Bylam z chlopakiem pare lat, mieszkalismy razem, rozstalismy sie bo... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Bylam z chlopakiem pare lat, mieszkalismy razem, rozstalismy sie bo...

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: Bylam z chlopakiem pare lat, mieszkalismy razem, rozstalismy sie bo...

Bylam z chlopakiem pare lat, mieszkalismy razem, rozstalismy sie bo stwierdzil ze sie musi wyszalec, ponad miesiac nie mialam z nim kontaktu,a ostatnio codziennie do mnie pisze i dzwoni, przyjezdza do mnie spimy ze soba i czesto spedzamy czas, ale jak ktos go pyta o mnie czy znowu jestesmy razem, to on ze nie, ze jestesmy przyjaciolmi i mi tez tak mowi, jak dostaje przy nim smsy to sie wypytuje od kogo i w ogle wydaje mu sie ze jest zazdrosny pyta sie gdzie i z kim jestem, ale utwierdza mnie w tym ze tylko sie przyjaznimy, pomozcie bo ja juz nie wiem co mam o tym myslec....pomocy!!! Kamila.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Bylam z chlopakiem pare lat, mieszkalismy razem, rozstalismy sie bo...

Pogadaj z nim poważnie i zpapytaj jak On to widzi...
Jeśli On traktuje Cię jak przyjaciółkę to chyba nie powinniście razem spać....
Jeśli taka przyjaźń Ci odpowiada to ok, a jeżeli nie to poprostu to zakończ...

3

Odp: Bylam z chlopakiem pare lat, mieszkalismy razem, rozstalismy sie bo...

popieram niteczkę, szczera rozmowa, bo przyjaciele raczej nie sypiają ze sobą i skoro on się wypiera związku to może szkoda tracić czas na niego, w tej sytuacji tylko poważna szczera rozmowa pomoże więc powodzenia

4

Odp: Bylam z chlopakiem pare lat, mieszkalismy razem, rozstalismy sie bo...

ile macie lat to takie dziecinne smile albo jesteś z nim !! albo nie to tylko seks

5

Odp: Bylam z chlopakiem pare lat, mieszkalismy razem, rozstalismy sie bo...

Napewno szczera rozmowa..  tak jak mowi niteczka..
Moze takze powinnas zapytac co robil przez ten msc... ?
Moze mial kogos, rozstal sie i szuka kogos z kim moglby spedzic troche czasu..
Musisz zastanowic sie sama co chcesz, taki uklad nie wyglada na typowa przyjazn..Dla mnie to ani przyjaciel (bo nie mozesz z nim byc szczera skoro jest zazdrosny o innych sypiacie razem..), ani chlopak (w koncu sam twierdzi, ze ejstescie przyjaciolmi)
Wyglada mi to na jakis zwiazek bezobowiazan.

Odp: Bylam z chlopakiem pare lat, mieszkalismy razem, rozstalismy sie bo...

ja po raz drugi do tej samej rzeki bym nie wchodziła......
on potrzebował się wyszaleć i zrobił to co chciał, jak już poczuł że się wyszalał to wrócił do ciebie a ty siostra miłosierdzia przyjełaś go ponownie

7

Odp: Bylam z chlopakiem pare lat, mieszkalismy razem, rozstalismy sie bo...

posty przeniesione


siłaDuszy napisał/a:

Trudna sprawa... nie będziecie nigdy razem, ale śpicie razem, wspólny czas... Musisz zapytać samą siebie, czy odpowiada Ci taki układ?? A może jednak jest iskierka nadzieji, że będziecie znów razem smile Miłość jest pełna tajemnic. Ale może porozmawiaj z nim tak mega szczerze.
Pozdrawiam serdecznie smile

sanders napisał/a:

Ja również uważam, że powinnas sie zastanowic czy pasuje Ci taki układ. Nie chciałabym być z facetem, który potrzebuje mnie tylko do seksu, ogólnie do wspólnego towarzystwa, ale nie chce być ze mną w związku. Wogóle nie rozumiem facetów, którzy mówią "kocham cie, zależy mi na tobie, ale nie mogę z tobą być"...
Porozmawiaj z nim i powiedz, żeby sie określił. Jeżeli jest uczucie to poco bronic się przed związkiem...?

kaszmirka29 napisał/a:

faktycznie dziwne,on chce sie wyszalec ale tzn co chce sie spotykac z innymi kobietami a Ciebie miec wtedy kiedy potrzebuje,postaw mu ultimatum ze albo jestescie razem normalnie,albo koniec

kaszmirka29 napisał/a:

faktycznie dziwne,on chce sie wyszalec ale tzn co chce sie spotykac z innymi kobietami a Ciebie miec wtedy kiedy potrzebuje,postaw mu ultimatum ze albo jestescie razem normalnie,albo koniec

liva napisał/a:

Według mnie to tak jak napisałaś chciał się wyszaleć - wiec sie wyszalał i wrócił, tyle, że nie do konca.
Widocznie mu sie spodobało takie szalenstwo i jednoczesnie chce mieć Ciebie i dalej szaleć bez ograniczeń.
Tak mi się wydaje...
Ja na Twoim miejscu bym z nim porozmawiała, czy widzi dla was jeszcze przyszłosc. Bo on mozliwe, ze sie dobrze bawi, jednoczesnie mając Ciebie przy boku a Tobie pewnie to nie odpowiada bo byś chciała czegos wiecej. Szczerze porozmawiać.

ewelinkaaa napisał/a:

no tak zgadzam sie z livią w 100%,wyszalał sie i chce wrocic,skoro mowi ze jestescie przyjaciółmi.....to czemu sie az tak interesuje tym co robisz?pilnuje cie.......,on ma prawo ranić cie i robic co chce,a ty masz sie mu tłumaczyc ze swojego postepowania?.....ja mysle ze jest tak,ze ciebie traktuje jako swoja wlasnosc osobe do ktorej moze zawsze wrocic jak mu z inna nie wyjdzie......tak on sie bawi,a ty?o jej my kobietki zawsze cierpimy bo jestesmy za bardzo uczuciowe,i zawsze jest taki problem ze ciezko jest nam odejsc......zycze ci Kamilko,abyś podjela madra decyzje,i juz nie cierpiala

liva napisał/a:

No wlasnie, co do tego, że on cie tak sprawdza - typowy pies ogrodnika. Sam nie wezmie a innemu nie da.

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Bylam z chlopakiem pare lat, mieszkalismy razem, rozstalismy sie bo...

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024