Unieważnienie małżeństwa kościelnego - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » RELIGIA - DUCHOWE POSZUKIWANIA » Unieważnienie małżeństwa kościelnego

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Unieważnienie małżeństwa kościelnego

Witam , otóż mam problem. W maju tego roku wzięłam ślub , niestety co się okazało nie cale 2 miesiące po ślubie ? Że mój mąż nie dość ze zdradzał mnie przed ślubem to jeszcze jest uzależniony od narkotyków , zostało to przez niego zatajone. Przypuszczam ze ślub wiol ze mną tylko i wyłącznie dla tego ze zostało obiecane nam mieszkanie po ślubie i nowe auto. Co zrobić ? Gdzie się udać po pomoc , czy są to dobre powody według prawa kościelnego do unieważnienia . Proszę o pomoc.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Unieważnienie małżeństwa kościelnego

Powody są najprawdopodobniej wystarczające.  Wygląda na to, że Twój mąż nie dorósł do związku.
Moim zdaniem powinnaś udać się w pierwszej kolejności do księdza proboszcza w swojej parafii.
Procedura unieważnienia małżeństwa kościelnego jest trudna i długa. Warto skorzystać z porady prawnika specjalizującego się w prawie kościelnym.

3

Odp: Unieważnienie małżeństwa kościelnego

Tu chodzi o stwierdzenie nieważności, a nie unieważnienie. To zasadnicza różnica.

4

Odp: Unieważnienie małżeństwa kościelnego

Musisz mieć na to wszystko dowody i świadków. Masz? Bo to, że powiesz, że mąż jest taki i owaki, to nie jest wystarczające.

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » RELIGIA - DUCHOWE POSZUKIWANIA » Unieważnienie małżeństwa kościelnego

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024