poszukuję makijażystki/wizażystki godnej zaufania - chłopak - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » poszukuję makijażystki/wizażystki godnej zaufania - chłopak

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 ]

Temat: poszukuję makijażystki/wizażystki godnej zaufania - chłopak

Cześć! Szukam sprawdzonej makijażystki/wizażystki, dla której nie straszne byłoby podjęcie się zadania, polegającego na przeistoczeniu mnie na chwilę w piękność, coś na kształt, wpiszcie sobie w wyszukiwarce "Joseph Harwood" . Nie mam upatrzonego konkretnego rodzaju makijażu. Dlatego zależy mi też na doradztwie, również w kwestii włosów. Chcę przekonać się na własnej skórze, czy to naprawdę możliwe aby umiejętnie umalowany facet do złudzenia mógł przypominać atrakcyjną kobietę. Zdaję sobie sprawę, że efekt na mojej twarzy zapewne nie będzie aż tak spektakularny jak na załączonym filmiku bo nie mam aż tak plastycznej twarzy. Zależy mi na dyskrecji. Jestem z trójmiasta, ale odzywajcie się nawet jeśli jesteście z innych rejonów bo bywam w różnych miejscach. Pozdrawiam! smile)

Zobacz podobne tematy :

Posty [ 1 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » poszukuję makijażystki/wizażystki godnej zaufania - chłopak

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024