prosze o rade - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 26 ]

1

Temat: prosze o rade

Drogie panie
Dzien dobry
Pisze na tym forum poniewaz potrzebuje porady kobiety a najlepiej kogos kto przechodzil podobna sytuacje
To forum o rozstaniach
Zostawila mnie kobieta ktora kochalem i ona tez kochala
Oboje bylismy po przejsciach
NAgle pojawil sie jej byly tylko ze to ktos zly agresywny ,to byl powod ich rozstania
Bylismy ze soba prawie rok
planowalismy razem zamieszkac i zaczac zycie od nowa w zwiazku opartym na szacunku milosci i pszanowaniu
Czy walczyc?
Nigdy nikt nie traktowal mnie tak jak ona,byla zakochana zauroczona o uszy
ja tak samo,zakochany zafascynowany
Czy poprzednie uczucie jest tak silne ze ona odpuscila?
nagle mnie nie kocha
czy dac czas?
czy pisac czy dzwonic czy spiewac serenady pod oknem?
nie wierze ze cos takiego konczy sie tak nagle
Nie chce opisywac wszystkiego i sie zwierzc
potrzebuje tylko porady jak to jest
lepiej odejsc czy walczyc
koccham nad zycie i to z ta kobieta pragne miec dzieci i rodzine
nie zrobilem niz zlego ani ona

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: prosze o rade

To co napiszę,zapewne nie powieje optymizmem.
Byłeś plasterkiem niestety.

3

Odp: prosze o rade

Jeśli pojawił się ex , a ona odrazu mówi ze Cię nie kocha to chyba coś jest na rzeczy. Wiec po co walczyć. Nie ma.o kogo. I ma to mało wspólnego z szacunkiem. Po co mówić że się kocha skoro pojawia.się ex i wszystko.szlag trafia ? Myślę że z tą miłością z jej strony to były bajki.

4

Odp: prosze o rade

Dokladnie, byłeś tylko plastrem. Wcześniejszy jej związek był wyniszczajacy. A z takich wbrew pozorom najtrudniej wyjść. Bo taki człowiek jak jej były najlepiej wie jak zmanipulowac człowieka. Przykro mi.

5

Odp: prosze o rade

tzn ze kobieta wybiera tego ktory jest zly ktory ja uderzyl ktory skrzywdzil
przez te 11 miesiecy kazdego dnia dostawalem dowody zainteresowania dowody uczucia rozmowy na temat przyszlosci
Tak poprostu koniec?
Czy jest sens walczyc?

6

Odp: prosze o rade

Tak to już jest.może nie jest tak ze kobiety wola drani,  ale są od nich uzaleznione. Chcą ich ratować przy okazji niszcząc swoją psychikę. I tak jak napisałam wyzej. On wie jak nią manipulować.

7

Odp: prosze o rade

nie rozumiem was kobiety
Tak nie mozna,po co ciagnac cos starac sie stawac na glowie zakochac sie i olac

8

Odp: prosze o rade

Twoja była już wybrała. Nic z tym nie zrobisz.
Jak się znowu na nim przejedzie, to pewnie wróci. Ale dlatego, że będziesz czekał na jej ławce rezerwowych.

9

Odp: prosze o rade

Zdałeś sporo pytań, jedyną osobą, która zna odpowiedzi na większość z nich jest bohaterka wątku. Po jej odpowiedziach będziesz mógł odpowiedzieć sobie na to ostatnie: "Czy jest sens walczyć?".

10 Ostatnio edytowany przez agusia587 (2015-11-22 13:57:00)

Odp: prosze o rade

Przykro mi ale zgadzam się z poprzednikami sad. Jeśli pojawia się ex, a Ona leci jak na skrzydłach to niestety jesteś spalony. Naprawdę byłeś tylko plasterkiem sad. Powinieneś odpuścić, nie zmusisz nikogo do miłości. A pomyśl odeszła raz i nie będziesz miał pewności czy nie zrobiłaby tego znów. Żył byś w strachu.

11

Odp: prosze o rade

no tak ale moje pytanie
czy wy kobiety wolicie..?
czy ona ,wspaniala kobieta,ideal
Czy ona mogla by spojrzec jeszcze raz na mnie,jest taka opcja ,musiala by sie przekonac ze n sie nie mieni
nie wiem czy beda razem ona sama tego nie wie
on sie pojawil i szaleje
czy ja powinienem zamilknac i uszanowac jej decyzje
czy pisac
czy dzwonic
?

12

Odp: prosze o rade

dziekuje za odpowiedzi i podpowiedzi

13

Odp: prosze o rade

nie nie leci jakna skrzydlach
nie widzieli sie rok on mieszka w innym kraju
mieli kontakt
ja tez mialem ze swoja poprzednia kobieta
ale ona ma swoje zycie on myslalem ze tez ma swoje
spotkali sie raz ,rozmawiali.tyle wiem
Teraz ona milczy,ktos kto pisal i dzwonil kazdego dnia kazdej chwili w die w nocy ..
ona nie wie to uslyszalem
masakra

14

Odp: prosze o rade

Jeśli tak bardzo Ci zależy być z ta kobieta to uszanować i nie dzwonić. Wtedy jest większe prawdopodobieństwo że wróci.

