Kastracja - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1 2 3 4 5 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 65 z 283 ]

Temat: Kastracja

Hej, witajcie drodzy forumowicze.
Wiec chcialem sie was zapytac czy wiecie gdzie sie mozna "wykastrowac" chodzi mi oczywiscie o farmakologiczna kastracje swoje organy chcialbym zachowac ze wzgledow estetycznych.
No i czy to jest legalne i mozliwe do wykonania w Polsce?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Kastracja

A dlaczego chciałbyś to zrobić?   A może wazektomia byłaby lepsza?

3

Odp: Kastracja
Werapoznan napisał/a:

A dlaczego chciałbyś to zrobić?   A może wazektomia byłaby lepsza?

Wazektomia odpada nie chodzi o nie plodnosc tylko o wyeliminowanie calkowicie popedu seksualnego.
Czemu chce to zrobic gdyz jestem prawiczkiem i uwarzam ze nim dalej zostane wiec zamiast tracic swoj cenny czas na masturbacje wole zajac sie innymi sprawami...

4 Ostatnio edytowany przez karmelowa_truskawka (2015-09-07 22:29:34)

Odp: Kastracja

Polecam terapię smile
U psychologa, rzecz jasna.

5

Odp: Kastracja

Daj spokój z tą kastracją. Ile masz lat by myśleć, że już nigdy nie zamoczysz?

6

Odp: Kastracja

Och tak.. i trzeba taki temat zalozyc na KOBIECYM forum.

Nie ma to jak brac na litosc :S

Zalosne...

7 Ostatnio edytowany przez Teo Mat (2015-09-08 11:00:15)

Odp: Kastracja
karmelowa_truskawka napisał/a:

Polecam terapię smile
U psychologa, rzecz jasna.

Pomysle o tym...

Po prostu Adam napisał/a:

Daj spokój z tą kastracją. Ile masz lat by myśleć, że już nigdy nie zamoczysz?

Mam prawie 22 lata. Nie chodzi o to ze nie zamocze bo okazje mam dosyc czesto ja po prostu mam jakas blokade i nie jestem w stanie sie przelamac przed dana kobieta nie wiem czy to kwestia wychowania czy czego innego. Moze problemem jest tez to ze kobiety ktore chca ze mna isc do lozka sa uzywane(wiem ze to glupie) ale mnie to brzydzi.

Iceni napisał/a:

Och tak.. i trzeba taki temat zalozyc na KOBIECYM forum.

Nie ma to jak brac na litosc :S

Zalosne...

Bardzo smieszne nie potrzebuje litosci, bo okazje mialem nie raz wiec nie jest tak ze nie mialem okazji ja nie umie ich poprostu wykorzystac, czemu na kobiecym forum to sam nie wiem. Co jest zalosne ze ja sie szczerze pytam o to jak sobie polepszyc zycie? Moze to ty bierzesz mezczyzn na litos ale moj problem polega no ocenianiu kobiet z gory a nie na braniu ich na litos masz zbyt bujna fantazje...

8

Odp: Kastracja

Tak... polepsz sobie zycie - skoro masz problem z kobietami, to sie wykastruj.

A jak ci buty obetra piete, to zamiast zmienic buty obetniesz sobie noge, zeby pieta nie bolala.

Oto twoja logika

9

Odp: Kastracja
Iceni napisał/a:

Tak... polepsz sobie zycie - skoro masz problem z kobietami, to sie wykastruj.

A jak ci buty obetra piete, to zamiast zmienic buty obetniesz sobie noge, zeby pieta nie bolala.

Oto twoja logika

Mi chodzilo o to ze bede mogl sie calowicie poswiecic zawodowo...
W sumie masz racje ze to uciekanie od problemu, dobra buty mozna zmienic.
Ja nie mam problemu z kobietami ale z samym soba nie potrafie byc z zadna, nie potrafie zadnej zaufac nie potrafie zadnej zainteresowac, oceniam kazda kobiete z gory...

10

Odp: Kastracja
Teo Mat napisał/a:
Iceni napisał/a:

Tak... polepsz sobie zycie - skoro masz problem z kobietami, to sie wykastruj.

A jak ci buty obetra piete, to zamiast zmienic buty obetniesz sobie noge, zeby pieta nie bolala.

Oto twoja logika

Mi chodzilo o to ze bede mogl sie calowicie poswiecic zawodowo...
W sumie masz racje ze to uciekanie od problemu, dobra buty mozna zmienic.
Ja nie mam problemu z kobietami ale z samym soba nie potrafie byc z zadna, nie potrafie zadnej zaufac nie potrafie zadnej zainteresowac, oceniam kazda kobiete z gory...

I naprawde sadzisz, ze na to pomoze usuniecie jader? tongue

11 Ostatnio edytowany przez Cyngli (2015-09-08 11:18:53)

Odp: Kastracja
Teo Mat napisał/a:
Werapoznan napisał/a:

A dlaczego chciałbyś to zrobić?   A może wazektomia byłaby lepsza?

Wazektomia odpada nie chodzi o nie plodnosc tylko o wyeliminowanie calkowicie popedu seksualnego.
Czemu chce to zrobic gdyz jestem prawiczkiem i uwarzam ze nim dalej zostane wiec zamiast tracic swoj cenny czas na masturbacje wole zajac sie innymi sprawami...

Idź do psychiatry.

12

Odp: Kastracja
Iceni napisał/a:

I naprawde sadzisz, ze na to pomoze usuniecie jader? tongue

Nie no az tak glupiutki nie jestem wink Na te problemy usuniecie jader nie pomoze ale myslalem ze jesli nie bede mial popedu seksualnego to odpusze sobie kobiety.

Cynicznahipo napisał/a:

Idź do psychiatry.

