CHCĘ ZMIENIĆ SIEBIE - bedziecie dopingować ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MEDYCYNA NATURALNA - ZIOŁA, ZDROWE ODŻYWIANIE, DIETY » CHCĘ ZMIENIĆ SIEBIE - bedziecie dopingować ?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 36 ]

Temat: CHCĘ ZMIENIĆ SIEBIE - bedziecie dopingować ?

Witam

może to wydaje sie smieszne ale od wczoraj mam cel schudniecia (tylko 6 kg) do świat
jesli mi sie to uda od nowego roku chce sie zmienic o 360 stopni, czyli kolor wlosow (teraz mam czarne chodz jestem naturalna ciemna blondynka) , ubior (mam 30 lat a czuje sie jak stara baba)
prowadze z mezem firme malo czasu mamy dla siebie i chce poprostu aby zobaczyl mnie inna , chce odzyc, czuc sie ladna, a jak narazie czuje sie zmeczona hmm
doradzcie mi dziewczyny co zrobic aby zaczac czuc sie pieknym,? makijaz robie zawsze rano na szybko, puder , tusz i kredka i biegiem do biura, a podobaja mi sie makijaze typu naprawde takie mocno pomalowane oczy eilajnerem (jak sie to pisze)
moze wy zapodacie mi jakiegos kopa abym dotrwala do tego co sobie obiecalam, poniewaz czuje sie jakas taka nudna sad

licze na wasza pomoc smile

pozdrawiam

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez chomik9911 (2015-11-04 10:39:32)

Odp: CHCĘ ZMIENIĆ SIEBIE - bedziecie dopingować ?

Zmieniaj się przede wszystkim dla siebie, dla męża na dalszym miejscu smile Fajnie! Wprowadź zdrowy tryb życia -lżejsze jedzenie, sport. Zadbaj o skórę, kup nowe ciuchy, pomaluj oczy eyelinerem i będziesz się czuć piękna smile Polecam basen - zaznasz przy okazji relaksu. Trzymam kciuki za zmiany! Zdawaj relację jak Ci idzie smile

Natura dała nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język - po to, abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili.

3

dzieki za szybka odpowiedz smile

dla meza to ja nie za bardzo sie chce zmieniac bo on ,,narazie ,, nie narzeka tongue
chce to zrobic bardziej dla siebie bo czuje sie zmeczona soba, taka nudziara, duzo schudnac nie musze bo ok 7 kg a wiec nie duzo
basen to dobra sprawa i napewno w swoj notes go wpisze, kolo mnie otworzyli tez silownie i fitnes i chyba sie zapisze smile
gorzej u mnie z ruchem, mam prace siedzaca i w dzien poprostu tylek sie leni hmm tak samo dieta, niby malo jem ale zawsze cos co w sumie nie dla mojego celu jest dobre, obiad mam pozno bo gotuje jak wracam po pracy , chcialabym nie zjesc ale kurcze tak ladnie pachnie , kazdy wcina, czym to badz jak zastapic?
duzo tego tak na raz
jakos musze sobie to poukladac aby to mialo rece i nogi smile

Reklama

4

spokojnie w internecie znajdziesz mnóstwo info. smile Ja z własnego doświadczenia mogę Ci powiedzieć, że ja zabieram treściwe posiłki do pracy żeby nie podjadać a po prostu się najeść, czyli normalny obiad czy kolację. No jak masz siedzący tryb to warto rozruszać kości. 2,3 razy w tyg jakaś aktywność to sama przyjemność. smile Więcej spacerów, w weekend basen z mężem i sama zdziwisz się jak szybko będziesz się czuła lepiej.

Natura dała nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język - po to, abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili.

5 Ostatnio edytowany przez chantal12 (2015-11-04 10:59:58)

to ja dzis zaczynam big_smile mam nadzieje ze osiagne to co chce i wkoncu poczuje sie ladna mama, zona i kobieta a nie marudna baba tongue
fryzjer na koncu najpierw cialo big_smile
a moze ktos ze mna sie przylaczy? wink relacje dziennie bedziemy sobie zdawac jak nam idzie i bedzie razniej wink
chomiczku napewno bede pisac jak mi idzie, dzis zaczynam od tego ze zjadlam grahamke i jodurt na sniadanie i poki co pije wode aby troche sie oczyscic, wieczorem obaid zrobie jakis lekki , jakas herbatka i pocwicze, na poczatek nie duzo ale z dnia na dzien coraz wiecej, w sobote skocze na ta nowa silownie, bo mam ja doslownie pod blokiem tongue

jesli ktoras z was ma jakie wlasne sprawdzone jadlospisy na kazdy dzien to poprosze smile bo w necie jest duzo ale jednak wole sprawdzone , ktore pomogly smile

buziakuje :*

chomiczku a podopowiesz co zabierasz do pracy, jakie posilki? bo w tym ja zielona jestem co zabierac , badz co dzien wczesniej sobie uszykowac aby bylo ok do dazonego celu

