Od jakiegoś czasu w snach widzę tego samego mężczyznę - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Od jakiegoś czasu w snach widzę tego samego mężczyznę

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 17 ]

Temat: Od jakiegoś czasu w snach widzę tego samego mężczyznę

Witam, czy ktoś się tutaj zna na snach ? Nie wiem w jaką część forum z tym uderzyć...
Otóż kiedyś utrzymywałam kontakt ( kilka miesięcy ) z pewnym mężczyzną, nasza znajomość zakończyła sie burzliwie wielką kutnią, moje uczucie zauroczenia nim zamieniły się w nienawiść zresztą u niego pewnie podobnie, minęły dwa lata a on od tygodnia śni mi się co noc....co to może oznaczać ?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Od jakiegoś czasu w snach widzę tego samego mężczyznę

Nic nie może oznaczać. Sny to tylko projekcja podświadomości, taka papka mentalna, jaką któraś część mózgu projektuje, kiedy śpimy. Wierząc w takie rzeczy jak sny, znaki i przeznaczenie oddajesz władzę nad swoim życiem zjawiskom zewnętrznym, abstrakcyjnym, ślepemu losowi, czemuś co nie istnieje. Oczywiście tak jest łatwiej, bo odpowiedzialność za siebie jest mniejsza.
Może po prostu czasem o tym mężczyźnie myślisz jeszcze? Może masz jakieś nieuświadomione wyrzuty sumienia albo wręcz przeciwnie, czujesz się zraniona? Lub po prostu nie zapomniałaś, ciągle pamiętasz i gdzieś w głowie siedzi ci ten facet? Pomyśl, przypomnij sobie tę relację. Jaki może być realny powód takich snów?

3

Odp: Od jakiegoś czasu w snach widzę tego samego mężczyznę
Emilia napisał/a:

Nic nie może oznaczać.

Jasne, nigdy nie zapomnę jak jechaliśmy w 2000 km podróż, a mój tata powiedział, śniło mi się że tu zatrzymała nas policja (nie było widać policji) i za chwilę faktycznie nas zatrzymali tongue i to nie były pojedyncze akcje, zresztą sama miewam podobne, z tym że moje zwykle dotyczą śmierci i niestety zawsze się sprawdzały, oczywiście nie musisz w to wierzyć.

4

Odp: Od jakiegoś czasu w snach widzę tego samego mężczyznę

Dziękuje za odpowiedzi. Jednak gdy przyśnił mi się po raz pierwszy uświadomiłam sobie że jest to data w której się poznaliśmy. Wcześniej o nim nie myślałam, przysięgam. Śni mi się w różnych sceneriach, czasem że jesteśmy kochankami i się ukrywamy, czasem że pracujemy razem a ostatnio śnił mi się w towarzystwie mojego zmarłego przed rokiem dziadka a przecież oni nigdy się nie poznali... nie wiem co o tym myśleć.
Gdy się obudziłam byłam w szoku dlatego chciałam Was o to zapytać. Nie ukrywam że po tej nocy myślałam o nim i zastanawiałam się co to znaczy i pewnie przez moje rozmyślania widzę go w snach co noc... hmm

5

Odp: Od jakiegoś czasu w snach widzę tego samego mężczyznę

Sny to nie tylko "papka mentalna" jak to określił ktoś wyżej ale faktycznie wydaje się, że sa to projekcje poswiadomości.
Sny są częścią naszego życia i czasem można z nich sporo wywnioskować. Czasem podświadomość stara się nam przez sny coś pokazać. Czasem stara się rozwiązać jakiś konflikt wewnętrzny. Znaczenie mają szczególnie te sny które się powtarzają lub te w których przewija sie wciąż ten sam bohater lub jakaś sytuacja, może rzecz.
W snach najważniejsze jest zakończenie.
Opisz proszę jakiś sen jak najbardziej dokładnie. Przygotuj sobie wieczorem zeszyt i ołówek i połóż go obok łóżka. Kiedy się obudzisz od razu zapisuj co pamiętasz.
Spróbujemy go potem wspólnie przeanalizować smile

Pozdrawiam

6

Odp: Od jakiegoś czasu w snach widzę tego samego mężczyznę

mi się już dwa razy śniła własna śmierć i raz śmierć babci, często mi się śnią wypadki osób które znam albo na przykład zawalenie domu.... nie ma się co przejmować, chociaż kiedyś usłyszałem, że im częściej ktoś ma sny i czym dziwniejsze one są tym gorszy stan psychiczny

7

Odp: Od jakiegoś czasu w snach widzę tego samego mężczyznę
Małpa69 napisał/a:
Emilia napisał/a:

Nic nie może oznaczać.

