Film Urwany... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 15 ]

1 Ostatnio edytowany przez LiVero (2015-07-31 19:05:57)

Temat: Film Urwany...

Witam nie mam pojęcia co mam zrobić, partnerka mnie zdradziła zawiodłem się na osobie którą kocham, z którą miałem wspólne plany... chociaż do końca nie wiadomo czy to jednak prawda czy nie, bo film się jej urwał ii nic nie pamięta, tak przedstawia swoją wersje...  widzę że się stara zmienić siebie. jak do tej pory Walczy o mnie, ale nie wiem czy potrafię jej zaufać ciągle mi to chodzi po głowie... zależy mi na niej, ale z drugiej strony zawiodła mnie. Obiecała że przystopuje z alkoholem .. aa mimo tak się nawaliła że obudziła się u innego w łóżku... chociaż ponoć mówi że była ubrana :spodnie, bielizna , nie wiem co mam myśleć dla mnie to jakaś dziwna chora sytuacja o której nie potrafię zapomnieć, jakaś chora zagadka co mnie męczy co dzień jak było tam naprawdę. Co mam myśleć co robić ?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Film Urwany...

Spoko.
Nie masz pewności, że to zrobiła, a jak nie masz pewności to znaczy, iż nie zrobiła.
To, że obudziła się w łóżku z innym facetem o niczym jeszcze nie świadczy.
Musisz być na imprezach gdzie jest alkohol razem z nią.

3 Ostatnio edytowany przez LiVero (2015-07-31 19:01:12)

Odp: Film Urwany...
Lexpar napisał/a:

Spoko.
Nie masz pewności, że to zrobiła, a jak nie masz pewności to znaczy, iż nie zrobiła.
To, że obudziła się w łóżku z innym facetem o niczym jeszcze nie świadczy.
Musisz być na imprezach gdzie jest alkohol razem z nią.

ona też tego nie wie, ale pytała niby kolegi "fajny mi kolega" i powiedział że doszło do czegoś
ona nic od niego nie chce, nie interesuje ją, nie pociąga. Nie wiem co mam myśleć urwany film? aż tak?
nie wiem a może wykorzystał ? nigdy taki Epizod jej sie nie wydarzył zawsze mówiła ze brzydzi się zdradami... zwłaszcza ze sama była zdradzana , jak opowiadała. Widzę że okropnie się z tym czuje chodzi płacze, prosi ,przytula.Widzę że żałuje a mnie to męczy dalej ... możliwe to naprawdę by ktoś tak nawalony miał siłę założyć potem bieliznę i spodnie ?

może ja sam szukam już usprawiedliwienia dla niej? albo jestem aż tak naiwny albo zakochany nie wiem...

4

Odp: Film Urwany...

Jak ją kochasz to nikt i nic nie jest w stanie stanąć wam na przeszkodzie.W miłości wszystko się wybacza

5

Odp: Film Urwany...
Tęczowa pani napisał/a:

Jak ją kochasz to nikt i nic nie jest w stanie stanąć wam na przeszkodzie.W miłości wszystko się wybacza

wiem ze miłość potrafi góry przenosić, ale boje się że za 2x ta góra mnie przygniecie... jeśli to sie powtórzy .. nawet nie chce sobie wyobrażać... zawsze mieliśmy takie same podejście do zdrad jak rozmawialiśmy o innych co wyrabiają a tu okazuje się takie coś po czasie

6 Ostatnio edytowany przez Lexpar (2015-07-31 19:19:44)

Odp: Film Urwany...

Je bym temu kolesiowi nie wierzył.
Faceci potrafią się w ten sposób zachowywać i chwalić jacy to oni są dobrze.
Tacy co dużo gadają to mało robią.
Natomiast teraz ona potrzebuje Twojego wsparcia.
Masz dwa wyjścia.
Albo dasz jej wiarę, albo odejdziesz.
Czym prędzej podejmiesz decyzję tym lepiej dla was.
Teraz męczycie się oboje.
To nie ma sensu.

7

Odp: Film Urwany...
Lexpar napisał/a:

Je bym temu kolesiowi nie wierzył.
Faceci potrafią się w ten sposób zachowywać.
Natomiast teraz ona potrzebuje Twojego wsparcia.
Masz dwa wyjścia.
Albo dasz jej wiarę, albo odejdziesz.
Czym prędzej podejmiesz decyzję tym lepiej dla was.
Teraz męczycie się oboje.
To nie ma sensu.

ponoć jak była trzeźwa on się dobierał do niej w taki sposób że tanie teksty walił zaczął kłaść rękę na kolana ... aa ona kazała mu spier..
Serio aż tak mógł się zemścić? na niej by jej tak wkręcił ? i taki zamęt zrobić "świństwo?" osobie którą zna tyle lat  i rodzinę jej?
po prostu ta sytuacja jest tak nie jasna ... on do niej mówił przez godz ze chce mieć żone i dzieci.. że to czas... jak nie byli u niego w domu jeszcze...

