Praca a samotne matki;/ - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 18 ]

1

Temat: Praca a samotne matki;/

Sama wychowuję dwie córeczki. Nie mogę pracować w dzień ponieważ nie mam z kim zostawić dzieciaczków a na niańkę nie ma sensu zarabiać. Sama też nie mogę zostać nianią ponieważ moja młodsza córcia ma problemy zdrowotne. Od pół roku szukam pracy na zmianę nocną, niestety bez skutku. Chciała bym znaleźć uczciwą pracę, próbowałam w chałupnictwie ale zostałam oszukana:(

Nie wolno mi się bać!
Strach zabija umysł........
Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Praca a samotne matki;/

Najlepiej szukaj tam gdzie nocna zmiana jest normą więc, drukarnie, markety, piekarnie wiem że to nie  są jakies fantastyczne zajęcia ale łatwo można się załapać na pracę a przynajmniej cos wpadnie powodzenia.

3

fenix napisał/a:

Najlepiej szukaj tam gdzie nocna zmiana jest normą więc, drukarnie, markety, piekarnie wiem że to nie  są jakies fantastyczne zajęcia ale łatwo można się załapać na pracę a przynajmniej cos wpadnie powodzenia.

dzieki ,szukałam i nadal szukam ale zazwyczaj jest tak że nie przyjmuja na jedna zmiane tam gdzie sa 3 zmiany. tu nie chodzi o fantastyczne zajecia tylko wlasnie o to zeby jakis pieniadz wpadl do kieszeni:)

Nie wolno mi się bać!
Reklama

4

Ale np  w drukarni można pracować na umowę zlecenie a to daje możliwość wyboru zmiany.

5

fenix napisał/a:

Ale np  w drukarni można pracować na umowę zlecenie a to daje możliwość wyboru zmiany.

zadzwonie zapytam smile

Nie wolno mi się bać!
Reklama

6

umowa zlecenie w ochronie,kolezanka jest na portierni w szpitalu na same nocki,gdyz w dzien maz pracuje a sa male dzieci.zarobek najnizsza krajowa,ale jest jakis grosz

7

Na początek możesz zarabiać będąc w domu,z dziecmi:)
Daj znać jeśli jesteś zainteresowana,a prześlę szczegóły takiej formy zarobku.

8

www.zleceniaprzeznet.pl ja tak zaczynałam
też jastem sama z dzieckiem smile

9

ja kiedys pracowalam jako merchandiser i tylko na nocki bo tak sobie zazyczylam. pracowalam od 22 do 6 rano. moze cos takiego?

10

tez szukam pracy . jestem samotna matka , moja corcia ma 4 latka . na razie pracowalam jako opiekunka do osob starszych w Niemczech . Znajoma na czas wyjazdow zostawala z mala . jakos ciagnelam . teraz juz nie chce z nia zostac . mala ciezko znosi rozlaki ,placze i bardzo teskni . ja nabawilam sie bolow zoladka i zle sie czuje z ta sytuacja . z jednej strony musze pracowac , z drugiej strony nie chce zostawiac corci . jestem rozbita . nie wiem co mam zrobic . moze ktos pomoze ?

spieszmy sie kochac ludzi.....

11

Chcę odejść od męża, ale mnie na to nie stać. Boję się że sama nie dam sobie rady. Wynajęcie mieszkania, żłobek dla synka, kredyty pochłoną moją wypłatę i nie zostanie nic na życie. Pracuję od poniedziałku do piątku na pełny etat. Chętnie dorobiłabym wykonując jakąś pracę chałupniczą. Proszę o pomoc w poszukiwaniu pracy. Za wszystko z góry dziękuję.

12

Kasiu82 - rozumiem co przeżywasz. Kilka lat temu miałam podobną sytuację. Odważyłam się mimo wszystko. Jeśli będziesz chciała jakiejś porady czy wsparcia ze strony kogoś kto już przez to przeszedł - napisz do mnie, postaram się podtrzymać Cię na duchu.