Na nic wieciej cie nie stac podobna odpowiedz juz padla tongue

13 Ostatnio edytowany przez Endar Spire (2015-09-08 12:08:52)

Odp: Kastracja

Teo Mat daleki jestem, żeby Cię linczować, ale trzeba przyznać, że inteligencja Twojego rozumowania jest istnie porażająca.
Wyobraź sobie, że ja Cię doskonale rozumiem. Mam tak horrendalnie wysokie libido, że chwilami chodzę po suficie, bo ręka już boli.
Też miewam myśli podobne do Twoich, niemniej jednak... rozsądek chłopie, rozsądek. To jest okaleczanie się. Jesteś w tym samym wieku co ja. Chłopie, miej litość. 3/4 życia co najmniej przed nami jeszcze, status quo może ulec zmianie kilkadziesiąt razy. Weź sobie chłopie wyobraź sytuację, że za 5-10 lat spotykasz kobietę życia, ta istotnie chciałaby z Tobą być... no ale klops... która normalna kobieta zechce faceta, który wykastrował się świadomie. Inna sprawa jakby Ci granat jajca urwał tak niefortunnie, że oba, a dzyndzla by oszczędził. Można by było do ów kobiety wnioskować o zrozumienie.

Reasumując. Rozumiem Cię, bo mam podobne chwilami przemyślenia. Niemniej jednak apelowałbym o rozsądek i nieokaleczanie siebie jako mężczyzny. Masz 22 lata i tak jak powiedziałem. Status Quo może ulec zmianie z dnia na dzień i możesz mieć w przyszłości problem.
Jeśli takie przemyślenia są wynikiem tylko i wyłącznie niepowodzeń z kobietami to naprawdę odpuść sobie.
Gdyby za taką decyzją szła jakaś wyższa idea, styl życia - to byłoby zrozumiałe. Gdybyś chciał zostać np księdzem, mnichem, pustelnikiem, ascetą, whatever to decyzja ta byłaby nawet zrozumiała. Natomiast jeśli podejmujesz tą decyzję tylko i wyłącznie pod wpływem impulsu, bo Ci z kobietami nie wychodzi to naprawdę odpuść sobie, bo jakkolwiek na to teraz patrzysz - zrobisz sobie ogromną krzywdę i myśl co chcesz - będziesz tego potem żałował.

14 Ostatnio edytowany przez Cyngli (2015-09-08 12:47:52)

Odp: Kastracja
Teo Mat napisał/a:
Iceni napisał/a:

I naprawde sadzisz, ze na to pomoze usuniecie jader? tongue

Nie no az tak glupiutki nie jestem wink Na te problemy usuniecie jader nie pomoze ale myslalem ze jesli nie bede mial popedu seksualnego to odpusze sobie kobiety.

Cynicznahipo napisał/a:

Idź do psychiatry.

Na nic wieciej cie nie stac podobna odpowiedz juz padla tongue

A co mam więcej Ci doradzić?
Masz 22 lata, całe życie przed sobą, jeszcze mało widziałeś i mało przeżyłeś, a chcesz się kastrować, bo do tej pory nie zamoczyłeś.
Na takie przypadki TYLKO psychiatra, chyba, że faktycznie chciałeś się tu dowartościować, to mogę Ci napisać tradycyjnie:

och, nie przejmuj się, daj spokój, jesteś wartościowym człowiekiem, po prostu jeszcze nie znalazłeś tej jedynej, bla bla.
Bierz, co chcesz.

15

Odp: Kastracja

Kurde, popęd seksualny, coś wspaniałego. Nie wyobrażam sobie życia bez uczucia, które rodzi się w moim ciele na południe od pasa i na północ od kolan. Nawet gdy jestem w pracy, nawet będąc singlem bardziej przejętym celami niż kobietami. Nie warto pozbawiać się tego na rzecz frustracji seksualnej. To jak głupieją męskie mózgi na widok atrakcyjnych kobiet to dosłownie naturalny narkotyk wink

16

Odp: Kastracja
Endar Spire napisał/a:

Wyobraź sobie, że ja Cię doskonale rozumiem. Mam tak horrendalnie wysokie libido, że chwilami chodzę po suficie, bo ręka już boli.

Tak z ciekawości, ile razy na dzień się masturbujesz?

A Ty autorze?

Mnie zastanawia jak trzeba mieć wysokie libido żeby to przeszkadzało w życiu codziennym, bo wydaje mi się że ja mam wysokie czasami, ale żeby mi jakoś to przeszkadzało to nie, bo minutka, i po sprawie.

Wiem że to nie jest odpowiedni wątek ale zastanawiam się czy kastracja powoduje np. że człowiek się nie zakochuje, czy jedno z drugim ma jakiś związek czy nie? Czy inaczej wtedy patrzy na ludzi? ciekawa sprawa...

17

Odp: Kastracja
lilly25 napisał/a:

Tak z ciekawości, ile razy na dzień się masturbujesz?

Zdarza się od 5-7 razy dziennie, koniec następuje najczęściej nie w wyniku rozładowania seksualnego, tylko z braku już sił do machania ręką xD

18

Odp: Kastracja
Endar Spire napisał/a:
lilly25 napisał/a:

Tak z ciekawości, ile razy na dzień się masturbujesz?

Zdarza się od 5-7 razy dziennie, koniec następuje najczęściej nie w wyniku rozładowania seksualnego, tylko z braku już sił do machania ręką xD

7 razy dziennie? Tzn masturbujesz sie przed praca/zajeciami, w trakcie, na przerwie, po i jeszcze ci sie chce ze dwa razy przed snem?

19 Ostatnio edytowany przez Endar Spire (2015-09-08 15:25:38)

Odp: Kastracja
Iceni napisał/a:
Endar Spire napisał/a:
lilly25 napisał/a:

Tak z ciekawości, ile razy na dzień się masturbujesz?

Zdarza się od 5-7 razy dziennie, koniec następuje najczęściej nie w wyniku rozładowania seksualnego, tylko z braku już sił do machania ręką xD

7 razy dziennie? Tzn masturbujesz sie przed praca/zajeciami, w trakcie, na przerwie, po i jeszcze ci sie chce ze dwa razy przed snem?

Tak big_smile
Pomijam aspekt, ze to chore istotnie staram się z tym walczyć, ale padło pytanie, to dałem odpowiedź.

EDIT. To był powód dla którego zostawiła mnie dziewczyna. Mnie się chciało bzykać nagminnie, a jej to przeszkadzało.
Nie jestem z tego powodu dumny, dlatego w bardzo dużym stopniu rozumiem dywagacje autora i jego podejście.
Mam czasem podobne napady depresji z tego powodu i czasem też moje myśli zachodzą w tym kierunku, żeby to jakoś farmakologicznie ukrócić.
Uniemożliwia mi to normalne funkcjonowanie o zwiazku z kobietą nie wspomnę.

