Mama 6 miesiecznego synka - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » OGŁOSZENIA » Mama 6 miesiecznego synka

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Mama 6 miesiecznego synka

Witam serdecznie. Nie ukrywam, że czuję wstyd do samej siebie pisząc tutaj a raczej prosząc o pomoc sad jednakże sytuacja w jakiej się znalazłam nie pozostawia mi nic do stracenia... Mam 24 lata, nie pracuje, wychowuje 6 miesięczne dziecko razem z moim partnerem. Ja mam rentę po mamie w wysokości 750 zł miesięcznie + rodzinne na dziecko 77 zł. Mój chłopak pracuje na budowie, zarabia różnie, Max 1100 zł miesięcznie. Mamy do spłaty kredyt w wysokości 400 zł raty co miesiąc, byliśmy zmuszeni wziąć kredyt na remont mieszkania , w którym obecnie mieszkamy,bo nie mieliśmy się gdzie podziac z małym sad Nasze miesięcznie wydatki bardzo przekraczają nasze dochody, dlatego jeśli mogę prosić wszystkich którzy mogą ofiarować nam parę groszy, to będziemy ogromnie wdzięcZni za okazaną łaskę. Chociaż na leki dla małego, który od urodzenia zmaga się z kaszlem, żaden lekarz nie umie nam wytłumaczyć skąd to się bierze, tylko wiecznie przepisuja nam nowe leki, które są coraz to droższe..  Bardzo proszę o pomoc. Z góry dziękujemy !

Natalia
74102014620000750202306694

"Życie jest pełne niespodzianek"...
Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Mama 6 miesiecznego synka

Dlaczego dałaś tytuł "mama 6 miesięcznego synka" skoro w 2012 pisałaś o tym,że masz dziecko?

Końcówkę -om piszemy w celowniku liczby mnogiej rzeczowników wszystkich rodzajów, np.Wspomniałem o tym moim gościom.
Zwrócił się ku tamtym kobietom.
Przyjrzał się uważnie oknom i drzwiom.

3

nie jestes sama masz partnera ktory niech zarobi na wasze utrzymanie .

ja bym chciała miec te kwote ktora ty masz . tez mam na utrzymaniu mieszkanie i 2 chłopakow dorastajacych
ale nad wzieciem kredytu bym sie zastanowiła czy mnie na niego jest stac .
jest wiekszosc samotnych osob ktore zyja za mniej  niz ty masz .
a mysle , ze praca na budowie jest lepiej płatna , chyba ze partner ci nie mowi wszystkiego

Reklama

4

Dokładnie za takie pieniądze da się już wyżyć.

Czasem ratują nas prawdziwe drobiazgi : zmiana pogody, gest dziecka, filiżanka doskonałej kawy.
Jonathan Carroll "Dziecko na niebie".

5

tak ja bym chciała takie pieniazki miec .
da sie wyzyc skromnie ale da .
ja sama wychowuje dzieci i chodza do szkoł .
ludzie zyja za mniej

Reklama

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » OGŁOSZENIA » Mama 6 miesiecznego synka

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018