czy to trauma jak zapomniec? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » czy to trauma jak zapomniec?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: czy to trauma jak zapomniec?

okradł mnie znajomy z telefonu zrobił to z nożem (jestem mężczyzna lat 20) cierpie na choroby psychiczne ciężkie wszyscy myślą że jest u mnie lepiej a  w cale tak nie jest uważam że pod względem myśli samobójczych jest dużo gorzej,czuje się w dodatku od niego gorszy (słabszy,głupszy) czy można nazwać to trauma gdyż ciągle praktycznie o tym myślę i nie pozbędę się tego nigdy do końca życia bd to pamiętać

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: czy to trauma jak zapomniec?

A byles u psychologa ze swoimi dolegliwosciami?

3

Odp: czy to trauma jak zapomniec?

lecze się psychiatrycznie do psychologa jestem zapisany na za miesiąc ale on mi nie pomoże powie trudno i tyle a mnie to dotknęło mógłbym porównać to do spłuczki w toalecie ,potrafiłęm o tym zapomnieć ale widząc jego znajomych przejeżdżając przez pewne miejsca przypomina mi się

4

Odp: czy to trauma jak zapomniec?

psychiatra mowi ze mi nic na to nie poradzi może wplynac jedynie na moje samopoczucie odpowiedziałem ze to jest moje samopoczucie

5

Odp: czy to trauma jak zapomniec?

zaraz ide do roboty wiec chciałem zapytać czy zna ktoś psychologa do którego moglbym isc szybciej nawet platny do 100 złotych tylko nie chciałbym psychologa który za pierwszym razem bd mi robil wywiad srodowiskowy czy bralem narkotyki czy to tamto i mi pierwsza wizyta na to zleci poleca ktoś?

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » czy to trauma jak zapomniec?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024