Co mam robić po rozstaniu? :'( - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Co mam robić po rozstaniu? :'(

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: Co mam robić po rozstaniu? :'(

Jak to przetrwać? Nie chce mi się żyć, nie mogę spać, jeść i przestać o niej myśleć. :'(

Proszę o waszą pomoc. :'(

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Co mam robić po rozstaniu? :'(

Witaj. Bardzo współczuję ci Tego co przeżywasz. Zajmij się czymś co nie pozwala myśleć o bólu jaki Ciebie męczy. Może czytanie książek ? Lub
Jakiś sport? Musisz to przetrwać. Ból niedługo osłabnie.

A czy nie masz szans na powrót do ukochanej osoby ?

3

Odp: Co mam robić po rozstaniu? :'(
madcorvel napisał/a:

Jak to przetrwać? Nie chce mi się żyć, nie mogę spać, jeść i przestać o niej myśleć. :'(

Proszę o waszą pomoc. :'(

Czytaj forum,
czytaj tak dlugo az zrozumiesz, ze to co sie z Toba dzieje to calkiem normalny, naturalny stan po stracie kogos bliskiego.

Czytaj duzo,
dowiesz sie, ze inni cierpia tak samo i jak sobie z tym daja rade...
ze czas leczy wszystke rany, wycisza, lagodzi...

daj czasowi czas odwalic swoja robote,
a Ty w tym czasie zajmij sie czyms zeby nie zwariowac,
najlepiej wyjdz do ludzi,
otworz sie...   w grupie razniej smile

Bedzie dobrze, badz cierpliwy i silny.

Dasz rade smile

Odp: Co mam robić po rozstaniu? :'(

Polecam przeczytać książkę Bruce Fisher - Rozstania i rozwody. Dzięki niej można zrozumieć, że wszystkie te reakcje i emocje są naturalne i opisane jest jak z tym wszystkim sobie radzić, żeby nie zwariować i jak przekształcić rozstanie z dramatu w rozwijające doświadczenie.

Daj sobie czas na żałobę, nie próbuj stłamsić tych emocji w sobie, bo się pochorujesz. Miej kogoś bliskiego, żebyś mógł się wygadać: przyjaciela, brata, rodzica - wsparcie bliskiego jest jak najlepsze lekarstwo. Ewentualnie pisz tu na forum - to też pomaga wyrzucić z siebie te emocje, które wylewają się każdą szczeliną umysłu i ciała.

Trzymaj się, przetrwaj najgorsze, a z czasem będzie coraz lepiej. Mi pomagała też myśl, że każdy człowiek to w życiu przeżywa przynajmniej raz, skoro wszyscy dają sobie z tym rady, to i Ty to przeżyjesz.

5

Odp: Co mam robić po rozstaniu? :'(

Do powyższych rad dorzucę jeszcze: jeśli nie musisz, nie rozdrapuj świeżych ran i nie katuj się wdychaniem zapachu tego, kto odszedł, jego widoku, oglądaniem filmów czy zdjęć ze wspólnych chwil. To boli szalenie - wiem, b przeżywam to samo. Ale tyko silna wola i wsparcie pomagają przetrwać.
Może masz szansę na powrót ukochanej osoby... Na razie walczę z uprzedzeniami i manipulacją. Wiem, że jestem jak roztrzaskana filiżanka, ale musiałam się pozbierać do kupy. I odseparować emocjonalnie, bo inaczej bym do głowy dostała z tego bólu. Żyj swoim życiem i pozwól czasowi działać.

6

Odp: Co mam robić po rozstaniu? :'(
madcorvel napisał/a:

Jak to przetrwać? Nie chce mi się żyć, nie mogę spać, jeść i przestać o niej myśleć. :'(

Proszę o waszą pomoc. :'(

Jest tu na forum wątek będący doskonałym kompendium wiedzy o tym jak przeżyć po rozstaniu: http://www.netkobiety.pl/t67911.html
Nie zrażaj się ilością stron... czytaj, rób notatki, układaj plan dla siebie.
Zwracaj szczególną uwagę na wpisy Thepass, elle88, zyczliwego.
Trzymaj pion i działaj!
Powodzenia...

7

Odp: Co mam robić po rozstaniu? :'(

Zgadzam się, że musisz odcierpieć swoje, nie udawaj, że jest dobrze, gdy nie jest. Łatwo się mówi, że jakoś to będzie, żebyś się czymś zajął itp. Nie będzie dobrze, jeszcze długo, bo będziesz wspominał, być może spotykał ją przypadkiem, słyszał od ludzi co u niej. Będzie źle i będzie bolało, ale ma prawo boleć i musi boleć. Jeśli tego nie przejdziesz, będziesz cierpiał jeszcze dłużej.
Rozstania zawsze są ciężkie, czy to pierwsze czy dwudzieste - zawsze boli tak samo.
Najbardziej pomaga płacz- wyrzuca emocje, pozwala odreagować i choć na jakiś czas jest potem lepiej. Pamiętaj, że nie jesteś w tym sam, każdy przez to przechodził i wie co czujesz, ale zapewniam Cię, że w końcu, po tygodniu, miesiącu, czy roku, będzie lepiej! Czas jest tu najlepszym doradcą.

8

Odp: Co mam robić po rozstaniu? :'(

Co masz robić:
-rozmyślać w kółko o niej/nim
-słuchać smutnych piosenek przypominających Ci "piękne czasy"
-myśleć o sobie - jestem do dupy, nigdy nikogo nie znajdę, świat to bagno
-absolutnie nie wychodzić z domu, a jak już wychodzić to gadać tylko o tym jak bardzo kochałeś/kochalaś
-nie poznawać pod żadnym pozorem nikogo nowego, uwaga! bo jeszcze zapomnisz o wielkiej miłości
-generalnie to leżeć, beczeć, nie jeść i zdychać z powodu wielkiej miłości, która jednak nie okazała się wielką miłością

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Co mam robić po rozstaniu? :'(

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024