6

na pewno też musisz się zmienić troche w środku - bo jak widzę piszesz że czujesz sie jak stara zrzedząca baba smile być bardziej pozytywna do otoczenia swojego, więcej się uśmiechać (chyba ze usmiechasz sie duzo ) ogólnie jak się dobrze czujemy same z sobą to odrazu też lepiej wyglądamy.

co to zmian to też bym pomyślala o zmianie diety. ja wykluczyłam wiele produktów z diety i czuję sie duuużo lepiej a jem lekko juz prawie od 2 lat. jem bardzo duzo warzyw i owoców oraz ryb. jakbym nie piła alkoholu to już w ogole myśle ze czulabym się i wygladałabym duzo lepiej, ale lubię wyjść w weekend czasem więc tego nie odpuszcze tongue nie pije coli czy takich rzeczy tylko wodę, do dronków sok, ale jak wspomnialam czasem lubię.

poza tym ćwiczę. 3-4 razy w tyg. czasem boegam ale raczej częściej ćwiczę w domu. zauważyłam wiele zmian w sobie i prawie ciągle mam dobry humor.
jeśli chodzi o wygląd zewnętrzny to wszystko jest ważne. ja np bardzo dobrze się czuję jak mam maikjaż, zawze go mam. nie jest mocny ale ja akurat nie potrzebuje mocnego makijażu. do tego fryzjer co 3 m-ce i kosmetyczka, wybieram sobie jakieś tam zabiegi żeby swie lepiej czuć. W domu też nie zapominam o peelingu, maseczkach czy innych produktach pielęgnacyjnych.

także trzymam kciuki za Ciebie, zmień fryzurę to zawsze daje super efekt, zmień na jaśniejszy kolor podobno w jaśniejszym wygląda sie młodziej smile a pożniej dodaj reszte rzeczy które musisz zmienić smile

7

HEJ:) ja tez dołanczam do ciebie jak chcesz mozemy sie wzajemnie wspierac wymieniac sukcesami w drodze do lepszej siebie pozdr:)

8

Chantal brawo! pierwszy sukces za Tobą - podjęta decyzja i początek zmian smile :* Wiesz ja od razu mówię, że ja dietetycznych obiadów nie robię. Jem to co lubię tzn. ryż z przyprawami, warzywami i kurczakiem mieszam razem na patelni do tego surówkę jem; kaszę z sosem i surówką czy buraczkami, kotleta z surówkami i ryżem, rybę, pierogi, nawet spaghetti czy makaron ze szpinakiem. Pęczak ze szpinakiem wymieszany polecam smile a śniadania i kolacje to twarożek z warzywami, kanapki z szynką serem i warzywami, grzanki, musli z owsianką i owocami. Z owoców lubię najbardziej grejpfruty, pomarańcze i gruszki czy brzoskiwnię. Jabłka też jem choć mniej chętnie. Piję dużo wody, zielonej i czerwonej herbaty, nie kupuję soków ani napojów. smile

9

dzien doberek smile

dziekuje za wypowiedzi smile

takaja ja tez w wekend lubi sobie drinka napic ale dlatego ze to mnie odstresowuje po calym tyg pracy (prowadze firme z mezem) , do tego dziecki, szkola wiec taki drink dla mnie to relaksik
co do usmiechu hmmm...staram sie ale czasem mam takie dni dolujace, aczkolwiek z chwila kiedy powiedzialam sobie ze sie zmienie jest mi ciut lepiej smile

kociak ciesze sie ze chcesz sie przylaczyc do mnie, wiecej znaczy razniej i pewne efekty i skuteczne smile
tak wiec rozgosc sie i pisz co planujesz zmienic u siebie i zaczynamy smile