Jasne, nigdy nie zapomnę jak jechaliśmy w 2000 km podróż, a mój tata powiedział, śniło mi się że tu zatrzymała nas policja (nie było widać policji) i za chwilę faktycznie nas zatrzymali tongue i to nie były pojedyncze akcje, zresztą sama miewam podobne, z tym że moje zwykle dotyczą śmierci i niestety zawsze się sprawdzały, oczywiście nie musisz w to wierzyć.

Ależ oczywiście, wierzę smile. Chrzanić neurobiologię, naukę i XXI wiek. Nie ma to jak dobry zabobon, prosto tłumaczy rzeczywistość i nie trzeba się wysilać, żeby zrozumieć smile. No albo jesteś medium smile. Strach się bać.

Odp: Od jakiegoś czasu w snach widzę tego samego mężczyznę

Niekoniecznie to musi być zabobon. Zwykle jest to obserwacja.

Przykład.

Widzimy umierającego człowieka, słabnącego, ale żyje.

Śni nam się jego śmierc.

Za kilka dni umiera.

Czyzbysmy mieli tajmne moce przewidywania, czy wyciagnelismy wnioski z obserwacji?

Podobnie z mysleniem o kimkolwiek. Jesli nałogowo myslimy o danym obiekcie, pozniej o nim śnimy. Jesli go spotykamy to mozemy dac temu nadludzkie moce, ze spotkalismy go dlatego ze nam sie przysnil. A tak naprawde chodzi o to, ze spotkalismy bo bo i tak bysmy go spotkali nawet o nim nie myslac. Choc niektorzy specjalnie śledzą, pojawiaja sie w miejscach gdzie dana osoba moze sie pojawic. Nie dosc ze o nim snia, to jeszcze przesladuja, a pozniej nadają temu tajemne mocne.

Ogolnie głupota. Moje zdanie.

9

Odp: Od jakiegoś czasu w snach widzę tego samego mężczyznę
endriu1500 napisał/a:

Opisz proszę jakiś sen jak najbardziej dokładnie. Przygotuj sobie wieczorem zeszyt i ołówek i połóż go obok łóżka. Kiedy się obudzisz od razu zapisuj co pamiętasz.
Spróbujemy go potem wspólnie przeanalizować smile

Pozdrawiam

Witam wszystkich jeszcze raz, dzisiejsza noc minęła spokojnie. Nie śniłam o nim obudziłam się dopiero teraz wypoczęta i jakaś spokojniejsza. Obawa przed jego spotkaniem chyba już zniknęła. Na co odzień dzieli nas około 350 km wiec całe szczęsie przypadkowe wpadniecie na siebie w mieście jest niemożliwe...
   Wiem jednak że on co roku przyjeżdża do mojego miasta w okresie letnim ponieważ ma tutaj sporą rodzinę. Nie mam jego numeru telefonu i nawet nie posiadam konta na fb żeby się z nim skontaktować, nie wiem nawet czy powinnam to robić.
   Czy istnieje możliwość że jego obecność w moich snach oznacza jakąś nie załatwioną między nami sprawę ? Jak już wcześniej pisałam naszą znajomość zakończyła wielka burzliwa charakterów, unikałam kontaktu z nim jak tylko się dało, teraz widząc go w nocy mam wrażenie że powinnam zakończyć ten konflikt lecz nie odbudowywać tego co było kiedyś...    Co o tym sądzicie ?

