Czy ona naprawdę to zrobiła? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Czy ona naprawdę to zrobiła?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 16 ]

Temat: Czy ona naprawdę to zrobiła?

Witam.
Mam na imię Dominik i jestem żonaty od ponad pięciu lat(10 lat ze sobą już mieszkamy i jesteśmy) i mam obawy że żona mnie zdradziła i być może dalej to robi.
Wszystko zaczeło się w sylwestra tego roku...
Sylwestra spędzaliśmy u kolegi 20km od domu,było paru znajomych i w sumie nikogo obcego.Był tam też były koleżanki żony który jak zawszę odnosiłem wrażenie jej się podobał.Zaraz po przyjeździe małżonka dosłownie przykleiła się do niego(wszędzie gdzie on poszedł zaraz ona się pojawiała.Po kilku głębszych kiedy już alkohol zaczął działać nawet nie chciała usiąść obok mnie tylko z nim.Nagle stała się dla mnie nie miła i w jego obecności powiedziała że nie ma czego mi życzyć w nowym roku co mnie zabolało.Nawet gdy padło hasło że już północ i czas odpalić fajerwerki wszyscy jako tako wyszli razem na zewnątrz a dopiero po dłuższej chwili moja żona z nim oczywiście stając jak najdalej ode mnie.
Później wszyscy poszliśmy do środka i zabawa trwała dalej aż około godziny trzeciej zostałem tylko ja,moja małżonka z nim i koleżanka.Chwile posiedzieliśmy razem i koleżanka powiedziała że idzie spać po czym wyszła a zaraz za nią żona zaproponowała że pójdziemy do pokoju z TV gdzie była wielka kanapa i spokój(nikogo tam nie było bo wszyscy spali).Pierwszy wstał on i poszedł,żona za nim a ja za nią tylko że gdy ona przeszła próg odwróciła się i zatrzasnęła drzwi mi zaraz przed nosem po czym zamknęła się z nim na klucz od środka.
Stałem chwile i poczułem najpierw ból a później złość(rób sobie tam co chcesz).Dziwne bo gdy słuchałem chwile pod drzwiami nie słyszałem ani żadnej rozmowy ani muzyki...było dziwnie cicho.
Najbliższą godzinę spędziłem w kuchni sam ze swoją frustracją i żalem po której upływie moja żona wyszła z pokoju już sama(kolega chyba juz szykował się do spania),pokręciła się chwile i oznajmiła beztroskim głosem że jedziemy spać do domu i pojechaliśmy(jestem osobą w 100% nie pijącą).Spała w aucie już po 2km(nie miałem jak z nią porozmawiać o tym co zaszło)a w domu tylko umyła zęby i do łóżka spać bez słowa wyjaśnienia.
Na co dzień to kochająca żona bez zarzutów ale kiedy chcę porozmawiać o tym że mnie to męczy że chce z nią być ale muszę znać prawdę ona zbywa mnie,złości się i mówi że sam sobie wymyślam historie...
Jak sądzicie czy ona to zrobiła?Czy ona coś robiła z nim w tym pokoju(dziwnie cichym gdy zostali sami).Czy żona która się zarzeka że jest wierna może zdradzić pod wpływem alkoholu i emocji?Czy ona naprawdę jest inne żony(zdolna do zdrady jak wszyscy).Zawszę myślałem że poślubiłem tą jedyną która zawszę będzie moja i nikt inny jej nie posiądzie...
Co wy myślicie o tej historii ??
Pozdrawiam Dominik

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czy ona naprawdę to zrobiła?

Przeczytałem ...... i oniemiałem. Człowieku męczysz się z tym już  ponad pół roku i nie potrafisz wydusić z żony prawdy. Fakt że zachowanie twej żony feralnego sylwestra jest co najmniej podejrzane a ty musisz mieć odpowiedź czarno na białym bo inaczej się zamęczysz domysłami.Nie rozumiem dlaczego nie chce z tobą szczerze porozmawiać. Powiedz jej jak Cię to męczy ... jeżeli Cię kocha to Ci wszystko wyjaśni jeżeli zaś zdradziła to ..... dopiero jak będziesz miał pewność.
rumpel

3

Odp: Czy ona naprawdę to zrobiła?

Niezłą lafiryndę żeś sobie przygruchał.
Papiery rozwodowe i niech się kokota buja.

4

Odp: Czy ona naprawdę to zrobiła?

Jak można dawać sobą tak pomiatać? sad

5

Odp: Czy ona naprawdę to zrobiła?

,,Najbliższą godzinę spędziłem w kuchni sam ze swoją frustracją i żalem ,,
nie wierze ze tak spokojnie stałeś a oni  byli zamknieci w pokoju

6

Odp: Czy ona naprawdę to zrobiła?

http://i62.tinypic.com/71gwhg.jpg

7

Odp: Czy ona naprawdę to zrobiła?

Czlowieku jak Ty drzwi nie umiesz z kopa wywazyc dla własnej zony to brak słów.
Nie wiadomo co Ci radzic, bo Ty najpierw musisz zacząć od mentalnej zmiany siebie.

8 Ostatnio edytowany przez Ola_la (2015-07-25 07:07:21)

Odp: Czy ona naprawdę to zrobiła?

tez pomyślałam ze normalny facet by drzwi wyważył albo chociaż poszedł stamtąd i pojechał do domu i nie chciał mieć z nią nic wspólnego smile

,, i nikt inny jej nie posiądzie...,,- pewnie ze troll

9

Odp: Czy ona naprawdę to zrobiła?

