Nasze prawa na allegro?? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Nasze prawa na allegro??

Czy trafiliście kiedyś na oszustów albo ściemniaczy na tejże stronie? Ja dużo nie kupuję ale albo mam pecha albo na allegro jest naprawdę wielu oszustów, bo ciągle trafiam na krętaczy albo "zapominalskich". Czy Wy macie też takie przypadki? I czy wiecie jakie są nasze prawa?

// Życie poświęcone innym, jest warte przeżycia. //
Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Nasze prawa na allegro??

Tak raz trafiłam i ti było straszne rozczarowanie ... Ale na allegro jest coś takiego jak Regulamin Programu Ochrony Kupujących który określa  zasady Programu Ochrony Kupujących, polegającego na przyznawaniu rekompensat Użytkownikom, którzy za pośrednictwem Allegro zawarli umowę kupna określonego Towaru, ale na skutek nieuczciwego działania Sprzedającego ponieśli szkodę. W ramach Programu Ochrony Kupujących umożliwia Kupującemu ubieganie się o rekompensatę, w przypadku gdy:
a) zapłacił za Towar, ale go nie otrzymał;
b) otrzymał Towar niezgodny z zawartą umową, posiadający wartość istotnie niższą od Towaru opisanego w ofercie.

Ja z tego skorzystałam ...

3

Ale zeby skoprzystac z POK towar musi byc na minimum 50zet, sprawa  musi byc zgloszona na policje, platnosc musi byc przelewem.

Reklama

4 Ostatnio edytowany przez Delicious (2010-07-17 18:08:06)

Post niezgodny z regulaminem.

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018