10

Odp: Od jakiegoś czasu w snach widzę tego samego mężczyznę

Witaj Nataliii,
Ze snami jest różnie, czasem główny bohater to nie osoba z która mamy problem czy jakiś nierozwiązany konflikt.
Nie patrz na sen w sposób bezpośredni, popatrz na niego przez pryzmat symboli, zdarzeń, sytuacji. Zapomnij przez chwilę o tym, że to akurat on... niech to będzie zupełnie ktoś inny. Może być tak, że Twoja podświadomość umieściła go w śnie jako głównego bohatera bo uznała, że tak łatwiej będzie Ci zrozumieć problem który gdzieś tam w Tobie tkwi - to się zdarza.
Jeśli czujesz, że nie masz problemu z tym jak się ten związek zakończył to jest prawdopodobne, że to nie ma z nim nic wspólnego.
Niestety w snach ważne są wyraźne symbole, zachowania, coś co dokładnie pamiętamy zaraz po przebudzeniu bo to właśnie one wzbudzają w nas największe emocje więc te fragmenty zapamiętujemy najlepiej.
Nie wiele opisałaś więc na razie na tym poprzestanę :-)

Nie zastanawiaj się czy Ci się to znowu przyśni, nie myśl o nim, przed snem się zrelaksuj. Jak się nie przyśni trudno.

Pozdrawiam

Odp: Od jakiegoś czasu w snach widzę tego samego mężczyznę

Ludzie, którzy widzą i słyszą różne głosy, ludzi powinni chyba raczej porozmawiać z lekarzem specjalistą a nie polecać się internetowym specom od majaków sennych. wink

12

Odp: Od jakiegoś czasu w snach widzę tego samego mężczyznę
Full Body Workout napisał/a:

Ludzie, którzy widzą i słyszą różne głosy, ludzi powinni chyba raczej porozmawiać z lekarzem specjalistą a nie polecać się internetowym specom od majaków sennych. wink

Skoro nie masz nic do powiedzenia poza szyderą którą tu zamieściłeś to bądź tak miły i się odpieprz , pozdrawiam.

13 Ostatnio edytowany przez kammiś (2015-07-02 13:11:23)

Odp: Od jakiegoś czasu w snach widzę tego samego mężczyznę

A mi sie snilo dzis ze mialam wszystkie zeby zepsute, mam leciec do dentysty?
Albo tata mnie ostatnio obudzil (zdrzemnelam sie po poludniu) i powiedzialam mu ze ma odlozyc aparat i koniec big_smile bylam tak na wpol przytomna nie pamietalam tego pozniej big_smile jeszcze probowalam mu podobno tlumaczyc jaki aparat i zasnelam znowu big_smile
Snilo mi sie tez kiedys ze gonil mnie Hitler (autentycznie) to znaczy ze musze zainwestowac w dobry schron? wink
Ja osobiscie w sny nie wierze.

Odp: Od jakiegoś czasu w snach widzę tego samego mężczyznę
Nataliii napisał/a:

Skoro nie masz nic do powiedzenia poza szyderą którą tu zamieściłeś to bądź tak miły i się odpieprz , pozdrawiam.

To nie szyderstwo tylko dobra rada. Jak ktoś ma takie objawy jak ty powinien powiedzieć o tym psychiatrze od razu. Lepiej zapobiegać niż pół życia w wariatkowie w pokojach bez klamek spędzić.

15

Odp: Od jakiegoś czasu w snach widzę tego samego mężczyznę

Sny są jeszcze dość niezbadanym zjawiskiem, ale powszechnie uważa się, że są tylko dwie opcje, odnośnie do ich przeznaczenia. Jedna mówi, że nas hartują. Coś nas goni, my uciekamy, w jakiś sposób umysł nas do takiej sytuacji przygotowuje. Zawsze pasowała mi bardziej opcja nr 2, czyli sny, to efekt uboczny zapamiętywania. Mózg to wielka sieć danych, które co jakiś czas muszą być na nowo zapisane, by był do nich dobry dostęp. Przenoszenie takich danych ma skutek uboczny, bo urywki przedostają się do podświadomości i wpływają, na sny. Im silniejsze wspomnienie, tym częściej może być użyte w snach, a one same będą bardziej intensywne. Nie wiem, czy ktoś z was zauważył, ale w przypadku, gdy np. się przewrócimy, czy poślizgniemy, za dnia, a wydarzenie to spowoduje pewnego rodzaju atak serca, to zaraz po zaśnięciu czasem jest to odtwarzane i zrywamy się niemal na równe nogi. Możliwe, że ktoś tego nie doświadczył, jednak wielka grupa ludzi już tak. Co to oznacza? Najprawdopodobniej mózg w ramach zapisu skopiował część wydarzenia, do podświadomości i odtworzył. Oczywiście, bez konkretnego celu, taki skutek uboczny.