chomiczku co do diety, no wlasnie wczoraj w dzien super, wrocilam zrobilam rodzinie parowki ja nie zjadlam , wypilam herbatke, zdjadlam owoc i activie, ale jak sie przebudzilam w poznym wieczorem bo przysnelam, to od razu na pol przytomna zrobilam sobie chleb sad i tu jest moj minus jaki musze wyeleminowac , jakis pomysl? sad
dodam ze czasem sytuazje w pracy i wykrety dzieci w szkole mnie mecza i nerwy puszczaja moze tu tez jakas wina w podjadaniu poznym? bo slyszalam jak sie ma nerwy to sie jesc nie chce a potem organizm sie upokaja i sie domaga

jak myslicie ?

10

Chantal ja jem normalnie pieczywo ciemne. Rano na śniadanie czy wieczorem na kolację. Musisz jeść żeby nie chodzić głodna bo będziesz podjadać. Uważam, że sport i rozsądek przede wszystkim a nie katowanie się na siłę, zwłaszcza że nic Cię nie goni smile

11

postaram sie jesc ale mniej smile

dzis i tak zrobilam lepszy krok w przod bo poczulam glod i zamiast leciec do piekarni (mam obok piekarnie i cukiernie) to zjadlam moje jablko z szuflady smile a kusi mnie isc ale nie nie ;P

12

Hej. Przyłącze się do tematu☺. Ja mam 22 lata. Jestem mężatką. I tak jak ty czuje się jak stara baba hehe. Również chciałabym się zmienić i tak jak dziewczyny piszą makijaż fryzura to wszystko jest fajne,ale najważniejsze by te zmiany zacząć od środka zmienić nastawienie. Być lepsza dla siebie. Myśle że fitness to świetny pomysł. Jak będziemy kochać siebie to piękno będzie na naszej twarzy promieniac☺

Ludzie się karmią tym co Ci nie wyszło I smucą tym co Ci się udało. Zauważyłeś?

13

Hej. Przyłącze się do tematu☺. Ja mam 22 lata. Jestem mężatką. I tak jak ty czuje się jak stara baba hehe. Również chciałabym się zmienić i tak jak dziewczyny piszą makijaż fryzura to wszystko jest fajne,ale najważniejsze by te zmiany zacząć od środka zmienić nastawienie. Być lepsza dla siebie. Myśle że fitness to świetny pomysł. Jak będziemy kochać siebie to piękno będzie na naszej twarzy promieniowac☺

Ludzie się karmią tym co Ci nie wyszło I smucą tym co Ci się udało. Zauważyłeś?

14

chantal12 jeśli chodzi o pieczywo to ja zamieniłam na wafle ryżowe, ale było bardzo ciężko na początku. jem tak już prawie rok, więc idzie sie przyzwyczaić smile ja na szczęście jak coś zaczne to już to robię, rzadko się łamię więc moja dieta nie sprawia mi już problemu jak było na początku smile

zmieniłaś już fryzurkę? zapisałaś sie do fryzjera? ja myślę nad zabiegiem jakiś na twarz, nie wiem na co się zdecydować, chcialabym coś żeby tak ją ozywić big_smile jutro wypłata więc w nast. tygodniu można rozplanować wydatki tongue

15

takaja fryzure zamierzam zmienic na sylwetra, czekam az mi troche podrosna, bo ja mam ten minus ze mam czarne wlosy (naturalna blondynka ciemna) i chce zejsc z koloru na taki braz jakis ladny zeby te odrosty byly mniej widoczne smile co do pieczywa, ja ogolnie w pracy to jem ciemne albo wlasnie chrupkie, tylko minus moj taki ze ja w dzien potrafie jesc naprawde bardzo malo a wieczorem objadu sie nawcinam hmm i jestem o to na siebie potem bardzo zla hmm silna wola bedzie mi potrzebna i samozaparcie tak jak mialam kiedy schudlam 30 kg a wiem ze ciezko na poczatku bo juz to przerabialam a teraz nie potrafie sie przelamac a tylko 7 kg chce schudnac, toc to nie duzo ...a tak trudne