15

Odp: prosze o rade

Nie była jak widać tak wspaniała,skoro cały czas stała w rozkroku.I w efekcie finalnym wybrała jego.Bądź pewien,że jak coś jej z nim nie wyjdzie,to przyleci do Ciebie szybko.

16

Odp: prosze o rade

Po co się z nim spotkała?  Aj weź serio ja spusc na drzewo.

17

Odp: prosze o rade

chce zeby wrocila
tylko na tym zalezy
to ktos na kogo czekalem cale zycie
mialem wiele kobiet,znam wiele,mam powodzenie ale nie chce nikogo innego tylko ta jedyna.
Bede milczal i czekal ,moze kiedys...

18

Odp: prosze o rade
ktos33 napisał/a:

Nigdy nikt nie traktowal mnie tak jak ona,byla zakochana zauroczona po uszy
ja tak samo,zakochany zafascynowany

To jest odpowiednie słowo .

Ona może jeszcze chcieć wrócić po tym jak się przekona,że z byłym nie koniecznie może być lepiej niż było wcześniej.
Nie wiadomo co jej obiecał czym ją przekonał,żeby do niego wróciła.

I to nie tylko kobiety tak mają,że odchodzą i wracają.

19

Odp: prosze o rade

przykre jest to ze ludzie odchodza i rania
marze o tym aby wrocila
chcial bym cos zrobic dlatego tutaj napisalem
jestem bezradny
pisalem listy sms,dzwonilem,prosilem ..
nie odpowiedziala
to trwa juz tydzien i 2 dni
moze czas..
a moze juz po wszystkim..
nie wiem
Nie ma sensu zebym sie narzucal bo to dziala wrecz przeciwnie
jedyne co moge zrobic to czekac
ehhh Zle mi jak cholera

20

Odp: prosze o rade

Wiem że to trudne, ale odpuść. Nawet jeśli za jakiś czas wróci uwierz mi, jest wielkie prawdopodobieństwo że znów się sypnie. Nie będzie już tak samo, zwłaszcza że powodem Jej odejścia jest ex. Zajmij się sobą i bądź silny. Wszytko przetrwasz, głowa do góry.

21

Odp: prosze o rade

A mnie zastanawia jedna rzecz. Piszesz dlaczego kobiety takie są.  Ale tak patrząc na to jak jesteś zdeterminowany aby ją odzyskać to myślę że sam sobie robisz krzywdę nie uwzględniając tego co ludzie Ci tu piszą. Masz tylko jeden cel bez względu na to co ona ci teraz funduje, odzyskać ja i koniec. A na.własne życzenie wchodzisz w gówno a dziwisz się ze Twoja kobieta robi to samo. Zastanów się poważnie.

22

Odp: prosze o rade

Pisz normalnie, nie piszesz wierszy tylko na forum big_smile
Wszyscy Ci to tutaj mówią - odpuść. Ona jest teraz zafascynowana byłym. Cokolwiek byś nie zrobił, nic nie zdziałasz.
Wybrała byłego - skoro tak, to znaczy, że nadal coś do niego czuje, a Ty najpewniej byłeś plastrem, tak jak kobiety Ci piszą.
Wyślij jej krótką wiadomość, np "jak chcesz, wrócić do byłego, to rozumiem, nie będe Cię zatrzymywać. Tylko nie wracaj z płaczem, jak znowu cię kopnie w dupę" I tyle

23

Odp: prosze o rade

tak robie sobie krzywde i cierrpie wiem

moim celem i glownym powodem tego postu byla potrzeba porady
pisac ,dzwonic walczyc czy zamilknac?
Tak naprawde chcialem odpowiedzi jakiej kobiety,rady kogos kto cos takiego przechodzil?
kazda sytuacja jest inna kazdy znas jest inny wem

24

Odp: prosze o rade

No więc otrzymałeś te rady. Wszyscy są jednogłośni, co zrobisz Twoja decyzja. Nie pakuj się w to g...o.

25

Odp: prosze o rade

No a co tu radzić ? Dziewczyna spędzała z Tobą czas, a gdy tylko pojawił sie jej były od razu do niego poleciała. Nie jest warta Ciebie. Zobaczysz, że za jakiś czas się przejedzie i będzie chciałą wrócić, ale wtedy kopnij ją w dupę

26 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2015-11-22 14:32:52)

Odp: prosze o rade

Dostałeś odpowiedź, i to nie jedną, nie dwie. Rzecz w tym, że nikt nie napisał tego, co chciałeś przeczytać.


Po przeczytaniu wszystkich Twych postów zastanawiam się nad tym, czy Twoja historia jest prawdziwą.

Posty [ 26 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024