Ja nie wierze, ze to prawda.
Gosciu buja a wy mu wierzycie hehehe.
Zaraz napisze, ze jak przesoli zupe, to chodzi ze sliwkami pod okiem wink.
Nie wierze w takie historie.

10

Odp: Czy ona naprawdę to zrobiła?

W pierwszym odruchu - jako facet - tez miałem taką ocene wątku. No bo jakze to? Pozwalać na takie szmacenie? A gdzie chocby "jaja"? I nie potrafie sobie wyobrazic, ze mozna być mężczyzną i pozwalac na takie zachowania... Pozwolić na ignorowanie siebie, patrzeć na "miłe" relacje zony z innym, biernie zaakceptować ewidentne chamstwo - zamkniecie drzwi przed nosem i ...rozkminy "czy ona mnie zdradziła?". Masakra.
Ale czytajac niektóre watki (zakładane przez podobnych Autorowi mężczyzn) czuję, że ...niestety to jest mozliwe. To porażające, że mozna pozwolić, doprowadzic do takiego stanu. Ale mozna... Obecnie - o ile relacje w zwiazku Autora sa prawdziwe - za późno już na "walniecie pięścią w stół". Za daleko to całe lekcewazenie ze strony małzonki zaszło... Cóż, ja mam chyba bardzo radykalne poglady: nie pozwoliłbym na takie zagrania. A w opisanej sytuacji ewentualna "zdrada" nie miałaby juz żadnego znaczenia - nie chciałbym mieć z taką kobieta nic do czynienia...

11 Ostatnio edytowany przez rojka (2015-07-25 09:52:38)

Odp: Czy ona naprawdę to zrobiła?
rumpel napisał/a:

Przeczytałem ...... i oniemiałem.

Przeczytałam i również oniemiałam , ja w to nie wierzę. Ta historia nie może być prawdziwa a jeśli jakimś cudem jest ???? to facet nie ma za grosz poczucia własnej wartości.
Jaj również nie posiada.

Gdyby mi małżonek zatrzasnął drzwi przed nosem wchodząc do pokoju z inną kobietą, ja  - nie pijąc i posiadając samochód już byłabym daleko, daleko.....

12

Odp: Czy ona naprawdę to zrobiła?

Żyję już bardzo długo, ale o czymś takim jeszcze nie słyszałem.
10 lat razem a 5 po ślubie i takie zachowanie.
Ale tutaj jedzie na odległość trolowaniem.

13

Odp: Czy ona naprawdę to zrobiła?

Cześć,

Dajcie spokój z tym trollowaniem. To jest czasami naprawdę niesprawiedliwe w osądzie. Jak ktoś, kto ma problem (tu zakładam z niedowartościowaniem) i czyta takie brednie, to nie ma chęci na dalszą rozmowę, bo w jego mniemaniu wydaje się ona bezsensowna.

Do Autora.. Mnie również oskarżali o trollowanie, dlatego tym się nie przejmuj. Ludzie mają różne historie w swoim życiu. Im się nie podobało, że piszę  bez emocji, że piszę, jakbym zdawała relację.  Nikt nie wziął pod uwagę, że w taki sposób się wypowiadam. U Ciebie trollowanie, według ich, poświadcza słowo "posiądzie".

Pomińmy to. Ze swojej strony radzę, abyś zachował się bardziej jak rasowy facet.  Usiądź i powiedz jej wprost, że musisz znać prawdę. Ale musisz być przy tym bardzo konkretny. Męczysz się z tym już dość długo, naprawdę to rozumiem. Ale też zdaję sobie sprawę, że dopóki nie dowiesz się prawdy, to będzie Cię ona męczyć.  Głowa do góry i działaj (Ostatecznie możesz porozmawiać z tamtym facetem-ale to odradzam).

I zastanów się też, że lepiej chyba żyć w nieświadomości.

Pozdrawiam i trzymaj się ciepło.

14

Odp: Czy ona naprawdę to zrobiła?
niemagłupszej napisał/a:

Cześć,

Dajcie spokój z tym trollowaniem. To jest czasami naprawdę niesprawiedliwe w osądzie.

Niemagłupszej wybacz ale autra to zachowanie żony spotkało " tylko" 8 miesięcy temu.
Przez ten okres czasu co zrobił?
Nic nie zrobił.
Tylko głowa mu puchnie od myślenia.
Czy to jest normalne.
Dla mnie nie i dlatego aż nie możliwe.

15

Odp: Czy ona naprawdę to zrobiła?

Ja mu się nie dziwi ę.Jeśli to wrażliwy i delikatny facet, to coś takiego było dla niego szokiem, z którym nie bardzo wiedział co ma zrobić. Prawdopodobnie chciał to usunąć z pamięci, ale mu się nie udało i zaczął szukać porady. Okropne jest jednak to jak zachowała się jego żona,jak totalna szmata z zerowym poczuciem własnej godności. A facet jeśli skonsumował, to pewnie dał jej do zrozumienia, że więcej nic z tego nie będzie i dlatego tak szybko wróciła wink
Ja na miejscu autora wystawiłabym babę za drzwi po takim numerze. To najlepsza terapia - wstrząsowa big_smile

16

Odp: Czy ona naprawdę to zrobiła?

Zgadzam się z Tobą w 100%.
Są 10 lat razem i jakiś szacunek się należy.
Gyby moja żona wycieła taki numer, to byłaby ta nasza ostatnia impreza i nasz ostatni wspólny dzień.

Posty [ 16 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Czy ona naprawdę to zrobiła?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024