MŻ dawaj przylaczaj sie smile im wiecej nas i dziewczyn ktore nam beda dopingowac, czasem kopa na rozped dadza i okrzycza tym szybciej nam sie uda smile
miesiac temu cwiczylam z chodakowska 3 tyg bez przerwy i czulam sie siwetnie, widzialam efekty a raz zrobilam przerwe 3 dniowa tak do dzis trwa sad obiecuje sobie ze zaczne od dzis a jak wracam po pracy to tak , odrabiam lekje z dziecmi do tego mam 18-miesieczna coreczke i potem juz nie mam sily..brrrr a tak ladnie mi szlo, dlatego chce zaczac wsio od poczatku smile juz i tak pije duzo wody i jem mniej smile

16

dziewczyny a co myslicie o diecie wodnej? hmm bo czytalam sobie tak teraz troche i dieta wodna polega na ,,upachniu badz oklamaniu,, zoladka, ale czy to cos da?

17

chantal12 napisał/a:

dziewczyny a co myslicie o diecie wodnej? hmm bo czytalam sobie tak teraz troche i dieta wodna polega na ,,upachniu badz oklamaniu,, zoladka, ale czy to cos da?

A wytrzymasz na niej całe życie? smile

18

chyba nie wink

19

proponuję pić przy okazji po prostu więcej wody smile

20 Ostatnio edytowany przez inaczejoziolach (2015-11-12 19:44:28)

Chantal!
Serdecznie polecam Ci książkę "Siła Nawyków"
Fajnie pokazuje jak w łatwy sposób "się zmieniać" - różne teczniczne sztuczki, neuro-oszustwa, całkiem skuteczne.
Ja zmieniłam parę rzeczy, choć nie te najważniejsze jeszcze...

21

witam smile

troche mnie tu nie bylo smile

pozamawialam pare ksiazek, od tyg zmienilam styl jedzenia (na zdrowsze)

mam do was pytanie , co sadzicie o cwiczeniach z chodakowska? stosuje ktos? cwiczy i widzi efekty?

ja zamowilam pare plyt od niej, jej przepisy i od 4 dni ide wedlug jej rad
narazie jedynym efektem cwiczen to megaa zakwasy ale walcze dalej tongue a dieta? bardzo mi jej potrawy smakuja

co sadzicie o niej? warto uparcie walczyc pod jej ,,nadzorem,, ?

22

chantal12 napisał/a:

witam smile

mam do was pytanie , co sadzicie o cwiczeniach z chodakowska? stosuje ktos? cwiczy i widzi efekty?

Na pewno jest to dobry wycisk. Jak sama powiedziałaś bo już masz zakwasy. Mimo tego że bóle mięśni się pojawiły nie poddawaj się i ćwicz. Po kilku dniach ból przeminie, a Tobie pozostanie satysfakcja, że dałaś radę i pokonałaś swoje granice. Więcej kilogramów Ci spadnie jeśli oprócz stosowania diety będziesz ćwiczyła. Bo to ruch daję nam najwięcej podczas odchudzania. W sieci znajdziesz wiele różnych ćwiczeń więc bez problemu możesz sobie je wymieniać by nie nudzić się ciągle z jednymi i by wymieniać mięśnie, które pracują podczas ćwiczeń.

23

Wedlug mnie intensywne cwiczenia NIE sa dobrym rozwiazaniem.

Dlaczego?

Po pierwsze dlatego, ze ktos, kto utyl zwykle je za duzo. Wobec tego powinien sie nauczyc jesc mniej. Intensywne cwiczenia powoduja, ze spalamy WIECEJ kalorii niz zwykle - a to z kolei oznacza, ze uczymy organizm, ze ma CHCIEC wiecej.

Po drugie ktos, kto ma nadwage zwykle nie ma dobrej kondycji i taki nagly zryw to prosta droga do kontuzji.

Po trzecie - cwiczenia daja dobra sylwetke ale TYLKO w okresie, w ktorym sie cwiczy - miesnie nie uzywane z powrotem zanikaja - oznacza to, ze jezeli ktos chce miec figure jak Chodakowska to musi tak trenowac juz zawsze, a nie tyljo podczas diety.

Bez dlugotrwalego treningu miesnie zanikna znacznie szybciej niz przyzwyczajenie zjadania dodatkowych 300kcal.

Jedyna rozsadna droga jest NAUCZENIE SIE ZJADANIA TAKIEJ ILOSCI POZYWIENIA, JAKIEJ AKTUALNIE POTRZEBUJEMY.

|---------------|------>

24

I zeby nie bylo - cwiczyc sobie mozna, a owszem, ale nie po to by schudnac - bo takie podejscie oznacza ze ktos bedzie zapierniczal pol roku a potem? A potem bedzie klasyczme jojo i zdziwienie, ze dlaczego, skoro cwiczyl? A no wlasnie dlatego, ze cwiczyl i przestal jak tylko waga spadla.