Czemu to wszystko napisałem i jaki to ma związek? Z tego, co napisałaś, wynika, że wspomnienie było silne, bo bardzo się pokłóciliście. Nie odbierałbym tego, jako snów, które kwalifikują się do wizyty u specjalisty. Nie jestem zwolennikiem twierdzenia, że sny są prorocze. To bardziej efekt przypadku. Każdy z nas ma średnio trzy sny, każdej nocy. Nawet, jak nie pamiętamy, w naszej głowie są odtwarzane obrazy. Są różne, od programu w TV, do realnych wydarzeń, a w skrajnych przypadkach nawet, po opowiadania, które przetworzyła wyobraźnia. Ktoś wyżej napisał o przepowiedni taty, związanej z zatrzymaniem, przez policję. Całkiem możliwe, że podobną scenę widział w TV, policja, zatrzymanie, mózg dodał dane, które mówiły, gdzie jutro będzie jechał i tak powstał sen. Poprzez pomieszanie zapamiętanego wydarzenia i myśli związanych z podróżą. Tak może się dziać codziennie, a milionowy sen się sprwdzi u losowej osoby.

Nie jestem tu po to, by niszczyć czyjeś wizje, po prostu czasem nie warto przypisywać wszystkiemu nadnaturalnych przyczyn.

16 Ostatnio edytowany przez endriu1500 (2015-07-02 16:14:27)

Odp: Od jakiegoś czasu w snach widzę tego samego mężczyznę

Dokladnie BantrothThane
Sny sa z reguly symboliczne i nie nalezy ich brac doslownie. Sa poprostu odzwierciedleniem tego co sie dzialo, z narzutem mozgu.
Czasem zdazaja sie sny prorocze ale tak na prprawde nie sa nimi. To my podswiadomie postepujemy zgodnie z nimi i to co w snie, czasem moze sie poprostu zdazyc. Podswiadomosc, nasz mozg, stara sie wszystko uporzadkowac tak bysmy mogli z doswiadczenia kozystac.
Kiedy chcemy by znajomy do nas przyszedl wiemy ze jak go zawolamy to przyjdzie... czy przewidujemy przyszlosc, tak, wolamy go i przychodzi. Czy to jest proroctwo? Nie, to jest doswiadczenie. Podobnie moze sie zdazyc we snie. Podswiadomosc czasem pokazuje nam co sie moze zdazyc ale nie w sposob jasny, bezposredni. Podswiadomosc korzysta z wiedzy zdobytej przez swiadomosc, nie przeżywa jej tylko analizuje i wynik czasem nam prezentuje. To taki automat.
Powtarzajace sie sny zazwyczaj oznaczaja ze sie z czyms borykamy. To nie koniecznie oznacza cos zlego czy dobrego. Po prostu cos nas dreczy. Nie oznacza to rowniez ze chodzi o to co odbieramy w sposob bezposredni.
Kiedy sni sie np ten nieszczesny hitler to nie znaczy ze bedzie wojna. Hitler moze byc symbolem zniewolenia, czyms bardzo zlym, moze jakjms niszczacym postepowaniem kogos, moze jakiegos mezczyzny, ojca, partnera, kogos obcego. Jesli przed nim uciekamy to moze to oznaczac ze bylo to Postepowania z ktorym sie nie zgadzamy lub ktore uznalismy za zle i nie wiemy na razie co z tym zrobic. I niekoniecznie jest to zle jak sam hitler. Po prostu tak nam to przedstawila podswiadomosc.
Pozdrawiam

17

Odp: Od jakiegoś czasu w snach widzę tego samego mężczyznę

Bardzo dziękuje Wam wszystkim za wskazówki i wyjaśnienia z temat snów. Mam nadzieje że po przeanalizowaniu tego co napisaliście będę spać spokojnie a jeśli nie to na pewno spojrzę na to pod innym kątem smile

kammiś napisał/a:

A mi sie snilo dzis ze mialam wszystkie zeby zepsute, mam leciec do dentysty?
.

Nie wiem to jest kolejny zabobon ale z własnego doświadczenia wiem że jeśli śnią się zęby a tym bardziej zepsute zęby oznacza to ciężką chorobę lub ( nie daj Boże ) śmierć kogoś bliskiego...

Posty [ 17 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Od jakiegoś czasu w snach widzę tego samego mężczyznę

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024