Pellet jako ogrzewanie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Pellet jako ogrzewanie

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

1

Temat: Pellet jako ogrzewanie

Do ogrzewania waszych domów używacie pelletu?? Znajomi mają i polecają i chciałbym porównać ich opinie z innymi użytkownikami.

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Pellet jako ogrzewanie

Jeśli przeprowadzasz ankietę, to lepsze będzie do tego celu  forum budowlane.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie i życzę miłego pobytu na forum.

3 Ostatnio edytowany przez Olinka (2015-09-02 23:39:56)

Ja pale pelletem ale tez innym opałem - ekogroszkiem, drewnem, miałem węglowym, zalezy co korzystnie uda nam sie kupić. Wszystko zalezy jaki masz kocioł (ja mam na paliwo uniwersalne kocioł z firmy [spam]  wg mnie takie sa teraz najekonomiczniejsze bo ceny opału tak sie zmieniają że nie wiadomo na co sie konkretnie nastawić

Reklama

my przenosząc się z bloku od razu wiedzieliśmy że chcemy ogrzewać dom gazem i wybraliśmy amerigas i dzierżawę zbiornika też od nich. Koszty nie są duże i jest bardzo wygodnie.

5

czerwonapomaranczka napisał/a:

my przenosząc się z bloku od razu wiedzieliśmy że chcemy ogrzewać dom gazem i wybraliśmy amerigas i dzierżawę zbiornika też od nich. Koszty nie są duże i jest bardzo wygodnie.

nie dużo czyli ile płacicie? jakiej wielkości macie dom?

Reklama

6

widzę, że piszecie o dzierżawie zbiornika od amerigas. my z mężem też zastanawiamy się nad taką opcją. czyli jesteście zadowoleni? bo wahamy się między tą dzierżawą a ogrzewaniem butlami gazowymi, takie też mają w ofercie. jeśli już mielibyśmy korzystać z butli, to pewnie też z amerigas, bo to jednak sprawdzony dostawca. butle z niepewnego źródła nie są chyba zbyt bezpieczne.

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Pellet jako ogrzewanie

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016