Temat: Lakiery Sally Hansen

Czy ktoś używa lakierów Sally Hansen? Czy są one trwałe i czy np. mogą pomóc, kiedy łamią się paznokcie?

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Lakiery Sally Hansen

Ja używam, powiem Ci że są trwałe jeśli nie masz bardzo przetłuszczonych paznokci. Mnie utrzymują się nawet tydzień bez poprawianaia. Ja polecam jak najbardziej opłaca się kupować:)

3

Nie łamią sie paznokcie jesli nałożysz 2 warstwy smile

Reklama

to chyba odżywka powinna zapobiegać łamaniu siepaznokci. nawet najlepszy lakier nie pomoze cienkim lamliwym paznokciom hmm nie mam lakierow z sally hansesn, jedynie mam ich zlota odzywke i jest bardzo dobra

5

Warto przed pomalowaniem uzyc odzywke, wtedy paznokcie napewno sie nie lamia smile

Reklama

6

Odżywkę zawsze warto dać - uchroni przed przebarwieniami. Nie da się ukryć, że pomalowane paznokcie są bardziej wytrzymałe - to w końcu dodatkowe warstwy i wzmacniają mechanicznie płytkę wink

I am Jack's complete lack of surprise.

7

Jakość lakieru jest nie bez znaczenia, ale fakt – na poprawę kondycji paznokci należy przede wszystkim dobrać odpowiednią odżywkę. ja miałam problem z łamliwymi, rozdwajającymi się paznokciami, a aktualnie używam sally hansen hard as nails - taki utwardzacz do paznokci, który nakładam pod lakier. Szybko wysycha i świetnie się sprawdza jako baza, a dodatkowo wzmacnia paznokcie. Już po kilku stosowaniach paznokcie są twardsze, mocniejsze, szybciej rosną. nie wyobrażam już sobie manicure bez jego użycia.

8

Mam od nich jeden czarny lakier i malowałam nim z dwa razy. Odpada natychmiast! Może to kwestia moich paznokci? Nie wiem, ale ja mam złe doświadczenia z tą marką..

9

@makeup_lover - może po prostu nie przygotowałaś płytki? Sięgam po Sally Hansen od paru lat właśnie dlatego, że jestem zadowolona z jakości i z efektu.  Zaryzykuj drugie podejście, bo czuję, że ta opinia się zmieni.. smile

@kobieta020 - myślę, że zachwyciłby Cię ten ich szybkoschnący top coat z  mikro-diamentami, platyną i aluminium. Muszę przyznać, że ja jestem oczarowana!  Nie tylko wzmacnia płytkę, ale również chroni lakier i nadaje mu śliczny połysk. No i schnie w minutkę - tak jak obiecują - dotkniesz po minucie pazurka i lakier jest suchy. Naprawdę super! smile Wstawiam fotkę poniżej, gdybyś nie kojarzyła, o które mi chodzi cudo. wink

https://pl.sallyhansen.com/sites/default/files/styles/packshot_slideshow/public/shtn3482_ds_flsh1900_0.jpg?itok=qqNurEdC

10

u mnie tez nie zdaly egzaminu, za ta cene spodziewalam sie duzo lepszej jakosci. sad

11

Bardzo lubię te lakiery. Odpowiadają mi i jakoś czuję, że są dobre dla moich paznokci. Oprócz tego podoba mi się ich paleta kolorystyczna, a trwałość też jest lepsza niż w innych lakierach.

12

A jeszcze swoja droga jak to jest, ze te lakierozele i hybryda mi sie paznokcia nie trzyma, a zwykle lakiery bez problemu? Od lat uzywam color expert z gr i ładnie trzyma bez odpryskow dosc dlugo (oczywiscie jak na klasyczny lakier).. a moze moje paznokcie lubia tylko tanie produkty? lol

13

Ja raczej nie byłam zadowolona a niestety trochę kosztowały.

14

Czy wzocnia paznokcie? nieee, nie maja takich wlasciwosci. Czy bylam zadowolona? Nieeee. Lakier kupilam w rosku za ponad 30 zl, wiec spodziewalam sie czegos super. Fakt, pigmentacja rewelacyjna, bo jedna warstwa kryla, ale odpryski mialam juz po 2 dniach, wiec trwalosc mega, mega slaba. Zdecydownie wole isc go golden rose i kupic lakier za 7 zl, ktory wytrzyma bez odpryskow 3 dni i ma calkiem spora pojemnosc, juz naweet te 20 zl za holografic nail color moge zaplacic zeby miec ladny efekt i na dluzej. Swoja droga efekt holo jest teraz modny i super pasuje do letnich stylowek.

Jestem spamerką. Polecane przeze mnie produkty kupujesz na własną odpowiedzialność!