20

Odp: Kastracja

A nie pomyślałes, ze jesteś uzależniony od masturbacji i to nie problem nadmiernego libido tylko typowy objaw uzaleznienia - chcesz wiecej i więcej...

21 Ostatnio edytowany przez Endar Spire (2015-09-08 15:58:02)

Odp: Kastracja
Iceni napisał/a:

A nie pomyślałes, ze jesteś uzależniony od masturbacji i to nie problem nadmiernego libido tylko typowy objaw uzaleznienia - chcesz wiecej i więcej...

Istotnie może tak być, ale na swą obronę mogę powiedzieć, że gdy byłem w zwiazku przestałem się masturbować dla samej masturbacji, tylko "przerzuciłem" się na żywą kobietę ze swoimi potrzebami. Różnica polega na tym, że większość osób mających problem z masturbacją ma problem równeż ze współżyciem z kobietą. Ja takiego problemu nie miałem, bo pożycie seksualne było zadowalające i zadowalało nawet dziewczynę, problemem była tylko narastająca częstotliwość zbliżeń. Ja permanentnie się do niej dobierałem. W związku rozładowywałem z satysfakcją swoje potrzeby "za pomocą" kobiety. Zatem problem sam w sobie nie jest ściśle powiązany z masturbacją samą w sobie. Tak myślę.

22

Odp: Kastracja
lilly25 napisał/a:
Endar Spire napisał/a:

Wyobraź sobie, że ja Cię doskonale rozumiem. Mam tak horrendalnie wysokie libido, że chwilami chodzę po suficie, bo ręka już boli.

Tak z ciekawości, ile razy na dzień się masturbujesz?

A Ty autorze?

Ja nie az tak czesto bo nie lubie sie szybko sie rozladowac ja musze miec troche czasu no minimum 1 godzine, nawet jak skoncze no to albo od razu mi sie chce a jak nie to jak sie obudze na drugi dzien to znowu mam ochote. Uzalezniony od masturbacji raczej nie jestem nie raz juz musialem bez niej wytrzymac i jakos dawalem rade ostatnio musialem zyc bez niej 2 tygodnie.

23

Odp: Kastracja
Iceni napisał/a:

Och tak.. i trzeba taki temat zalozyc na KOBIECYM forum.

Nie ma to jak brac na litosc :S

Zalosne...

Zgadzam się (tak, przeczytałam wątek do końca smile)

Weź ogarnij tyłek, bo wszyscy dobrze wiemy, ze i tak się nie wykastrujesz tylko tak smęcisz.

24

Odp: Kastracja

Człowieku, znajdź dziewczynę, a nie użalasz się nad sobą.

25

Odp: Kastracja

Sa srodki na obnizenie popedu, np. brom. Kastracja ma negatywne skutki zdrowotne, jak przybranie na wadze. Z tym bym uwazal.
Zazdroszcze aseksualnym facetom, oni nie zwracaja uwagi na baby i zyje im sie dobrze.

GabrielaKlym napisał/a:

Człowieku, znajdź dziewczynę, a nie użalasz się nad sobą.

to moze mu sama znajdz? ale mnie wpieniaja takie porady.
Co jedna to by tak doradzala, ale sama wyciagnac reke do odtraconego chlopaka to juz nie laska... Tylko "znajdz sobie jakas inna byle nie mnie".
Zreszta kim wy jestescie zeby was "znajdywac". Trzeba miec swoj honor.

26

Odp: Kastracja

matwiej, nie poznaje Cię!!! A gdzie się podziała propozycja wyjazdu za wschodnią granicę??? Coś nie w formie widżę big_smile

27

Odp: Kastracja
matwiej napisał/a:

Sa srodki na obnizenie popedu, np. brom. Kastracja ma negatywne skutki zdrowotne, jak przybranie na wadze. Z tym bym uwazal.
Zazdroszcze aseksualnym facetom, oni nie zwracaja uwagi na baby i zyje im sie dobrze.

GabrielaKlym napisał/a:

Człowieku, znajdź dziewczynę, a nie użalasz się nad sobą.

to moze mu sama znajdz? ale mnie wpieniaja takie porady.
Co jedna to by tak doradzala, ale sama wyciagnac reke do odtraconego chlopaka to juz nie laska... Tylko "znajdz sobie jakas inna byle nie mnie".
Zreszta kim wy jestescie zeby was "znajdywac". Trzeba miec swoj honor.

Kija bym nie wyciagnela do takiego chlopaka.
I nie, lepiej niech nie szuka... po co bedzie jakas osobe denerwowac i na glowe komus wchodzic?

28 Ostatnio edytowany przez Revenn (2015-09-08 19:56:33)

Odp: Kastracja

Moze problemem jest tez to ze kobiety ktore chca ze mna isc do lozka sa uzywane(wiem ze to glupie) ale mnie to brzydzi.


Rozumiem ciebie, idzi lepiej do psychiatry, wypisze ci jakieś leki przeciwdepresyjne to ci skutecznie obniżą libido bez kastracji.

29

Odp: Kastracja
LunaPARK napisał/a:

matwiej, nie poznaje Cię!!! A gdzie się podziała propozycja wyjazdu za wschodnią granicę??? Coś nie w formie widżę big_smile

Za wchodnia granice to mozna szukac jak sie chce pokazac tym "polskim ksiezniczkom" wala, gdy chca wymagac od mezczyzn, a same nie reprezentuja soba nic.
Ale jak ktos chce w ogole zrezygnowac z kontaktu z kobietami i ponizania sie przed nimi to mozna tylko przyklasnac.

30

Odp: Kastracja
matwiej napisał/a:

Za wchodnia granice to mozna szukac jak sie chce pokazac tym "polskim ksiezniczkom" wala, gdy chca wymagac od mezczyzn, a same nie reprezentuja soba nic.
Ale jak ktos chce w ogole zrezygnowac z kontaktu z kobietami i ponizania sie przed nimi to mozna tylko przyklasnac.

Ależ on nie chce rezygnować! Nie widzisz jak kłamie? Ta rada z Ukrainkami by się przydała wink

31

Odp: Kastracja
LunaPARK napisał/a:

Weź ogarnij tyłek, bo wszyscy dobrze wiemy, ze i tak się nie wykastrujesz tylko tak smęcisz.

