden miesiąc?

600 zł za prąd to ja mam za 4 miesiące za wielki dom.
Chyb że to zadłużenie.

7

Samotna,spokojnie.Nie oceniaj jak nie znasz prawdy.Ile wyskoczyło Ci osób na fejsie o nazwisku i imieniu Iza Cyran? Kilka,kilkanaście? A skąd wiesz,że ten nick to imię i nazwisko?
Cayenne-jesli zadłużenie to dziwne.Bo ja w wakacje jak nie mieszkałam w moim mieszkaniu miałam zadłużenie na 200 zł i wyłączyli mi prąd smile

Końcówkę -om piszemy w celowniku liczby mnogiej rzeczowników wszystkich rodzajów, np.Wspomniałem o tym moim gościom.
Zwrócił się ku tamtym kobietom.
Przyjrzał się uważnie oknom i drzwiom.

8

Gojka zależy od dostawcy? U nas po 2 nieopłacanych rachunkach odłączają czyli po 4 miesiącach.

9

U nas też .Trzeba długo nie płacić żeby wyłączali.Na pewno ze dwa rachunki.

10

Witam nie jestem zadna oszustka jak mnie tu opisuja mam 2 dzieci córka ma 18 lat dla tego prosiłam o pomoc dla synka a nie mam zadłuzenia za prad tylko niedopłate z energetycznego centrum wiec prosze sobie darowac te komentaze myslałam ze ktos nam pomoze a nie bedzie oczerniał pozdrawiam

11

Witam, ja również potrzebuje pomocy. Mam dwójkę dzieci synek 2,5 roku a drugi synek 6 miesięcy. Jestem młoda i bardzo wcześnie zostalam matka dlatego wiem że mogę spotkać się z krytyka nie pracuje ponieważ wychowuję dzieci a mąż zarabia zaledwie 1600zl miesięcznie na rękę nie mamy gdzie się podziać wiec 900zl odchodzi nam za oplate mieszkania które aktualnie wynajmujemy. 300zl za kredyt który wziął mąż na spłatę wcześniejszych dlugow. Nie stać mnie na kupno butów czy jakiejkolwiek odzieży czy nawet zabawki dla dzieci. Nie proszę o pomoc finansową ale gdyby ktos byl chętny pomoc mi paczka z odzieżą badz jedzeniem dla dzieci byla bym bardzo wdzięczna. 725907288. Mogę odpisywac na smsy.

12

600 zł za prąd to przy domu 250 m2 nie zapłacisz. I to z oświetleniem zewnętrznym i automatycznym podlewaniem latem i turbiną do kominka w zimie.

"Nawet najmniejszy kot jest arcydziełem natury".

13 Ostatnio edytowany przez Cassiopea (2015-12-11 12:51:25)

Dziewczyny, 600zl niedoplaty za prąd może powstać jeśli np macie co miesiąc rachunki prognozowane na 100zl a prądu zużyjecie za 200 smile Jeśli rozliczenie jest co pół roku to sie uzbiera.
Iza, jeśli wychodzą wam takie niedopłaty, proponuję zmianę umowy i rozliczenia dwumiesięczne albo licznik przedpłatowy. smile

Skal, skąd jesteś?

14

Brzeg Dolny okolice Wrocławia

15

kammiś napisał/a:

600 zł za prąd to przy domu 250 m2 nie zapłacisz. I to z oświetleniem zewnętrznym i automatycznym podlewaniem latem i turbiną do kominka w zimie.

Od kiedy są rachunki prognozowe to można tyle zapłacić.Ja mam 45 m. i kiedyś przyszło mi 500 zł.
A to dlatego że poprzedni rachunek prognozowy był niski.

16 Ostatnio edytowany przez Cyngli (2015-12-12 11:34:15)

skal.sylwia napisał/a:

Witam, ja również potrzebuje pomocy. Mam dwójkę dzieci synek 2,5 roku a drugi synek 6 miesięcy. Jestem młoda i bardzo wcześnie zostalam matka dlatego wiem że mogę spotkać się z krytyka nie pracuje ponieważ wychowuję dzieci a mąż zarabia zaledwie 1600zl miesięcznie na rękę nie mamy gdzie się podziać wiec 900zl odchodzi nam za oplate mieszkania które aktualnie wynajmujemy. 300zl za kredyt który wziął mąż na spłatę wcześniejszych dlugow. Nie stać mnie na kupno butów czy jakiejkolwiek odzieży czy nawet zabawki dla dzieci. Nie proszę o pomoc finansową ale gdyby ktos byl chętny pomoc mi paczka z odzieżą badz jedzeniem dla dzieci byla bym bardzo wdzięczna. 725907288. Mogę odpisywac na smsy.

Starszy synek może już iść do przedszkola, a młodszy do żłobka.
Ty w tym czasie możesz wspomóc męża i iść do pracy.

samotnax4, a masz jakąkolwiek pewność, że to jest ta sama osoba? Bo jeśli nie, to rzucanie oszczerstw jest głupotą.

Wcale się nie boję, że mnie podepczą. Podeptana trawa staje się ścieżką. Błaga Dimitrowa

17

Cassiopea napisał/a:

Dziewczyny, 600zl niedoplaty za prąd może powstać jeśli np macie co miesiąc rachunki prognozowane na 100zl a prądu zużyjecie za 200 smile Jeśli rozliczenie jest co pół roku to sie uzbiera.
Iza, jeśli wychodzą wam takie niedopłaty, proponuję zmianę umowy i rozliczenia dwumiesięczne albo licznik przedpłatowy. smile

Skal, skąd jesteś?

18

Skal, ja jestem z pomorza, także przykro mi sad

Posty [ 18 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » OGŁOSZENIA » szukam pomocy

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018