Cwiczyc mozna dla poprawy sylwetki - wtedy sie cwiczy tyle ile sie chce i mysli dlugofalowo. Jezeli CHCE wygladac jak Chodakowska to WIEM, ze musze cwiczyc jak ona - co oznacza kilka treningow dziennie przez dlugi okres.

Wiec moze lepiej sie nie porywac z motyka na slonce, ale na chlodno rozwazyc co sie chce osiagnac i co jest sie w stanie UTRZYMAC?

Wtedy jest to "zmiana siebie" a nie zryw bo swieta ida tongue

|---------------|------>

25

Iceni napisał/a:

I zeby nie bylo - cwiczyc sobie mozna, a owszem, ale nie po to by schudnac - bo takie podejscie oznacza ze ktos bedzie zapierniczal pol roku a potem? A potem bedzie klasyczme jojo i zdziwienie, ze dlaczego, skoro cwiczyl? A no wlasnie dlatego, ze cwiczyl i przestal jak tylko waga spadla.

Przecież to jest oczywiste, że jeśli ktoś zacznie ćwiczyć, wyeliminuje niezdrowe produkty ze swojej diety, całkowicie zrezygnuje ze słodyczy przez kilka miesięcy to schudnie. Tak samo oczywiste jest, że po okresie "odchudzania" gdy powróci się do wcześniejszego trybu życia i nawyków żywieniowych to waga wróci do tego co było, albo i jeszcze się zwiększy. Dlatego jeśli ktoś chce się odchudzać to trzeba robić to z głową.  Zmniejszyć ilość posiłków, zwiększyć częstotliwość, tak by nie dopuszczać do uczucia głodu. Raz na jakiś czas pozwolić sobie na coś niezdrowego w małej ilości. Ćwiczyć dla siebie, dla kondycji, dla sylwetki, dla rozrywki. Po prostu polubić ruch, który nie tylko wpływa na sylwetkę, ale i samopoczucie.

26

witam dziewczyny smile

dawno mnie nie bylo ale to przez brak czasu

co do mojej zmiany, troche w swieta dalam czadu ale od 1.01 cwicze 6 dni w tygodniu, diety zadnej narazie nie stosuje ale jem mniej i omijam gazwane i smieciowe jedzenie smile jak narazie jest 1 kg na minusie, mierzylam sie 16 stycznia, wiec nastepne mierzenie bedzie dopiero 16 lutego, dam znac czy jakis efekt jest smile

pozdrawiam

27

Chantal ja jestem ciekawa Twojego dziennego menu.
I tak szczerze, czytajac Twoje posty mam wrazenie, ze probujesz cos robic w kierunku schudniecia a tak naprawde nie robisz kompletnie nic. Tylko sie starasz, ale nie dzialasz

16.05.2016 2:12 Majeczka, nasz caly swiat <3<3<3

28

moja codzienne menu wyglada o tak:

sniadanie 1- 2 kromki chleba razowego z twarogiem lub jajkiem lub chuda wedlina plus jakies warzywo

sniadanie 2- tutaj roznie poczawszy od jogurtu lub jakiej salatce warzywnej 

obiad- raczej malo kiedy jem w tyg obiad w poludnie lub krotko po poniewaz jestem w pracy wiec zjem znowu 2 kromki jakiegos pieczywa chrupkiego z jakim dodatkiem

obiad mam dopiero jak wracam po pracy, od dawna nie jem ziemniakow a makarony tylko wielozbozowe, przed snem zjem jeszcze jakis owoc badz warzywo

w sumie to nie powiedzialabym ze nie dzialam bo wypociny codziennie u mnie sa, cwicze codziennie po 45 min wiec na 4 literach nie siedze smile widze po ciuszkach ze powoli efekt sie zaczyna pojawiac, ja nie jestem pulchna kobieta, waze 54 kg (wazylam 55/56) , chce tylko dojsc do wagi sprzed ciazy...ot i wot  (50 kg)