Hymm skad mozesz wiedziec co zrobie skoro mnie nie znasz tongue ?

@GabrielaKlym - Juz lece szukac, ja sie nie uzalam(nawet nie mam z czego) jak bym byl tak zdesperowany zeby sie uzalac to juz dawno bym chodzil do prostytutki...

matwiej napisał/a:

Sa srodki na obnizenie popedu, np. brom. Kastracja ma negatywne skutki zdrowotne, jak przybranie na wadze. Z tym bym uwazal.
Zazdroszcze aseksualnym facetom, oni nie zwracaja uwagi na baby i zyje im sie dobrze.

GabrielaKlym napisał/a:

Człowieku, znajdź dziewczynę, a nie użalasz się nad sobą.

to moze mu sama znajdz? ale mnie wpieniaja takie porady.
Co jedna to by tak doradzala, ale sama wyciagnac reke do odtraconego chlopaka to juz nie laska... Tylko "znajdz sobie jakas inna byle nie mnie".
Zreszta kim wy jestescie zeby was "znajdywac". Trzeba miec swoj honor.

No zgadzam sie aseksualni maja lepiej to napewno, nie przejmuja sie kobietami...
Nie przejmuj sie one maja typowe polskie myslenie big_smile

32 Ostatnio edytowany przez Revenn (2015-09-08 20:06:07)

Odp: Kastracja
matwiej napisał/a:
LunaPARK napisał/a:

matwiej, nie poznaje Cię!!! A gdzie się podziała propozycja wyjazdu za wschodnią granicę??? Coś nie w formie widżę big_smile

Za wchodnia granice to mozna szukac jak sie chce pokazac tym "polskim ksiezniczkom" wala, gdy chca wymagac od mezczyzn, a same nie reprezentuja soba nic.
Ale jak ktos chce w ogole zrezygnowac z kontaktu z kobietami i ponizania sie przed nimi to mozna tylko przyklasnac.

Ale kastrowanie się to przesada. Ja rozumiem że autor nigdy tego nie zrobi, po prostu pozostał mu tylko pusty "krzyk" na forum w którym nikt mu nie pomoże tylko napisze posta z bezwartościową radą, ale dalej sam pomysł żeby coś takiego napisać jest głupi.

33

Odp: Kastracja

A kto mowi o Ukrainkach? Tam tez sa niezle primadonny.
Im mniej kraj jest rozwiniety, tym kobiety wartosciowsze bo nie sa zepsutymi materialistkami, ktorym chodzi wylacznie o kase, mieszkania i samochody. A jak facet tego nie ma to na smietnik.
Taka dziewczyna wychowana w trudnych warunkach bedzie sie cieszyc ze facet w ogole ma robote, a nie gledzic ze malo zarabia.

34 Ostatnio edytowany przez Revenn (2015-09-08 20:08:28)

Odp: Kastracja

To najlepiej szukać po krajach arabskich czy indyjskich, tam kobieta wie gdzie jej miejsce.

35 Ostatnio edytowany przez matwiej (2015-09-08 20:10:37)

Odp: Kastracja
Revenn napisał/a:

[

Ale kastrowanie się to przesada. Ja rozumiem że autor nigdy tego nie zrobi, po prostu pozostał mu tylko pusty "krzyk" na forum w którym nikt mu nie pomoże tylko napisze posta z bezwartościową radą, ale dalej sam pomysł żeby coś takiego napisać jest głupi.

Dlatego doradzam leki, w aptece nawet mozna kupic cos na obnizenie popedu. Szkoda tylko ze to kolejny wydatek, ale moze taka jest cena niezaleznosci od bab.

To najlepiej szukać po krajach arabskich czy indyjskich, tam kobieta wie gdzie jej miejsce.

Raczej Wietnam/ Indochiny, ogolnie kraje 3. go swiata, tam kobieta bedzie wdzieczna w ogole za to, ze ktos ja wyciagnal z biedy, a nie wybrzydzac.

36

Odp: Kastracja

A Panowie są zależni od kobiet?

37

Odp: Kastracja
Teo Mat napisał/a:
LunaPARK napisał/a:

Weź ogarnij tyłek, bo wszyscy dobrze wiemy, ze i tak się nie wykastrujesz tylko tak smęcisz.

Hymm skad mozesz wiedziec co zrobie skoro mnie nie znasz tongue ?

Tiaaaa... A ja będę w białym małżeństwie big_smile

Był tu chłopak 20letni, który zastanawiał się czy iść na pierwszy raz do prostytutki. Na początku wszyscy mu odradzali to za cholerę mówił, że pójdzie. Po X stronach dyskusji ludzie mu zaczęli pisać, żeby szedł jak ma mu to pomóc. Sam zaczął wymyślać argumenty czemu ma nie iść lol Czy poszedł? Nie, nie poszedł.

Czy uważam, ze wszyscy mężczyźni są tacy sami? Nie, nie uważam. Ale oboje dobrze wiemy, ze żadna kobieta nie napisze mężczyźnie, żeby się wykastrował big_smile. Ty też to wiesz, więc przyszedłeś usłyszeć argumenty na NIE i po pocieszenie wink

Jeszcze znajdziesz tą jedyną i sobie poużywasz. Nie kastruj się . Nie musisz dziękować za wsparcie :*

38

Odp: Kastracja
matwiej napisał/a:

A kto mowi o Ukrainkach? Tam tez sa niezle primadonny.
Im mniej kraj jest rozwiniety, tym kobiety wartosciowsze bo nie sa zepsutymi materialistkami, ktorym chodzi wylacznie o kase, mieszkania i samochody. A jak facet tego nie ma to na smietnik.
Taka dziewczyna wychowana w trudnych warunkach bedzie sie cieszyc ze facet w ogole ma robote, a nie gledzic ze malo zarabia.

O kurczę to jeszcze 2 miechy temu były znośne primadonny. Wybacz, mogę nie byc na bieżąco :*

39

Odp: Kastracja
Revenn napisał/a:

A Panowie są zależni od kobiet?

