Moje smutne życie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: Moje smutne życie

Cześć,

Mam 21 lat byłem z dziewczyną 4,5 roku niestety wszystko co piękne kiedys się konczy no i niestety, nie było zadnej zdrady ale myślę, że zmęczyła się mną i moimi kłopotami więc odeszła.Teraz od 2 msc zyje sam pracuje nie mam czasu dla siebie, bo staram się zarobić jak najwięcej (praca w nocy a w dzien spanie) nie ukrywam, że brakuje mi trochę seksu ;/ Generalnie jestem nieśmiały do dziewcząt, nie potrafie zagadać porządnie. Często jadę sobie do Szczecina aby pobyć na imprezie wypić i wtedy jest lepiej, ale nie potrafię znaleźć żadnej dziewczyny z którą mógłbym nawiązać głębszy temat. Może nie jestem jakiś piękny ale sądzę, że nie brzydki. Ale mimo to, kobiety brak ;/. Proszę o jakieś rady aby coś zmienić w swoim życiu.

Pozdrawiam

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Moje smutne życie

Jestem w podobnej sytuacji, ale Ty sprawiłeś na mnie wrażenie desperata pomijając fakt, że mężczyzna może być przystojny, ale nie piękny. Z nikim nie musisz odbywać głębokich rozmów skoro brakuje Ci seksu, wystarczy powiedzieć wprost potencjalnej kandydatce na kobietę do towarzystwa. Chyba, że potrzebujesz czegoś więcej.

3

Odp: Moje smutne życie

Najgorzej jest jak się szuka kogoś na siłę, bo albo się trafia na nieodpowiednią osobę albo w ogóle się nie trafia na nikogo i się myśli od razu "na pewno we mnie tkwi jakiś problem" bo nikogo spełniającego moje wymagania nie mogę zainteresować, ale to jest bzdura. Nie od dziś wiadomo, że im bardziej się człowiek stara, tym mniej mu wychodzi, oczywiście to tylko powiedzenie, ale w większości przypadków się sprawdza.
Byłeś z dziewczyną 4,5 roku to bardzo dużo, mogę Ci tylko współczuć bo niestety w tej sprawie jestem bezradna. Skończył się w Twoim życiu pewien rozdział i powinieneś zacząć nowy, lepszy a nie wchodzić na forum dla kobiet i się użalać nad swoim życiem, nie sądzisz?
Życie jest krótkie i krótkie jest też bycie singlem, jeżeli marzy się o związku z drugą osobą i ustabilizowanym życiu, dlatego chłopie zamiast narzekać i szukać dziewczyny ciesz się wolnością. Spotykaj się z przyjaciółmi, mniej pracuj (bo Twój obecny tryb życia mnie przeraził), a jeżeli to konieczne to zmień pracę bo długo na tym wózku nie pociągniesz, no chyba, że takie standardy Ci odpowiadają. Co najważniejsze - dbaj o siebie (włosy, cera, ubiór) to istotne rzeczy i nie powinno się o nich nigdy zapominać jeżeli chce się zaliczać do działu atrakcyjnych. Staraj się być otwarty na nowe propozycje (wyjazdy ze znajomymi) w końcu są wakacje itd. Sam napisałeś: "CZĘSTO JADĘ DO SZCZECINA.... WTEDY JEST LEPIEJ" . Oczywiście nie każe Ci imprezować codziennie (chodzi mi głównie o alkohol) ale pamiętaj najważniejszy jest kontakt z ludźmi, aby nasze życie nigdy nie przestało tracić kolorów ... odwołując się do powiedzenia "życie jest jak papier toaletowe szare i do dupy". Jednak kolory papierów toaletowych są różne i to od nas zależy jaki kolor będzie miało nasze życie.

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024