nowy początek - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » OGŁOSZENIA » nowy początek

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: nowy początek

Witam bardzo serdecznie. Za niedługo zostanę Mamą, to moja największa radość ale nie mogę do końca się jej oddać ponieważ nie mam żadnych środków do życia, partner próbuje rozwinąć własną działalność, idąc w jego ślady też robię coś swojego, w granicach własnych możliwości. Dokładnie zajmuję się tworzeniem bransoletek z kamieni naturalnych, staram się jakoś podołać. Bardzo proszę żebyście kobietki weszły na stronę na fb, wpisały bransoletki kobieco i tam znajdziecie co mam do zaproponowania, spojrzcie, ocencie, przekazacie info koleżance, bardzo mi na tym zależy. Bransoletki które tam zobaczycie to tylko przykładowe propozycje, jestem skłonna wykonać jakiekolwiek propozycje na specjalne zamówienie, co kto sobie zażyczy. Z góry dziękuję, ewentualnie zapraszam do kontaktu telefonicznego,
602624719. Pozdrawiam

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: nowy początek

Wiesz ile jest takich stron skąd mamy wiedzieć która akurat jest Twoja tongue?

3

Mi wyskoczyła tylko jedna strona, , gdzie wszystkie bransoletki są z kamienia, ale numer telefonu się nie zgadza.
Czy robisz też naszyjniki?

Reklama

4

a mi kilka stron wyskoczyło

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » OGŁOSZENIA » nowy początek

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018