Moze nie doslownie, ale wielu z nich ugania sie za kobietami, to taki bezsensowny owczy ped. To juz lepiej sie wylamac z tego nawet drastycznymi metodami i poswiecic czas na cos wartosciowego.

Jeszcze znajdziesz tą jedyną i sobie poużywasz. Nie kastruj się .

Uwielbiam ten "slodko-pierdzacy" argument.
Lepiej napisala NinaLafairy, ze nie tknela by takiego chlopaka. Bo to przynajmniej bylo szczere.
A nie gadki w stylu "znajdziesz kogos na pewno, nie martw sie" (a w domysle "byle tylko nie mnie").

40

Odp: Kastracja
matwiej napisał/a:

Uwielbiam ten "slodko-pierdzacy" argument.
Lepiej napisala NinaLafairy, ze nie tknela by takiego chlopaka. Bo to przynajmniej bylo szczere.
A nie gadki w stylu "znajdziesz kogos na pewno, nie martw sie" (a w domysle "byle tylko nie mnie").

Matwiej, napisałam mu to co chciał usłyszeć. Po to tu przyszedł, więc mu to dałam wink

41

Odp: Kastracja
LunaPARK napisał/a:

Czy uważam, ze wszyscy mężczyźni są tacy sami? Nie, nie uważam. Ale oboje dobrze wiemy, ze żadna kobieta nie napisze mężczyźnie, żeby się wykastrował big_smile. Ty też to wiesz, więc przyszedłeś usłyszeć argumenty na NIE i po pocieszenie wink

Jeszcze znajdziesz tą jedyną i sobie poużywasz. Nie kastruj się . Nie musisz dziękować za wsparcie :*

Nie dziekuje za wsparcie bo go nie potrzebuje ja naprawde mam sie dobrze nie umieram jeszcze tongue Myslalem ze dostane namiar na leki jakie kupic...
A co maja kobiety z forum do moich genitaliow?

42

Odp: Kastracja

Myślę że każda pani tutaj nie tkneła by takiego chłopaka, ale dawać rady to oczywiście mogą co jest hipokryzją. Żeby dawać jakieś porady trzeba przeżyć to samo i wyjść z tego, znać problem i przynajmniej po część zrozumieć autora. Ja np mam tak że w telewizji słyszę o jakiś przestępcach, zbrodniarzach itp, zamiast wieszać na nich psy próbuje przynajmniej w niewielkim stopniu zrozumieć ich motywy. Bo od punktu siedzenia jest zależny punkt widzenia.

43

Odp: Kastracja
Teo Mat napisał/a:

A co maja kobiety z forum do moich genitaliow?

Nie wiadomo czy któraś za x lat nie będzie miała coś do Twoich genitaliów, więc prewencyjnie lepiej odradzić głupotę wink

44

Odp: Kastracja
Revenn napisał/a:

Myślę że każda pani tutaj nie tkneła by takiego chłopaka, ale dawać rady to oczywiście mogą co jest hipokryzją. Żeby dawać jakieś porady trzeba przeżyć to samo i wyjść z tego, znać problem i przynajmniej po część zrozumieć autora. Ja np mam tak że w telewizji słyszę o jakiś przestępcach, zbrodniarzach itp, zamiast wieszać na nich psy próbuje przynajmniej w niewielkim stopniu zrozumieć ich motywy. Bo od punktu siedzenia jest zależny punkt widzenia.

Revenn on tu przyszedł po rady z naszego punktu widzenia!!! Co mamy olać wątek czy pomóc szukać jakieś sprawdzonej kliniki?

45

Odp: Kastracja

Czytam tą dyskusję i nie wiem o co chodzi. Poza tym, że chłopak ma jakąś obsesję i kompleksy na punkcie swojego prawictwa jest normalny, tak? To dlaczego niby ma sobie nikogo nie znaleźć? Przecież on ma tylko 22 lata!

Autorze idź do psychologa. Przyda ci się taka rozmowa.

46

Odp: Kastracja

Jesteś młody. Przecież nie przeżyłeś nawet 1/3 swojego życia.
Zajmij się czymś, o dupach nie myśl - znajdzie się ta jedyna wink
Mój znajomy był prawiczkiem do 30 roku życia. I co? Teraz ma 45 lat i troje dzieci.. big_smile

47

Odp: Kastracja

Do kosciola byscie poszli, a nie tylko 'seks i masturbacje' bezbozniki jedne.

48

Odp: Kastracja
Fahkir napisał/a:

Do kosciola byscie poszli, a nie tylko 'seks i masturbacje' bezbozniki jedne.

A to niby ja nie mogę się wczuć w "sytuację" tego chłopaka lol

49 Ostatnio edytowany przez Teo Mat (2015-09-08 22:10:44)

Odp: Kastracja
Akaya napisał/a:

Jesteś młody. Przecież nie przeżyłeś nawet 1/3 swojego życia.
Zajmij się czymś, o dupach nie myśl - znajdzie się ta jedyna wink
Mój znajomy był prawiczkiem do 30 roku życia. I co? Teraz ma 45 lat i troje dzieci.. big_smile

Zajmuje sie wieloma sprawami, ale kobiety nie daja mi spokoju...
Ciekawe jak jego pierwsza dziewczyna zareagowala na 30 letniego prawiczka.

Fahkir napisał/a:

Do kosciola byscie poszli, a nie tylko 'seks i masturbacje' bezbozniki jedne.

Co wy tak z tym kosciolem, co on ma do tego?

50

Odp: Kastracja
Revenn napisał/a:

Żeby dawać jakieś porady trzeba przeżyć to samo i wyjść z tego, znać problem i przynajmniej po część zrozumieć autora.

Mężczyzna szuka innych mężczyzn, którzy przeżyli to samo. Przychodzi więc po poradę na kobiece forum. Doprawdy mistrzowski poziom logiki.

51 Ostatnio edytowany przez Facet79 (2015-09-08 22:58:11)

Odp: Kastracja

A mi sie pomysł autora podoba i może być racjonalny. Sam o tym myślałem bo gdy ma się daną potrzebe a nie bardzo ma sie mozliwosci jej realizacji, to staje sie ona jałowa.