8 Ostatnio edytowany przez Lexpar (2015-07-31 19:25:20)

Odp: Film Urwany...
LiVero napisał/a:

ponoć jak była trzeźwa on się dobierał do niej w taki sposób że tanie teksty walił zaczął kłaść rękę na kolana ... aa ona kazała mu spier..
Serio aż tak mógł się zemścić? na niej by jej tak wkręcił ? i taki zamęt zrobić "świństwo?" osobie którą zna tyle lat  i rodzinę jej?
po prostu ta sytuacja jest tak nie jasna ... on do niej mówił przez godz ze chce mieć żone i dzieci.. że to czas... jak nie byli u niego w domu jeszcze...

Jeżeli tak był totym bardziej mnie utwierdza w przekonaniu, że nic nie było a on chce się ze,ścić na niej, że go pogoniła.
A może chce was skłócić.
Powtarzam, że ona potrzebuje Twojego wsparcia.
Pamiętaj, że jak ktoś zdradzi raz to zrobi to jeszcze raz. To jest tylko kwestia czasu.
A tego kolesia to nie potraktowal bym go delikatnie.
Chociaż gówna się nie rusza bo śmierdzi.
A tak w zasadzie to gdzie Ty byłeś w tym czasie?

9

Odp: Film Urwany...

A może,  przybliżyłbyś, Autorze, okoliczności, w których dowiedziałeś się o tej feralnej imprezie?

10 Ostatnio edytowany przez LiVero (2015-07-31 19:47:45)

Odp: Film Urwany...
Excop napisał/a:

A może,  przybliżyłbyś, Autorze, okoliczności, w których dowiedziałeś się o tej feralnej imprezie?

to nie była impreza ona pracuje na nocki i wracała z pracy smile
ii go spotkała go po 4 latach na przystanku autobusowym i odezwał się się 4 dni później by poszła sie napić i pogadać z nim a ta polazła bo miała 2h do autobusu ... ii że zmęczona, nic nie jadła, szybko piła z tego jak opowiadała,  to film się urwał ... jak siedzieli w knajpie potem jakieś przebyłski "ale bez seksu" i wstała u niego jak wcześniej opowiadałem

11

Odp: Film Urwany...

na bank spiła się i poszła spać a kolo gada bzdury. Obij mu pysk i po sprawie.

12 Ostatnio edytowany przez alexich (2015-07-31 23:44:26)

Odp: Film Urwany...

a ta polazła bo miała 2h do autobusu ... ii że zmęczona, nic nie jadła, szybko piła z tego jak opowiadała,  to film się urwał ... jak siedzieli w knajpie potem jakieś przebyłski "ale bez seksu" i wstała u niego

Po tym fragmencie wydaje mi się, że doszło do seksu między nimi. Czy była tego świadoma czy nie to już nie wiem, jednakże podejrzewam, że Cię zdradziła i się teraz tłumaczy, przykro mi.  Nie wierzyłbym w historie, że w dwie godziny się upiła i nie wiedziała co się dzieje, po prostu nie. W jakim tempie trzeba by było pić czystą aby stracić świadomość w dwie godziny? A przecież nie szła na żadną imprezę tylko pogadać z praktycznie obcym typem w oczekiwaniu na autobus.

Swoją drogą ja mając kobietę bym się zdenerwował samym faktem, że spała pijana u obcego dla mnie kolesia i nie wiem jak bym to przetrawił.


edit:  O NIE NIE... Przyjrzałem się dokładniej temu wszystkiemu. 

ponoć jak była trzeźwa on się dobierał do niej w taki sposób że tanie teksty walił zaczął kłaść rękę na kolana ... aa ona kazała mu spier

Czyli: Piła alkohol w nocy z kolesiem, którego spotkała po 4 latach, a później mimo, że ten się do niej dobierał a ona kazała mu "spier" to ona dalej z nim siedziała i piła aż do nieprzytomności?! Serio?! A potem zupełnie nieświadomie trafiła do niego do łóżka, bo przecież dżentelmen  nie pozwoli pijanej dziewczynie zostać samej (zupełnie nieistotny jest fakt, że się do niej chwilę wczesniej dobierał, nie?), a on grzecznie ją ugościł odwracając się do niej pleckami, i tak zaskoczona się rano u niego obudziła?

Sorry kolego ale to dla mnie ściema to co Ci naopowiadała. Przespała się z tym typkiem teraz zapewne żałuje więc prosi o wybaczenie. Dla mnie sprawa jest jasna, decyzja pozostaje Twoja.

Zazwyczaj jestem ostatni do oskarżeń ale nie oszukujmy się, tutaj trzeba być naiwnym żeby jej uwierzyć.

13

Odp: Film Urwany...

Ja to się dziwie, że szanujące się kobiety spijają się do takiego stopnia, że im się film urywa.
No cóż, bywa. Każdemu może trafić się potknięcie na własnej głupocie.
Nawet, jeśli do niczego seksualnego nie doszło, to jednak doszło. Sam fakt, że doprowadziła do takiej sytuacji z innym facetem.
Sam wiesz najlepiej jak między Wami jest i co można lub należy z tym zrobić, bo to Ty z tym będziesz żyć.

14

Odp: Film Urwany...

Hej. Dziwna sytuacja. Co twoja dziewczyna w ogole robila z kolega. Rozmawiala piła? Jak sie o tym dowiedziales? I oczywiscie w czyim byla lozku?

15

Odp: Film Urwany...

Ja bym na Twoim miejscu dala sobie spokoj z taka kobieta. Wstyd tylko robi tym piciem

Posty [ 15 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024