Potrzebujemy pomocy - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » OGŁOSZENIA » Potrzebujemy pomocy

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Potrzebujemy pomocy

Witamy
Razem z moim partnerem chcielibyśmy Państwu w wielkim skrócie przedstawić naszą tragiczną sytuacje w której się znaleźliśmy.
Jestem kobietą lat 29,od 10 lat mieszkam wspólnie z partnerem w starej kamienicy.Partner jest osobą z umiarkowanym stopniem niepełnosprawności ze względu na kifoskolioze,od urodzenia choruje na chorobe Recklinhausena(nerwiakowłókniatowosc),jakby nieszczesc było mało w kwietniu br u partnera zdiagnozowano nowotwor lewego dołu łokciowego ,guz został usuniety .Swiat nam sie zawalił .Nigdy nikogo nie musielismy prosic o pomoc nawet sami w miare mozliwosci pomagalismy potrzebujacym.Sytuacja finansowo-bytowa zaczeła sie komplikowac w 2009 r kiedy to partner podjał sie operacji kregosłupa ze wzgledu na kifoskolioze,niestety musiałam zrezygnowc z pracy by zajac sie wtenczas lezacym partnerem ,rzecz jasna partner rowniez wtedy był niezdolny do pracy.Zaczelismy popadac w dlugi ,przestalismy placic czynsz za mieszkanie,kredyty ,jednym słowem nie wyrabialismy finansowo .Dlug za mieszkanie siega 17 tys zl ,grozi nam eksmisja ,jedyne wyjscie jakie nam dał Urzad Miasta to rozlozyc zadluzenie na miesieczne ratt w wysokosci 300zł +bierzacy czynsz 290zł ,nie wydołamy finansowo ,na chwile obecna ja pracuje na reke otrzymuje 720 zł ,partner ma rente w wys.640-160zajecie komornicze,zasilek pielegnacyjny 150zł,opłacamy to co mozemy zaległe kredyty gdzie juz windykatorzy to przejeli ,musimy tez zyc jakos ,nieraz juz nam brakowało na chleb,nie dajemy rady ,nie chce nam sie zyc ,na pomoc rodziny nie ma co liczyc ,dlatego prosimy ludzi o dobrych sercach by nam pomogli w jakikolwiek sposob,jestesmy w stanie udokumentowac nasza sytuacje.Prosze nie pisac obrazliwych opini bo nikt naprawde nie wie jak jest nam ciezko .Pozdrawiamy

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Potrzebujemy pomocy

rozumiem , ze ciezko .
wiesz ja sama wychowuje 2 dzieci , ojciec wogole nie interesuje sie ich losem . wiec jestem zdana tylko na sama siebie .
jeszcze nie pracuje zawodowo bo niemoge znalesc pracy .
mam tylko alimenty z funduszu i rodzinne .
mam tez opłaty tak jak kazda rodzina .
dzieci chodza do szkoł .
dorabiam tam gdzie tylko idzie .
ale nigdy niewzielabym kredytu na ktory by mnie nie było stac majac taka sytuacje jaka mam .
zawsze najwazniejsze sa opłaty ktore płace bo to priorytet .
dzieci tez niemaja zbyt wiele , bo niestety nie stac mnie aby zapewnic im to co maja inne dzieci .
wiem jak to jest gdy niema sie co do garka wlozyc , jak trzeba było jescchlebek ze smalcem bo nic innego niebyło .
jak swieta były skromne  bo mnie niebyło stac .
ale zadnego kredytu bym niewzieła .
teraz staram tez dorabiam , zbieram puszki jak juz niema nic innego aby gdzies zarobic .

wiec powinnas udac sie do jakiej fundacji ktora wspiera osoby niepelnosprawne . tylko niewiem czy ktos chce pokrywac czyjes długi .
jesli masz legalna prace to najnizsza krajowa jest ponad tysiac dwiescie zl .

3 Ostatnio edytowany przez mania2208 (2015-10-11 19:22:45)

Jak już pisałam wyżej naszą sytuacje opisałam w wielkim skrócie,kredyty które braliśmy były brane kiedy mieliśmy dobrze płatną prace ,ale nikt nie przewidział że zdrowie partnera nagle się skomplikuje i trzeba będzie zrezygnować z pracy .Obecną pracę którą mam jest to praca legalna a dochód niski stąd źe jestem uczestnikiema nie pracownikiem jednej z Fundacji w naszej miejscowości,żadnej pracy się nie boje bo również w ogłoszeniach szukam prac dorywczych :mycie okien ,ulotki itp.Opisując moja historię nie miałam na myśli że ktoś ma za mnie spłacić długi bo nie oto chodzi ale może znajdzie się osoba ktora zechce na jakkolwiek pomóc.Pozdrawiam

Reklama

4

dzisiejsze czasy sa takie , ze nieraz trzeba byc przewidywalnym  . bo dzis praca jest nawet ta na umowe ale za chwile moze jej nie byc .
ja teraz puszki zbieram bo dorywcze sie skonczyły u gospodarzy

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » OGŁOSZENIA » Potrzebujemy pomocy

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018