Potrzeba seksualna zabiera dużo czasu (od myśli, przez oglądanie porno, czy szukanie kobiet lub chodzie do agencji) , pieniędzy (wydatki na randki, lub agencje jak ktoś chodzi). Więc jak komuś nie wychodzi całe życie to ten czas i pieniądze zostały w pewien sposób zmarnowane, bo idą na zaspokojenie potrzeby która i tak wraca prędzej czy pózniej. Syzyfowa praca.

No bo tak na swoim przykładzie : blisko 20 lat potrzeby która zabiera spory kawał życia, kosztowała sporo czasu i pieniędzy. A z dziewczynami mi nie idzie więc sporo straciłem.

To loteria : niby jak by sie kogos poznalo potem to moze byc szkoda, no ale jak nie to jest dobry pomysl. Czyli kazdy musi sobie oszacować na co ma szanse.

Myslalem powaznie o wykastrowaniu sie, ale przeczytalem o skutkach ubocznych zdrowotnych i rozmyslilem sie. Czyli to nie jeszcze dopracowane.

Porównanie do obciecia nogi bo bolą piety nie jest dobre, bo nogi są potrzebne do wielu codziennych czynnosci .A kastracja zabiera tylko to co naprawde sprawa problem. To wiec raczej jak usunięcie odcisku na pięcie.

Każdy niech sam zdecyduje.

Może są jakieś tabletki które blokują popęd ? Podobno są tez elektrostymulacje mózgowe które mogą zmieniać już wybraną częśc charakteru. W USA sa obiecujace wyniki kuracji na przestepcach : staja sie innymi ludzmi z charakteru. Moze to jest przyszłośc.

A z opinią, że jak sie dziewczyna dowie, że facet jest kastratem to jest skreslony to sie nie zgodze zupełnie.  Czesto mi sie wydaje, że to ideał dla wielu kobiet. No bo nie myśli na pewno o jednym, nie zagląda gdzie nie wypada, ręce trzyma przy sobie. Jak idzie do kina to naprawdę na film. Jest grzeczny. Nigdy nie zdradzi. Daje się w nocy wyspać. No nie ideał ?

lilly25 napisał/a:

Mnie zastanawia jak trzeba mieć wysokie libido żeby to przeszkadzało w życiu codziennym, bo wydaje mi się że ja mam wysokie czasami, ale żeby mi jakoś to przeszkadzało to nie, bo minutka, i po sprawie.

No ale to przeciez nie jest tak, że potrzeba seksualna zajmuje tylko czas gdy sie ktoś zadowala. Najpierw wiele razy w ciagu dnia sie o niej mysli itd. Jak u mnie to są dni, że niemal co 2 myśl jest o seksie, są dni, że co dwudziesta. Czyli jakby sie zebrał czas z dnia czy tygodnia to zbierają się grube godziny. Które możnaby poswiecic na cos wartościowszego.

A juz nie doliczam nawet czasu na szukanie kobiet, randkowanie z ktorego i tak nic nie wychodzi, czy czas na agencje (jak ktoś chodzi).

Uzbierałby sie drugi etat pracy zawodowej ze wszystkich myśli.

Revenn napisał/a:

Myślę że każda pani tutaj nie tkneła by takiego chłopaka, ale dawać rady to oczywiście mogą co jest hipokryzją. Żeby dawać jakieś porady trzeba przeżyć to samo i wyjść z tego, znać problem i przynajmniej po część zrozumieć autora. .

No właśnie, wiele się oburza, ale finalnie pewnie chłopak zostanie sam ze swoim problemem. Znam to. Każda dziewczyna powie cos w stylu "zaslugujesz na kobiete, ale to nie musze byc ja".

A ten medal naprawde ma dwie strony. Owszem, utrata plodnosci jak sie ktos trafi potem jest przykra. No ale jak sie nie trafi (nawet na jeden raz) to szkoda za to czasu jaki zajęła jałowa potrzeba seksualna.

GabrielaKlym napisał/a:

Poza tym, że chłopak ma jakąś obsesję i kompleksy na punkcie swojego prawictwa jest normalny, tak? To dlaczego niby ma sobie nikogo nie znaleźć? .

Ojej, jakie to słodkie. Ale i jakie nieprawdziwe. Jest tyle tzw. normalnych chłopaków i dziewczyn które jednak nie mogą nikogo znależć. Chyba nie wystarczy być normalnym by sie komus podobać.

52

Odp: Kastracja
Fahkir napisał/a:

Do kosciola byscie poszli, a nie tylko 'seks i masturbacje' bezbozniki jedne.

Święte słowa synu. Na kolana i do częstochowy a nie jakieś kastracje im w głowach.

53

Odp: Kastracja
Akaya napisał/a:

Jesteś młody. Przecież nie przeżyłeś nawet 1/3 swojego życia.
Zajmij się czymś, o dupach nie myśl - znajdzie się ta jedyna wink
Mój znajomy był prawiczkiem do 30 roku życia. I co? Teraz ma 45 lat i troje dzieci.. big_smile

I pewnie wszystkie nie jego. Ja na jego miejscu bym zrobił badanie genetyczne, znam takie kobiety które wiążą się z takimi mężczyznami po to by ich wykorzystać.

54

Odp: Kastracja

Autorze-uwazam,ze w zyciu nalezy wybierac takie rozwiazania, ktore beda uniwersalne-czyli nie zamykac sobie drzwi, ktore moga byc kiedy konieczne?przydatne?potrzebne? Ty jesli teraz zdecydujesz tak sie okaleczyc w imie jakiegos Twojego priorytetu nie masz pewnosci,ze za jakis czas  nie pozalujesz tej nieodwracalnej decyzji. Np.kobiety, ktore chca sie wysterylizowac w mlodym wieku nie maja zbytnich szans na wykonanie takiego zabiegu ,przynajmniej tu gdzie mieszkam bo nie wiadomo jak sie zycie ulozy i kiedy zapragnie byc mama. To mi tlumaczyly polozne przy jakiejs rozmowie. Tak wiec mysle,ze najlepszym rozwiazaniem jest albo farmakologia albo medycyna alternatywna oraz techniki medytacji, ktore wplywaja na libido-na pewno takie sa. Zreszta juz sama medytacja jest pomocna.No i jak tu juz parokrotnie zasugerowano psychoterapia. Wybor nalezy do Ciebie.