13

jestem matką 4 dzieci ( 17-letniego  dawida , 15 kacpra , 14 oli i 5- letniego przemka) . siedem miesięcy temu  dowiedziałam  się że  jestem w ciążu byłam  bardzo   byłam szczęśliwa  do czasu... kiedy mój mąż oznajmił mi że ma dwójkę dzieci i chce rozwodu . Załamałam  się  jeszcze do tego moja cókrka  wplątałą się  w narkotyki . a teraz ciąża jest zagrożona  bardzo się boję tego porodu.... Chciałabm aby był  teraznprzy mnie mój mąż

14

Witaj. Jestem w podobnej sytuacji i byłam już zmęczona ciągłym szukaniem pracy w internecie, które w dodatku były męczące i zabierały dużo czasu... i w końcu znalazłam coś dla mnie nowego!
zarejstrowalam sie na stronce gdzie pobralam mały program, ktory zainstalowalam na komputerze a on swoim istnieniem zaczol na siebie zarabiac! To pierwszy Polski Sufbar czyli mały pasek reklamowy na ekranie w którym wyświetlane są reklamy. Za te reklamy otrzymuje punkty ktore przeliczane sá na gotówkę. Oprocz tego fajne sá dwie gry z wysokimi stawkami do wygrania oraz mozna wygras surpasa za ktorego mamy tez dodatkowe punkty. Stronka jest w osmiu jezykach w tym polskim, a osoby na forum sá bardzo przyjazne i odpowiadajá na kazde pytania i watpliwosci. jesli jestes zainteresowana to pisz na maila
pozdrawiam

15

Proponuje prace w koncernie kosmetycznym. Prace można traktować jako zajęcie dodatkowe lub stałe. Firma organizuje szkolenia kosmetyczne i awanse na tytuły lidera, gdzie zyskujemy dodatkowe rabaty, dodatkowe pieniążki i przywileje. Poza tym kupujemy kosmetyki taniej, nawet z 40% rabatem, a nawet możemy mieć kosmetyki dla siebie za darmo.
Chcesz wiedzieć więcej, jesteś zainteresowana, napisz na maila.
Dla nowych osób zapisujących się do mojej grupy prezenty na powitanie. Ponadto firma Avon przygotowała dla nowych konsultantów stylowa skórzana torbę  Batyckiej warta 999zł.
Warto. Ja jestem w Avonie od 2-ch miesięcy i nie żałuje.
E-mail aneta.kulewicz29@gmail.com

Każda porażka przybliża nas do sukcesu.

16

w jakim wieku dzieci ? może przedszkole/zerówka ?

Nie da się zaprzeczyć też robiłem złe rzeczy zachowywać się jak kretyn zdarzyło się niestety, mając do bliskich pretensje skupiony na używkach i przypadkowym seksie, nie odzyskasz dawnego życia, czasy niewinności mamy dawno już za sobą dziś kolejne słowo o tym że możesz na nowo wystartować, ja nie skreśle z listy ziomków których znam połowe życia, ludzką rzeczą zbłądzić z błędów wyprowadzić boską.

17

Poszukuję samotnych mam, które pracują zawodowo, lub w jakikolwiek inny sposób dorabiają i zechciałyby poświęcić chwilę swojego cennego czasu, aby uzupełnić dla mnie kwestionariusz z pytaniami do mojej pracy magisterskiej. Będę niezwykle wdzięczna, samotne mamy opowiedzcie mi proszę o swoich doświadczeniach, pracy, odczuwanych emocjach, może im głośniej będzie się o tym mówiło tym bardziej nasz kochany rząd skupi się na tej grupie społecznej i coś zmieni się na lepsze uśmiech Chętne osoby proszę o kontakt wyślę pytania drogą mailową smile

Posty [ 18 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016