29

Jesz nieodpowiednio. Sniadanie spoko, 2sniadanie jogurty pewnie kupne o smaku owocowym? Jesli tak to tam jest sam cukier. Obiad, rzadko jesz, co jest bledem, powinnas sobie szykowac obiad dzien wczesniej i brac do pracy, zeby tam zjesc porzadnie a nie zapychac sie chlebem... i kolacja jest tak samo wazna, 4-5h przed snem.
Jak cwiczysz musisz dostarczac organizmowi tyle kcal, zeby mial jak spalac, a nie odkladac. Dlatego do tej pory schudlas tylko 1kg, nie np 4. Nie mowie tu, zeby chudnac cale 5kg w miesiac, ale robiac to z glowa osiagniesz zamierzony cel, ktory Ci sie utrzyma.
Chudniecie nawet kilka kg ma ogromne znaczenie jak to robisz.
A powiedz mi, gdzie ja Ci napisalam, ze siedzisz na 4literach? wink chodzi mi o to, ze probujesz "30"roznych sposobow, a nie jeden konkretny a z glowa, ktory pomoze Ci osiagnac zamierzony cel.
Ale to jest moje zdanie. Dla mnie jest albo 100% dawania z siebie, albo daje sobie spokoj

30 Ostatnio edytowany przez chantal12 (2016-01-25 14:15:40)

mialam na mysli jogurt naturalny badz twarog wiejski - nie lubie jogurtow smakowych od zawsze

co do obiadu to masz racje..

tylko ciekawi mnie to ze jak wracam do domu ok godz 17.00 i robie obiad pozostalym domownikom ktory gotowy jest tak ok 18.00 to zeby juz nie opychac sie obiadem po raz drugi (gdybym brala obiad do pracy)
czym to zastapic? podwieczorek ? kolacja juz?  chodze spac ok 23.00 czasem 24.00

znacie jakies fajne str na jadlospis ? mam ksiazke chodakowskiej z przepisami i sledze jej przepisy na fb , ale niektore wogole mi nie smakuja, na necie pare ladnych znalazlam ale na dluga mete nie da sie caly czas jesc tego (chyba za bardzo wybrzydzam hmm )

31

No jak wrocisz do domu po pracy i domownicy cos jedza to usmaz sobie piers z kurczaka np z surowka, salatka, tunczyk, albo jakis twarog czy serek wiejski. Chodzi o to, zebys po powrocie z pracy jadla glownie bialko, a jak najmniej weglowodanow. No i owoce jedz tez ale max do obiadu.
Wpisz sobie potrawy bialkowe albo niskoweglowodanowe.
Ja wyszlam teoche z wybiegu przez ciaze, nie skupiam sie na tym i nie mysle wogole o diecie, wiec Ci niestety nie dam tyle pomyslow ile bym Ci dala jeszcze pol roku temu wink

32

rozumiem smile ale dzieki za rady smile

gratuluje ciazy i zycze ci szczesliwego rozwiazania smile

33

Dzieki wink sama juz czekam na koniec pologu i wracam na silownie i do diety, zeby szybko gubic to co nadrobilam wink
Ah no i polecam chleb bialkowy. Tylko nie wiem czy w polsce jest dostepny

34

Chantal12 jak postępy u Ciebie,  jak Twoja przemiana? Daj znać co u Ciebie.

35

witam i dzieki za zainteresowanie wink

od ost mojego wpisu tutaj zmienilam nawyki calkiem, mam diete ktorej pilnuje, jem 5 posilkow dziennie i pije duzo wody, cwicze caly czas

postepy to

4 kg w dol (jak dla mnie w sam raz bo ja szczupla jestem) ale za to cialo ladnie sie formuje, cm ladnie w dol polecialy i powoli wchodze w ubrania ,,s,, co nie dawno moglam pomarzyc smile

do zdrowego jedzenia juz przywyklam bo z poczatku ciezko bylo ;P tym bardziej ze lubialam kiedys na miescie zjesc badz zamowic sobie do pracy jakas pizze itd, teraz biore obiady ze soba wiec nie ma wymowki

walcze dalej smile chce wyrobic ladnie cialko smile

36

Tylko gratulować wyników i oby tak dalej!

[tu była nieregulaminowa sygnatura]

Posty [ 36 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MEDYCYNA NATURALNA - ZIOŁA, ZDROWE ODŻYWIANIE, DIETY » CHCĘ ZMIENIĆ SIEBIE - bedziecie dopingować ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016