55

Odp: Kastracja
Teo Mat napisał/a:
Iceni napisał/a:

Tak... polepsz sobie zycie - skoro masz problem z kobietami, to sie wykastruj.

A jak ci buty obetra piete, to zamiast zmienic buty obetniesz sobie noge, zeby pieta nie bolala.

Oto twoja logika

Mi chodzilo o to ze bede mogl sie calowicie poswiecic zawodowo...
W sumie masz racje ze to uciekanie od problemu, dobra buty mozna zmienic.
Ja nie mam problemu z kobietami ale z samym soba nie potrafie byc z zadna, nie potrafie zadnej zaufac nie potrafie zadnej zainteresowac, oceniam kazda kobiete z gory...

Tutaj można to zmienić, jak nie samemu, to terapią u psychologa, bo to siedzi w psychice. Lepiej spróbować zanim spróbujesz takich środków. No bo wykastrować się i tak zdążysz jakby co, a warto spróbować, bo teraz to chcesz zamiast spróbować od razu tak zrobić, a to nie jest rozwiązanie. Wykastrujesz się, a problem w głowie zostanie, więc tak naprawdę życia Ci to bardzo nie ułatwi, problem będzie, dlatego nim się zajmij, tak, by powalczyć nad przyczyną, spróbuj chociaż.

56 Ostatnio edytowany przez Fahkir (2015-09-09 10:00:02)

Odp: Kastracja

No dobrze, a teraz tak calkiem powaznie tongue. Kastracja procz tego, ze zredukuje poped plciowy, to pociagnie za soba szereg innych konsekwencji, takich jak: zaburzenie gospodarki hormonalnej poprzez brak testosteronu, przerost sutkow, zanikanie owlosienia na klatce i twarzy, klopoty z pamiecia, itp. W dodatku staniesz sie bezplodny, juz nigdy nie bedziesz mogl miec dzieci, obnizysz tez swoja sfere odczuwania i przezywania milosci.
Jezeli mimo wszystko, nadal chcesz zostac 22 letnim eunuchem - to proponuje mocnego baranka o sciane.


http://img2.demotywatoryfb.pl/uploads/1262779819_by_frajeeer_600.jpg

57

Odp: Kastracja

Bardzo smieszne nie potrzebuje litosci, bo okazje mialem nie raz wiec nie jest tak ze nie mialem okazji ja nie umie ich poprostu wykorzystac, czemu na kobiecym forum to sam nie wiem. Co jest zalosne ze ja sie szczerze pytam o to jak sobie polepszyc zycie? Moze to ty bierzesz mezczyzn na litos ale moj problem polega no ocenianiu kobiet z gory a nie na braniu ich na litos masz zbyt bujna fantazje...


Też bym Ci zalecała terapię u psychologa. Moim zdaniem masz myślenie życzeniowe: chciałbyś najlepiej dziewicę i od razu wielką miłość. Możesz dalej sobie czekać i się coraz bardziej dołować. Czy z tymi okazjami chodzi tylko i wyłącznie o seks? Dorośli ludzie czasem "to" robią i jeśli dla obojga jet to tylko seks to naprawdę jest wszystko w porządku. Moja rada: albo pójdź do łóżka z kobietą, która Ci się spodoba, albo bądź wierny ideałom, tylko zaakceptuj to i się nad sobą nie użalaj.
Seks to też bliskość (być może nawet z przypadkową kochanką).

58

Odp: Kastracja

Chłopie, Ty nie masz problemu ani z libido, ani z własną atrakcyjnością, ani z masturbacją, tylko ze swoim podejściem do kobiet i do seksu.
Problem nie leży w gospodarce hormonalnej, tylko w głowie. Dlaczego chcesz "leczyć" coś, co jest zdrowe, omijając szerokim łukiem coś, co jest chore? Żeby pozostało chore, ale żebyś nie musiał w ogóle tego tykać, bo dotykanie tego problemu powoduje dyskomfort i lęk?
Takie problemy leczy psycholog.

59

Odp: Kastracja

Wydaje mi sie ze w przypadku kastracji mezczyzna zmienia sie w Eunucha co wiaze sie rowniez ze zmiana wygladu zewnetrznego. Zmienia sie tez uklad hormonow co roznie moze skutkowac. Nie zmieniaja sie jednak potrzeby uczuciowo-emocjonalne, ktore nadal beda szukac realizacji.

60 Ostatnio edytowany przez Teo Mat (2015-09-09 12:37:21)

Odp: Kastracja
grinta napisał/a:

Zreszta juz sama medytacja jest pomocna.No i jak tu juz parokrotnie zasugerowano psychoterapia. Wybor nalezy do Ciebie.

Sprobuje medytacji, psychoterapi tez...

truskaweczka19 napisał/a:

Wykastrujesz się, a problem w głowie zostanie, więc tak naprawdę życia Ci to bardzo nie ułatwi, problem będzie, dlatego nim się zajmij, tak, by powalczyć nad przyczyną, spróbuj chociaż.

Ahaha znowu zdanie ktore brzmi jak pocieszenie tongue Ale dobra moze macie racje ze problem jest w glowie ale jesli tak to co go moglo spowodowac?

Fahkir napisał/a:

Jezeli mimo wszystko, nadal chcesz zostac 22 letnim eunuchem - to proponuje mocnego baranka o sciane.

Nie bede nic walil, jest troche lepiej jest ktos co sie mna zainteresowal...

aleks25 napisał/a:

Też bym Ci zalecała terapię u psychologa. Moim zdaniem masz myślenie życzeniowe: chciałbyś najlepiej dziewicę i od razu wielką miłość. Możesz dalej sobie czekać i się coraz bardziej dołować. Czy z tymi okazjami chodzi tylko i wyłącznie o seks? Dorośli ludzie czasem "to" robią i jeśli dla obojga jet to tylko seks to naprawdę jest wszystko w porządku. Moja rada: albo pójdź do łóżka z kobietą, która Ci się spodoba, albo bądź wierny ideałom, tylko zaakceptuj to i się nad sobą nie użalaj. Seks to też bliskość (być może nawet z przypadkową kochanką).

Nie ukrywam ze mam takie myslenie zyczeniowe jak piszesz jest tak...
Z tymi okazjami raczej chodzi o seks bo nie ktorych kobiet nie zdazylem nawet o imie zapytac a juz mialy rece tam gdzie nie trzeba, albo klepaly mnie po tylku, malo razy tak mialem ze najpierw kobiety chcialy mnie poznac jako osobe...
Wiem ze seks to bliskosc ale ja nie za bardzo nadaje sie na 1 razowe numerki, moze problemem jest to ze czuje sie troche jak przedmiot bo ona ma co chwile innego.
Ja sie naprawde nie uzalam a co pojscia z pierwsza lepsza to zobacze moze trafi sie jakas ktora mnie do tego az tak bardzo przekona ale raczej w to watpie.

Czarna Kotka napisał/a:

Chłopie, Ty nie masz problemu ani z libido, ani z własną atrakcyjnością, ani z masturbacją, tylko ze swoim podejściem do kobiet i do seksu.
Problem nie leży w gospodarce hormonalnej, tylko w głowie. Dlaczego chcesz "leczyć" coś, co jest zdrowe, omijając szerokim łukiem coś, co jest chore? Żeby pozostało chore, ale żebyś nie musiał w ogóle tego tykać, bo dotykanie tego problemu powoduje dyskomfort i lęk?
Takie problemy leczy psycholog.

Ty tez masz racje mam zle podejscie do kobiet, tylko powiedz mi moze na czym polega to zle podejscie.
A co do podejscia do seksu oj to juz zalezy od pogladu lub jak sie mozna przekonac od wieku roku w ktorym zyjemy, bedzie coraz gorzej...
Dotykanie tego problemu powoduje obrzydzenie kobietami ktore daja na prawo i lewo, wiem ze to ich sprawa, nie chcec do nich i omijanie wszystkich kobiet z o takim typie zachowania

maniek_z_maniek napisał/a:

Nie zmieniaja sie jednak potrzeby uczuciowo-emocjonalne, ktore nadal beda szukac realizacji.

Myslalem ze jednak troche sie zmniejsza, lub ze bede mogl calkowicie je wyeliminowac bo skoro nie bedzie potrzeby seksu no to jednak bedzie sie mniej szukalo tych kobiet.

61

Odp: Kastracja

Seksuolog Zbigniew Lew-Starowicz przeprowadza kastracje chemiczną na życzenie pacjenta, spróbuj się z nim skontaktować. Może wystąpić efekt uboczny w postaci ginekomastii, ale tym bym się nie przejmował skoro i tak nie będą Cię wtedy interesowały kobiety smile

62

Odp: Kastracja
Teo Mat napisał/a:

Ale dobra moze macie racje ze problem jest w glowie ale jesli tak to co go moglo spowodowac?

Ja przyczyny poszukalabym najpierw w relacji z matka. Moze byc tez,ze wychowywala Cie Babcia lub miales silna charakterologicznie siostre. W kazdym razie jakas kobieta z Twojego bliskiego otoczenia. Trzeba by bylo posluchac o Twoim dziecinstwie, relacji z tymi kobietami, po prostu musialbys opowiedziec swoja historie. Tak to sie dzieje na psychoterapii.

63

Odp: Kastracja

Złe podejście polega na tym, że fakt, że partnerka mogła mieć przed Tobą innych partnerów, uniemożliwia Ci odbycie stosunku.
Że sam akt przeszłego seksu kobiety z kimś innym jest dla Ciebie czynnikiem "skażającym" zamiast normalnym, akceptowalnym elementem życia.
Możesz poszukać dziewicy, ale bardziej racjonalne jest dojście do źródła problemu w Twojej głowie, no bo logicznie - jakie to ma znaczenie? Pod kątem ewentualnych chorób zawsze możecie się przebadać.
Nie mówię o laskach, które "dają na prawo i lewo" (nie znam takich dużo, większość kobiet, które znam jest w stałych związkach i dają tylko na prawo - swojemu facetowi wink) Sama bałabym się wejść w związek z mężczyzną, który przez kilka lat wyrywał laski na pęczki, ale to tylko z tego powodu, że bałabym się, że jest niestały, że za kilka miesięcy  zauroczenie mną już mu przejdzie a ja zdążę się zaangażować i zostanę zraniona.
Ale jeśli przede mną miał tylko kilka partnerek (w wieku załóżmy 25 lat), to w żaden sposób mi nie przeszkadza że jest "używany". To nawet lepiej, bo facet wie co się robi z kobietą smile

64

Odp: Kastracja
Teo Mat napisał/a:

Z tymi okazjami raczej chodzi o seks bo nie ktorych kobiet nie zdazylem nawet o imie zapytac a juz mialy rece tam gdzie nie trzeba, albo klepaly mnie po tylku, malo razy tak mialem ze najpierw kobiety chcialy mnie poznac jako osobe...

Ja to nie wiem gdzie Wy takie kobiety spotykacie! Może dajesz jakieś bardzo mylące sygnały big_smile?

65 Ostatnio edytowany przez Fahkir (2015-09-09 18:33:40)

Odp: Kastracja
grinta napisał/a:
Teo Mat napisał/a:

Ale dobra moze macie racje ze problem jest w glowie ale jesli tak to co go moglo spowodowac?

Ja przyczyny poszukalabym najpierw w relacji z matka. Moze byc tez,ze wychowywala Cie Babcia lub miales silna charakterologicznie siostre. W kazdym razie jakas kobieta z Twojego bliskiego otoczenia. Trzeba by bylo posluchac o Twoim dziecinstwie, relacji z tymi kobietami, po prostu musialbys opowiedziec swoja historie. Tak to sie dzieje na psychoterapii.

To co psychoterapeuta powie, to i ja moge powiedziec od reki za darmo: problemy pacjenta biora sie z zaburzonych relacji z matka, ktora byla zbyt wymagajaca i poddawala dziecko niewerbalnej autoagresjii, ktora w doroslym zyciu przybrala forme patologii poznawczej w postrzeganiu innych kobiet. Konieczna jest dluga i bolesna psychoterapia 120 zl za wizyte. Niestety nasz czas dobiega konca, spotykamy sie za tydzien.

Za tydzien (i tak przez kolejne miesiace): mhm... mhm... mhm... Niestety nasz czas dobiega konca, spotykamy sie za tydzien.

Posty [ 1 do 65 z 283 ]

Strony 1 2 3 4 5 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024